Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୬ ମଇ ୨୦୨୧, : ବୁଧବାର : ବୁଧବାର ଆଜି ଏହି ୩ ରାଶିଙ୍କୁ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଧବାର ୨୬ ମଇ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୬ ମଇ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ଆରାମ ପାଇବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଖୁସି ହେବ। ଆଜି ରାତିରେ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ବ୍ୟତୀତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ବିବ୍ରତ କରିପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କର ସଂଖ୍ୟା ବଢ଼ିପାରେ ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ।ଆଜି ଆପଣ କଥାରେ ମଧୁରତା ରଖିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶକୁ ଭଲ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ।ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିଆସିଛି ଆଜି ଆପଣ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସମୟ ନେବେ। ରାତିରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ ସମାରୋହରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ। ଆଜି ପରିବାର ଦିନସାରା ହାସ୍ୟାଭରା ଭାବରେ ହସିବେ ଯେଉଁଥିରେ ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ମଜା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଆଜି ଅପରାହ୍ନରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ବାଧାବିଘ୍ନକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପିତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ, କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇ ପାରିବେ।ଯାହା ଅପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବେ ଏଥିପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଉଭୟକୁ ସନ୍ତୁଳନ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତରେ କ୍ଷତି ସହିବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କୌଣସି ମହାନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିରେ ଆପଣଙ୍କର ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଖୋଜୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ମଧ୍ୟ ତାହା ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ଉପକାରୀ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଭାବପ୍ରବଣତାରେ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ପରେ ଅସୁବିଧା ଦେଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ଆଜି ଗତିଶୀଳ ହେବ।ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଦେବ ଦର୍ଶନ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ରାଜ୍ୟ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କିଛି ଅଭାବୀ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବେ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଗତିର ନୂଆ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ। ପିଲାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ବାଧ୍ୟତାମୂଳକତା ଆଜି ପୂରଣ ହେବ। ଆଜି ସନ୍ତାନର ବିବାହରେ ଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ମଧ୍ୟ ଦୂର ହୋଇଯିବ। ଆଜି ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ଏବଂ ଉଷ୍ମ ରହିପାରିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ଏବଂ ଉଷ୍ମ ରହିପାରେ ତେଣୁ ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ବଡ଼ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କିଛି କାମ କରିଆସୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂଆ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆପଣ ଆଜି ତାହା କରିପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମନ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ। ଯଦି ଘରେ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଥାଏ ତେବେ ଆଜି ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବା ଭଳି ଦେଖାଯାଉଛି। ଆଜି ପରିବାରରେ କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହୋଇପାରେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ।ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଗୁରୁମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଶାଶୁଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରୁ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଶିକ୍ଷା ପ୍ରତିଯୋଗିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ବିଶେଷ ସଫଳତା ଆଣିବ। ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିଜ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ।ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ପରିମାଣର ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥ ପାଇବେ। ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଯୋଜନା ଆଜି ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଚାରି ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟଙ୍କା ହାସଲ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ।ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଦୋକାନ ଏବଂ ଘର କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ମାନ ଏବଂ ଖ୍ୟାତିର ଧନ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଦିଗକୁ ମଜବୁତ କରିବ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ।ଆଜି ଯଦି କୌଣସି ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜେ ତେବେ ଆପଣ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ଭରା ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଘରର ଉପଯୋଗୀ ଜିନିଷ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ। ଯଦି ନିଜ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଆଜି ଋଣ ଦେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା ଫେରସ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା କମ। ଯଦି କୋଟ କଚେରି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ମାମଲା ଅଛି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସାଂସାରିକ ଭୋଗର ମାଧ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କୁ କିଛି ଉପହାର ମଧ୍ୟ ଦେଇ ପାରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଉଭୟ ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି।

Google

ମକର ରାଶି:

ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଯଦି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଜନା କରାଯାଉଛି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ବଡ କାରବାର ଚୂଡାନ୍ତ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାର ପ୍ରସଙ୍ଗ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବ୍ୟତୀତ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଆସିବ। ଆଜି କୌଣସି ଛୋଟ ଅତିଥି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ପହଞ୍ଚି ପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷାର ରାସ୍ତା ଖୋଲା ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ହେବ। ଆଜି କିଛି ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ। ଯଦି ଏହା ହୁଏ ଆପଣ ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ କୌଣସି ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମତାମତ ନିଅନ୍ତୁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଶଶୁର ଘର ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଚାରିଆଡେ ବ୍ୟାପିଯିବ ଏହା ଦେଖି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଶତ୍ରୁ ବିରକ୍ତ ହେବେ ଏବଂ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନିକଟ ଏବଂ ଦୂର ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ଭଲ ପାଉଥିବା କିଛି ଜିନିଷ ଚୋରି ଏବଂ ହରାଇବାର ଭୟ ଅଛି ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କଲାବେଳେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ସୁଖ ରହିବ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରରେ ଏକ ପାର୍ଟୀ ଆୟୋଜନ କରିପାରିବେ।ଆଜି କୌଣସି ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ପିଲାକୁ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ କରିବ। ଆଜି ମଧ୍ୟ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *