Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଭାଇ-ରାଲ ଭିଡ଼ିଓ : ବର୍ଷା ଏବଂ ଝଡ ମଧ୍ୟରେ ପୋ-ଲିସ୍ ଏହିପରି ଭାବରେ କଲେ ନିଜର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ। ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଲା ଏହି ଭିଡିଓ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ବର୍ଷା ଏବଂ ଝଡ ମଧ୍ୟରେ ପୋ-ଲିସ୍ ଯେଉଁ କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି, ତାହା ପ୍ରଶଂସା ଯୋଗ୍ୟ। ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସି-ଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେଉଛି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏମାନଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି।

ଦେଶରେ କରୋନା ଭାଇ-ରସ୍ ସଙ୍କଟ ମଧ୍ୟରେ ଝଡତୋଫାନ ମଧ୍ୟ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ଜାରି ରଖିଛି। ଏହି ଝଡ ଯୋଗୁଁ ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଅନେକ ଧ୍ୱଂସ ଘଟିଛି। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଚକିତ କରିବା ପାଇଁ ଅନେକ ଭିଡିଓ ଆଗକୁ ଆସୁଛି। କିନ୍ତୁ, ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସି-ଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇ-ରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହା ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଛି। କାରଣ, ଏହି ଭିଡିଓରେ, ବର୍ଷା ଏବଂ ଝଡ ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ପୋ-ଲିସ୍ କିପରି ନିଜ କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି ତାହା ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆ-ଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ବର୍ଷା ଏବଂ ଝଡର ବି-ପଦ ଆରମ୍ଭ ହଵା ମାତ୍ରେ ଲୋକମାନେ ନିଜ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଦିଅନ୍ତି। କିନ୍ତୁ, ଏହି ସଙ୍କଟ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ପୋ-ଲିସ୍ ନିଜର କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ପାଳନ କରୁଥିବାରୁ ତାହା ପ୍ରଶଂସା ଯୋଗ୍ୟ ଅଟେ। ଯେହେତୁ ଆପଣ ଭିଡିଓରେ ଦେଖିଥିବେ, ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ମଧ୍ୟରେ ଜଣେ ପୋ-ଲିସ କର୍ମଚାରୀ କିପରି ଡ୍ୟୁଟି କରୁଛନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଆଦୌ ଚିନ୍ତା କରୁନାହାନ୍ତି।

ଏହି ଭିଡିଓ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତୁଛି।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଭାରତୀୟ ପୋ-ଲିସ ସେବା ଅଧିକାରୀ ଦୀପାଂସୁ କାବ୍ରା ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ କେତେ ବି-ପଦ ,ଝଡ ଏବଂ ବଜ୍ରପାତରେ ଡ୍ୟୁଟି ପାଳନ କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ସହ ସେ # khaakhi ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି। ଖବର ଲେଖିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 75 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିସାରିଲେଣି। ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହି ପୋଲିସ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଦେଶ ଦୁନିଆର ସମସ୍ତ ଖବର ଆପଣଙ୍କ ମୋବାଇଲରେ ପାଇବା ପାଇଁ ଆମ ଏହି page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରତିଟି ଖବର ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ପହଂଚିବ । ଖବର ଭଲ ଲାଗିଲେ ଲାଇକ ଓ ସେଆର କରନ୍ତୁ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.