Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଏହା କିପରି ପ୍ରେମ? 100 ଫୁଟ ଉଚ୍ଚ ଜଳ ଟାଙ୍କି ଉପରକୁ ଚିଡ଼ିଲା ପ୍ରେମିକ,ପ୍ରେମିକା ଆସିବା ମାତ୍ରେ ତଳକୁ ମା-ରି-ଲା ଡିଆଁ:-

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ପ୍ରେମ ଏପରି ଏକ ଜିନିଷ ଯାହା ପାଇଁ ମଣିଷ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଦେଇପାରେ। ଆମେ ସମସ୍ତେ ଅନେକ ଘ-ଟ-ଣା ଦେଖିଛୁ ଯେଉଁଠାରେ ପ୍ରେମୀକଁ କିମ୍ବା ପ୍ରେମିକା ଝ-ଗ-ଡ଼ା କିମ୍ବା ପ୍ରେମରେ ବି-ଫଳ-ତା ହେତୁ ନିଜ ଜୀବନ ତ୍ୟା-ଗ କରିଛନ୍ତି। ଏପରି ଏକ ମା-ମ-ଲା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ମାଓର ସେରାୟାଲକାନସୀ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସ-ନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ରବିବାର ଦିନ ଏଠାରେ ଥିବା ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଲ୍ୟାବ ଟେକ୍ନିସିଆନ ସତୀଶ କୁମାର କ୍ରୋ-ଧରେ ଶହେ ଫୁଟ ଉଚ୍ଚ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରକୁ ଚଢି ଯାଇଥିଲେ।

ଡାକ୍ତରଖାନା ପରିସରରେ ଥିବା ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢ଼ିବା ପରେ ସେ ପ୍ର-ଶାସ-ନ ଏବଂ ଗ-ଣମା-ଧ୍ୟମକୁ ଡାକିବାକୁ ଦା-ବି କରିଥିଲେ। ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଡାକ୍ତରଖାନା ପ୍ର-ଶାସ-ନ ମଧ୍ୟ ପୋ-ଲି-ସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା। ପୋ-ଲି-ସ ଘ-ଟ-ଣାସ୍ଥ-ଳରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ପ୍ରେମିକ ସତୀଶ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକାକୁ ଡାକିବାକୁ ଦା-ବି କରିଥିଲେ। ପ୍ରେମିକା ଆସିବା ପରେ ସତୀଶ ଟାଙ୍କିରୁ ଓହ୍ଲାଇବେ ବୋଲି ପୋ-ଲି-ସ ଅନୁଭବ କରିଥିଲା। ତେଣୁ ସେ ସତୀଶଙ୍କ ପ୍ରେମିକାକୁ ଡାକିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ପ୍ରେମିକା ମଧ୍ୟ ସେହି ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ସତୀଶଙ୍କ ସହ କାମ କରୁଥିଲେ।

Google

ପ୍ରେମିକା ପୋ-ଲି-ସର ଡାକରେ ବାହାରକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ସତୀଶ ତୁରନ୍ତ ଟାଙ୍କିରୁ ଡେ-ଇଁପ-ଡିଥିଲେ। ସେ ତଳେ ପଡ଼ିଗଲେ। ସମସ୍ତ ଲୋକ ତାଙ୍କ ଆଡକୁ ଦୌଡ଼ିଗଲେ, କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳକୁ ବହୁତ ଡେରି ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଶହେ ଫୁଟର ପାଣି ଟାଙ୍କିରୁ ଡେଇଁବା ପରେ ସେ ଘ-ଟ-ଣାସ୍ଥ-ଳରେ ମୃ-ତ୍ୟୁ ବ-ର-ଣ କରିଥିଲେ। ସତୀଶ କୁମାରଙ୍କୁ 26 ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା। ସେ ବାଲିଆର ରସରା ତହସିଲର ବାଇଜଲପୁର ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ଥିଲେ। ସେ ମା’ର ସାରୟାଲକାନସୀ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେ-ସ-ନ ଅଞ୍ଚଳରେ ଲ୍ୟା-ବ ଟେକ୍ନିସିଆନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିଲେ।

ହସ୍ପିଟାଲର ଲୋକଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ସତୀଶ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପ୍ରେମ କରୁଥିଲେ। ସମ୍ପ୍ରତିଯେ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ବିଷୟରେ ଝ-ଗ-ଡା ହୋଇଥିଲା। ଏହି କାରଣରୁ ସତୀଶ କ୍ରୋ-ଧରେ ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ବାହାରି ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢ଼ିଗଲେ। କିନ୍ତୁ ସେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ଡେ-ଇଁପ-ଡିଥିଲେ। ମୃ-ତଦେ-ହକୁ ପୋ-ଷ୍ଟମ-ର୍ଟମ କରି ତାଙ୍କ ପରିବାରକୁ ପୋ-ଲି-ସ ସୂଚନା ଦେଇଛି।

Google

ଏହି ପୂରା ଘ-ଟ-ଣା ପରେ ଡାକ୍ତରଖାନାର ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। କେହି ବି ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରିଲେ ନାହିଁ ଯେ ଏକ ସୁଖୀ ପ୍ରେମ କାହାଣୀର ଏପରି ଦୁଃ-ଖ-ଦ ସମାପ୍ତ ଘ-ଟି-ବ। କେହି ଭାବି ନଥିଲେ ଯେ ସତୀଶ ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା ଭଳି ପଦକ୍ଷେପ ମଧ୍ୟ ନେଇପାରନ୍ତି। ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଆମେ ଏପରି ଅନେକ ମା-ମ-ଲା ଦେଖିଛୁ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯିବ ଯେ ଆ-ତ୍ମହ-ତ୍ୟା କୌଣସିଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ନୁହେଁ। ପ୍ରଥମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର। ଯଦି ଏପରି ହେଉନାହିଁ ତେବେ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ାନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.