Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ :୧୫ ମଇ ୨୦୨୧,ଶନିବାର : ଶନିବାର ଦିନ ମିଥୁନ ରାଶିରେ ହେବ ଚନ୍ଦ୍ରଦେବ,ମିଥୁନ ରାଶିକୁ ଧନଲାଭ ,ଜାଣନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ରାଶି ବିଷୟରେ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶନିବାର ୧୫ ମଇ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୫ ମଇ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବହାରରେ ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧ ରହିବ।ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ। ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷତ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଆଜି ସଂଯୋଗରେ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖଦ ସୂଚନା ପାଇପାରନ୍ତି। ଅର୍ଥ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ। ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନକୁ ବିଚାର କରିପାରନ୍ତି। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଖରାପ ହେତୁ ଆପଣ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ।ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ପ୍ରଚୁର ପରିମାଣରେ ରହିବ। ଭଗବାନଙ୍କୁ ଉପାସନା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ।ଅପରିଚିତ ଭୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ନୂତନ ସୂଚନା ପାଇବେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ। ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ।ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଭାଗ୍ୟର ସାଥ ମିଳିବ। ଘରେ ସକାରାତ୍ମକ ପରିବେଶ ରହିବ।ଆଜି କାହା କଥାବାର୍ତ୍ତାରେ ଆସି ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସନ୍ଦେହ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସାମାଜିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣଙ୍କର ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ। ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୂଚନା ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:

ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ଏପରି କିଛି କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଚିନ୍ତା କରିନଥିବେ।ଆଜି ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ।ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ନିକଟ ସହରଗୁଡିକ ପରିଦର୍ଶନ କରାଯାଇପାରନ୍ତି।ଆଜି ଆପଣ ଧନ ଲାଭ ପାଇବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ।ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧୁରତା ରହିବ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆଜି ଆପଣ ଯୋଗ୍ୟତା ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ପାଇବେ।ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଆପଣଙ୍କର ଅତୀତର ଫଳାଫଳ ମିଳିବ। ଜମି କିମ୍ବା ସୁନାରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର କାମ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆଜି ଏହି ଅର୍ଥ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ପ୍ରହାର କରିବେ। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ପିତୃ ବିବାଦର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତୁ ଦିନର ଆରମ୍ଭ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ।ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ।ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିବ।କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ରିସ୍କ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅନେକ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ଆପଣ ଦିନସାରା ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଏବଂ ସକରାତ୍ମକ ରହିବେ।ଆପଣ ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ।ଯୁବକମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ସତସଙ୍ଗରେ ମନ ରହିବ। ଦାନ ପୁଣ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ଅଫିସରେ କିଛି କାମରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଯୁବକମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଚାକିରି ପାଇପାରନ୍ତି। ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କର ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହେବ। କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆଜି ଭଗଦୂରରେ ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ବ୍ୟତୀତ ହେବ। ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମ ରଖନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ।ଆଜି କାହାର କଥାରେ ଆସୁ କୌଣସିବି କାମ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କାହା ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଚାପ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ବହୁତ ସୁଖଦ ରହିବ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ମିଳିବ। କହିବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଶାବାଦୀ ଫଳାଫଳ ଆସିବ ନାହିଁ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବଡ଼ ମାନଙ୍କୁ ମାନିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେବାରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆପଣ ସନ୍ତାନ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ସାକ୍ଷତ କରିବେ।ଆଜି ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ଧନଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।ଆପଣ ଋଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଆଜି ପରିବାରରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ। ଆପଣ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଆଜି ଅଳସୁଆର ରହିବେ। ପ୍ରଶାସନିକ ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା କିମ୍ବା ସରକାରି ଦକ୍ଷ ପାଇଁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଉପଯୋଗୀ ଦିନ। କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ। ଚାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

Google

ମକର ରାଶି:

ପ୍ରଭୁଙ୍କୁ ଉପାସନା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାରରେ ଅଧିକ ସକାରାତ୍ମକତା ରହିବ। ବିନିଯୋଗ ପ୍ରସ୍ତାବ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ। ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ବିରୋଧୀ ଦଳ ଶାନ୍ତ ରହିବେ। ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଆପଣ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ। ଘରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜି ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯିବେ। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜି କାହା ସହିତ କରିଥିବା କଥାବାର୍ତ୍ତା ଆପଣ ଭୁଲ ବୁଝାମଣାର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି। ଚାପ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ।ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ରହିବେ। ଆଜି ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ସାଥ ଦେବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳ ​​ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ବଡ଼ମାନଙ୍କର ସେବା କରିବା ଦ୍ୱାରା ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ।ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣ ଏହି ଦିନକୁ ବହୁତ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ନିଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇପାରେ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।ଭଲ ଖବର ମିଳିବ।

ମୀନ ରାଶି:

ବଡ଼ ମାନଙ୍କର ସେବା କରିବାରେ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ। ଅଫିସରେ କାହା ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ।ଆପଣଙ୍କ ମର କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତାର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଆପଣ ପରିବାରରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବହାରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ।କୌଣସି ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।ଚାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।ଧନଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.