Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୩ ମଇ ୨୦୨୧, : ଗୁରୁବାର : ଗୁରୁବାର ଦିନ ଏହି ୫ଟି ରାଶି ପାଇଁ ଗ୍ରହର ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ, ଧନ ହାନି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ୧୩ ଏପ୍ରିଲ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୩ ମଇ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନ ପତନ ଆଣିବ ଏବଂ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆଜି ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଭାଇଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।ଯଦି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ପଡ଼ୋଶୀରେ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ ତେବେ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ ଅନ୍ୟଥା ଏହା ଆଇନଗତ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ଏବଂ ପତନକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ଆପଣ ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ। ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଗୁରୁମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ।

ବୃଷ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଗତିର ନୂଆ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ। ଆଜି କିଛି ଛୋଟ କାମର ହଠାତ ସୃଷ୍ଟି ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟର ବାଧା ଦୂର ହୋଇଯିବ ଏବଂ ଟଙ୍କା ପାଇବା ଉପାୟ ସ୍ପଷ୍ଟ ଏବଂ ଦୃଢ଼ ହେବ ଏହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିନାହାନ୍ତି ତେଣୁ ଆପଣ ଆଜି ତାଙ୍କୁ ପରିଚିତ କରିପାରନ୍ତି।ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଭାଗିଦାରୀରେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ।ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତି ନୂଆ ଏବଂ ଆପଣ ଏହି ଉପାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ଡିଲ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ କରିବାକୁ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇପାରନ୍ତି। ଅତିଥିମାନେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି ଯାହାର ଅର୍ଥ ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଆଜି ଚାକିରିରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କୌଣସି ସମାନ ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଆସିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଆସିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ବିବାହରେ ଥିବା ବାଧାବିଘ୍ନକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବାକୁ ପଡିପାରେ ଯାହା ପରେ ଆପଣ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ଅପରେସନ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସାନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ସେ ଆଜି ଆରାମଦାୟକ ମନୋଭାବରେ ରହିବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅର୍ଥ ହେରଫେର ବିଷୟରେ ବିଶେଷ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣ ବଡ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ପରିବାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ କିଛି ବଡ ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ।

ସିଂହ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ ଅଟେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ପଥ ଖୋଲିବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିଛି ନୂତନ ନୀତି ସେଟ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସର୍ବୋଚ୍ଚତା ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜାରି ରହିବ ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାପିଯିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରକୃତି ହେତୁ ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବ। ଆଜି ଅଫିସରେ କୌଣସି ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଧନଲାଭ ଦେଖିପାରିବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷାର ରାସ୍ତା ଖୋଲା ରହିବ। ଆଜି ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ମାନ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତତା ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଗୋଟିଏ ନୂତନ ଚୁକ୍ତି ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ ଯାହା ମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଚୂଡାନ୍ତ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଚାକିରିରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛନ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦାୟିତ୍ୱ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଚାକିରି ଦିଆଯାଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ସଙ୍ଗଠନ ଏବଂ ବିଚାର ବିନା ଆପଣ କର୍ତ୍ତବ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଆପଣ ସହିତ ଖୁସି କରିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ପାର୍ଟୀ ଆୟୋଜନ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:

ଆଜି ଅନ୍ୟ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଅଧିକ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ। ଆଜି ସକାଳୁ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ଅସୁବିଧାଜନକ ହେବ। ପରିବାରରେ ମଧ୍ୟ ବିବାଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ ଯାହା ଫଳରେ ଘରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଡିଲ ଚୂଡାନ୍ତ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ବାଧାକୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ କାହା ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିପାରନ୍ତି।ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲାଇବାକୁ ନେଇପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ନିରାଶାଜନକ ହୋଇପାରେ କାରଣ ଆପଣ ଆଜି କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ନିରାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଅନେକ ଥର ଆପଣ ଏପରି ସମୟରେ ଫସିଯିବେ ଯାହା ଆପଣ ଚାହୁଁନଥିବେ। ଯେଉଁଠାରେ ବାହାରକୁ ଯିବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ଆସିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେଣୁ ଏହାକୁ ଆଦୌ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଏହାକୁ ଫେରାଇବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଏହାକୁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଯୋଗାଇବ।

ଧନୁ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ କାରବାର ପାଇଁ କିଛି ହାଲକା ଫୁଲକା ରହିବ। କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ଭୁଲରେ ମଧ୍ୟ ଷ୍ଟକ ମାର୍କେଟରେ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଜାଗାରେ ଅଚଳ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଟଙ୍କା କ୍ଷତି ହୋଇଯାଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଅସୁବିଧା ବଢ଼ିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ହୃଦୟ ଏବଂ ମନ ଖୋଲି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ

Google

ମକର ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଶକ୍ତି ଏବଂ ଉତ୍ସାହର ସଂଚାର ହେବ। ଚାକିରିରେ ଡିସଚାର୍ଜ ହେବା ସତେ ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ।ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ତେବେ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟର ଅଧିକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତି ବିବାଦ ଅଛି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଏଥିରେ ସଫଳ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ଦାନ ମଧ୍ୟ କରିବେ ଯାହା ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଏବଂ ଦ୍ରୁତଗାମୀ ରହିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ଏବଂ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିବ୍ରତ କରିବାରେ କମ ଅସୁବିଧା ହେବ ତେଣୁ ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଘର ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ପାରନ୍ତି ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିବ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣ ନିଜର ଆୟ ବଢାଇ ପାରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଉଭୟ ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟକୁ ସନ୍ତୁଳିତ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ଦେଖିବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକ ଭୁଲ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ ସଠିକ ରାସ୍ତା ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି କୌଣସି ଛାତ୍ର କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି ତେବେ ଏଥିରେ ହାର କିମ୍ବା ଜିତ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟତା ସହିତ ଆଗକୁ ଯାନ୍ତି ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ।ଆପଣଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ପଡିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *