Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ (୧୦ ମଇରୁ ୧୬ ମଇ ): ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଏହି ୭ ଟି ରାଶି ଉପରେ ରହିବ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା, ହେବ ଧନ ବର୍ଷା।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇ ପାରେ। ରାଶିଫଳ ଦ୍ଵାରା ହେବାକୁ ଥିବା ଜୀବନର ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଆପଣ ପୂର୍ବାନୁମାନ ଲଗାଇ ପାରିବେ। ବହୁତ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ରହିଥିବ,ଆସୁଥିବା ସମୟ ଆମପାଇଁ କିପରି ରହିବ? ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ଏହି ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ହେବାକୁ ଥିବା ଗୋଟେ ସପ୍ତାହର ଘଟଣାର ସଂକ୍ଷେପରେ ବର୍ଣ୍ଣନା ମିଳିବ, ତେବେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପଢନ୍ତୁ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ୧୦ ମଇ ରୁ ୧୬ ମଇ ୨୦୨୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ।

ମେଷ ରାଶି –

ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ନୂଆ ଯୋଜନା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଘ୍ନ ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସଂକେତ ଦେଉଛି। ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦ ଉଲ୍ଲାସରେ ଭରି ଉଠିବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦାୟିତ୍ବହୀନ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବଢେଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ସଫଳ ରହିବେ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବିଶେଷକରି ଯଦି ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ବୁଝାମଣା ରଖନ୍ତୁ

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସହିତ ନିଜର ଭାବନାକୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ, ଏହାଦ୍ବାରା ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ଼ ରହିବ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ଶାରୀରିକ ରୂପରେ ଆପଣ ନିଜକୁ ସୁସ୍ଥ ଓ ଉର୍ଜାବାନ ଅନୁଭବ କରିବେ।

ବୃଷ ରାଶି –

ନୂଆ ବ୍ୟାପାର କରୁଥିବା ଲୋକେ ବର୍ତ୍ତମାନର ସ୍ଥିତିକୁ ଦେଖି ଛୋଟ ପୁଞ୍ଜି ନିବେଶ କରନ୍ତୁ। ନିଜ ଉପରେ ଭରସା ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଭରସାରେ ରୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ କି ଆଳସ୍ୟ ଠାରୁ ବଡ଼ ଶତ୍ରୁ କିଛି ନାହିଁ, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ନ ପଢି କୌଣସି କାଗଜପତ୍ରରେ ହସ୍ତାକ୍ଷର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ପରିବାରରେ ସୁଖଶାନ୍ତି ରହିବ। ଗର୍ଭବତୀ ମହିଳା ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ବ୍ୟାପାର କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଉତ୍ତମ ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ, ଏଥିପାଇଁ ଧର୍ଯ୍ୟ ରଖନ୍ତୁ

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସୁଖଶାନ୍ତି ଭରି ଉଠିବ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, ଯେଉଁ ଲୋକ ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡ଼ିତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହିଛି।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ଶାରୀରିକ ରୂପରେ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରୁ ବଞ୍ଚିତ ହେବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଖାଦ୍ୟପେୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

Google

ମିଥୁନ ରାଶି –

ଅଧିକ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ। ସନ୍ତାନଙ୍କ ଠାରୁ ସୁଖ ଓ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ପତ୍ରକାରିତା ଓ ପ୍ରବନ୍ଧନ ଜାତକ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ଵାରା ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ପ୍ରସନ୍ନ କରିବେ। ଲେଖନ ଓ ସାହିତ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ରୁଚି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଅଧିକ ଆୟ ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ।ଚିନ୍ତା ଓ ଅଶାନ୍ତି ମାହୋଲ ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ୟାରେ ପକାଇ ପାରେ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସୁନ୍ଦର ଅନୁଭବ ନେଇ ଆସିବ ଏବଂ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, ନୂଆ ବ୍ୟାପାର ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ହେବ। କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଅନୁଭବୀ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ଶାରୀରିକ ରୂପରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବା ପାଇଁ ନିୟମିତ ରୂପରେ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ।

କର୍କଟ ରାଶି –

ଆର୍ଥିକ ଦିଗରେ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ରହିବ। ସନ୍ତାନଙ୍କ ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ପୈତୃକ ସଂପତ୍ତିରୁ ଫାଇଦା ମିଳିବ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବ୍ୟାପାର ଓ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସକୁ ସୁଦୃଢ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଏହାଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କର ସବୁ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନର ସୋନଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରି ପାରନ୍ତି।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। କୌଣସି ବଡ଼ ଫାଇଦା ମିଳିପାରେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅବହେଳା କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ।

ସିଂହ ରାଶି –

ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅପ୍ରିୟ ସମାଚାର ମିଳିପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରବଳ ରହିପାରେ। ଅଫିସ କାର୍ଯ୍ୟ ଘରେ ରହି କରିବେ, ଯାହାଦ୍ଵାରା ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଆପଣ ପୁଣ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରି ପାରନ୍ତି। ଜୀବନ ପ୍ରତି ସକାରାତ୍ମକ ବିଚାର କୌଣସି ନୂଆ ଉପଲବ୍ଧି ସୃଷ୍ଟି କରିବ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, ଟଙ୍କା ଉପାର୍ଜନ କରିବାର ପ୍ରୟାସରେ ଆପଣ ସଫଳ ରହିବେ। ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ମିଳିପାରେ

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ମାଂସପେଶୀରେ ବ୍ୟଥା ହୋଇପାରେ। ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ। ଅସୁସ୍ଥ ରହି ପାରନ୍ତି।

Google

କନ୍ୟା ରାଶି –

ସନ୍ତାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ ହୋଇଯିବ। ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ଉପରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଡ଼ିତ ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି ନୂଆ କରିବା ପାଇଁ ମିଳିପାରେ। ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ, ସେଥିରେ ସଫଳ ରହିବେ। କୌଣସି ନୂଆ ଜିନିଷ କିଣି ପାରନ୍ତି। ଅଚଳ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବଡ଼ ଲାଭ ମିଳିପାରେ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ମତଭେଦ ହେବାପରେ ମଧ୍ୟ ମଧୁର ସମ୍ପର୍କ ରହିବ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁଲାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ।

ତୁଳା ରାଶି –

ଚାକିରୀରେ ଅଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିପାରେ। ଆୟ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ସନ୍ତାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସୁଖ ଓ ଶାନ୍ତି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଲୋକଙ୍କୁ ପରଖିବା କ୍ଷମତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏହାଦ୍ବାରା ଆପଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଭଲଭାବରେ ପରଖି ପାରିବେ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବେ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ପ୍ରେମୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, କମ୍ପ୍ୟୁଟର ବିଷୟକୁ ନେଇ ଜଡ଼ିତ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ଆଁଠୁଗଣ୍ଠି ବ୍ୟଥା ଓ ମୁଣ୍ଡ ବ୍ୟଥା ସମସ୍ୟା ଦେଖିବାକୁ ମିଳି ଥାଏ।

ବିଛା ରାଶି –

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଖୁସି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ବିରୋଧୀ ପ୍ରଭାବ ବିସ୍ତାର କରି ପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କିଛି ଭଲ ବିଚାର ଆସିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟାପାର ଓ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ ଅଧିକ ରହିବା ହେତୁ କିଛି ଲୋକେ ନିଜ ପାଇଁ ସମୟ ବାହାର କରି ପାରିବେ ନାହିଁ।ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଦେଖାସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ରହିବ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ,ଆଶାନୁରୂପ ଚାକିରି ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ପାଚନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ।

Google

ଧନୁ ରାଶି –

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ। ଚାକିରୀରେ ମନ ଲାଗି ନପାରେ। ବଡ଼ ଭାଇଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ସଠିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ଭାଗ୍ୟ ସର୍ବଦା ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ପୂର୍ବରୁ ଯେଉଁ ଲାଭରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି ସେଗୁଡିକୁ ପାଇବାର ସମୟ ଆସିଛି।କୌଣସି ଖରାପ ସଙ୍ଗତରେ ପଡନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ମିଳିପାରେ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, ବ୍ୟବସାୟରେ ଉତ୍ତମ ସ୍ଥିତି ରହିବ। ପ୍ରୟାସ କରିବା ଦ୍ଵାରା ଅଟକି ରହିଥିବା ତାଙ୍କ ଫେରସ୍ତ ମିଳିପାରେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ଅଧିକ ଭାରୀ ଜିନିଷ ଉଠେଇବା ଉଚିତ ନୁହେଁ।

ମକର ରାଶି –

ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ବଡ଼ ଫାଇଦା ମିଳିପାରେ। ସବୁ ବସ୍ତୁକୁ ସମ୍ଭାଳି ରଖନ୍ତୁ।ନଚେତ ହଜି ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଗୃହିଣୀ ମାନଙ୍କୁ ସର୍ବଦା କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ସମ୍ଭାଳିବା ପାଇଁ ପଡ଼ିବ। ମାନ ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଶୀଘ୍ରତା ଓ ଭାବୁକତାରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସଫଳତା ମିଳିବ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, ଅଫିସ ବା କ୍ୟାରିୟରରେ ହାନୀ ହୋଇପାରେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ନିଜର ମାନସିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଦୃଢ଼ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଯୋଗ ପ୍ରାଣାୟମ କରାନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି –

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଲାଭ ଅବସରରେ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ବାତାବରଣ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ଚାହୁଁନଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ବିବାଦରେ ମୌନ ହିଁ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ। ବିଚାର କରି ଅଲଗା କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଛୋଟ ଛୋଟ କଥାକୁ ନେଇ କ୍ରୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବାହନ ଚଳାଚଳ ସମୟରେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ଯଦି କାହାକୁ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ତାଙ୍କୁ ନିଜ ହୃଦୟର କଥା କହି ଦିଅନ୍ତୁ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ଥକା ଯୋଗୁଁ ବିରକ୍ତ ହୋଇ ପାରନ୍ତି।ନିଜକୁ ସମୟ ଦେବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ।

ମୀନ ରାଶି –

ଏହି ସପ୍ତାହରେ କାରବାରରେ ସୂଚାରୁ ରୂପରେ ନିଜ ଗତିକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାନ୍ତୁ।ନିଜ ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ, ଏହାଦ୍ବାରା ଶତ୍ରୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ମାନ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢିବା ସହିତ ନ୍ୟାୟ ପକ୍ଷ ଉତ୍ତମ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ,ସର୍ବଦା ଚିନ୍ତାମୁକ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ। କୌଣସି ବହୁମୂଲ୍ୟ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ।

ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବିବାଦରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ। ପରସ୍ପରକୁ ସମୟ ଦିଅନ୍ତୁ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟାପାରରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ସଫଳତା ମିଳିବ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଯୋଗ, ବ୍ୟାୟାମ ଆରମ୍ଭ କରିଦେବା ଉଚିତ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସତର୍କତା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ” ଜୟ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ” ଅବଶ୍ୟ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ମାତାଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.