Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୨ ମଇ ୨୦୨୧, : ବୁଧବାର : ବୁଧବାର ଦିନ ଧନୁ ଓ ସିଂହ ରାଶିରେ ବନୁଅଛି ଧନ ଯୋଗ, ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଧବାର ୧୨ ଏପ୍ରିଲ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୨ ମଇ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟ କିମ୍ବା ପିଲାଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଦୁଖିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ବୋଧହୁଏ ଆପଣଙ୍କ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି କହିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବ କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟର ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ।ଚାକିରିରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କିଛି କଠୋର ଆଚରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଜୁନିୟରମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷାର ରାସ୍ତା ଖୋଲା ରହିବ। ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଆଜି ମନରେ ସୁଖ ଆସିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିକାଲି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରରେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆଜି ଏହା ଘଟେ ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କିଛି କାମ କରିଆସୁଛନ୍ତି ତେଣୁ ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଚାରିଆଡେ ବ୍ୟାପିଯିବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବଢ଼ିବ। ଆଜି ଆପଣ ନଜିର ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଚାକିରିରେ ନିୟୋଜିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରନ୍ତି ଏଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ ସମାଜର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ମାନ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ସପିଂ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ବିଦେଶରୁ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ବିତାଇବେ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାମରେ ମନ ଲାଗିବ ନାହିଁ। ଆପଣ କୌଣସି ଜିନିଷ ଦ୍ୱାରା ନିରାଶ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ। ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଆସିବ। ଆଜି ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ। ଯଦି ଏହା ଘଟେ ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ। ଏଥିପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ପରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ ଯାହା ସହିତ ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ। ଯଦି କରା ନ ଯାଏ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମାନ ସମ୍ମାନର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।  ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଶଶୁର ଘର ଅନୁଗ୍ରହରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲୁଛି ତେବେ ଏହା ଆଜି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ ଏବଂ ଆପଣ ଆଜି ନିଜ ସନ୍ତାନର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି।  ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଗୁରୁମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ। ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଯଦି କାହାରିକୁ ଋଣ ଦେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ସାବଧାନତାର ସହିତ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ କାରଣ ତାହା ଫେରସ୍ତ ହେବାର ବହୁତ କମ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଋଣ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ସହଜରେ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିଛି ନିକଟ ଏବଂ ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି ସନ୍ତାନର ବିବାହରେ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଥାଏ ତେବେ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ ସମ୍ପତ୍ତି ଘର ଦୋକାନ ଆଦିତ୍ୟ କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଚାକିରିରେ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖିବା ପରେ କିଛି ଇର୍ଷା ଅନୁଭବ କରିବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କରିପାରିବେ ନାହିଁ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ କାମ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ମନେହେଉଛି। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ପରୀକ୍ଷାରେ ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ଧନଲାଭ ହେବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମାଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଲେଖିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହାର ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ଯାଞ୍ଚ କରିବେ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କଠାରୁ ବହୁତ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି କୌଣସି ଉପହାର କିଣି ପାରନ୍ତି। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଆପଣ କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମ୍ଭାଳି କରି ଚାଲିବାକୁ ହେବ କାରଣ ଆଜି ସକାଳେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଆଜି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାର ବିପରୀତ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ବିଶ୍ୱାସ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିପାରନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ପିଲାମାନେ ଭଲ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖି ଖୁସି ହେବେ। ଆଜି ବି ଆପଣ ଦାନ ପୁଣ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଆପଣଙ୍କର ନିରାଶା ବଢାଇପାରେ। ବୃଥା ଭୟର ଭୟ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବିଚଳିତ କରିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ। ଚାକିରିରେ ଥିବା ଲୋକେ ଆଜି କିଛି ଚାପ ଅନୁଭବ କରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ନିଜ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ବିଫଳ ହେବେ। ଯଦି ଏହା ଘଟିଥାନ୍ତା ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଜି ଦିନସାରା ଲାଭର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜିର ଦିନରେ ଆପଣ କିଛି ସୂଚନା ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ବୈଦ୍ଧିକ କ୍ଷମତା ବୃଦ୍ଧି କରିବ।ବଡ଼ ଲାଭ ଆଶାରେ ଆଜି ଏକ ଅର୍ଥପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ରାଜନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ।ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଦେବ ଦର୍ଶନ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରନ୍ତି। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ବିବାହରେ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଆଜି ଦୁରେଇ ଯିବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ବାହାରେ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ନେଇପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ନୂତନ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ଡିଲ ଚାଲୁଛି ଆଜି ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ପରିବାରରେ କୌଣସି ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମାନସିକ ଦୁଃଖ ଅନୁଭବ ହେବ। ଆଜି ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରକୁ ଯିବା ଆସିବା କରିବେ। ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତା ବଢାଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଫଳପ୍ରଦ ରହିବ। ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ଆପଣ ଆଜି ଦୌଡିବେ ଯାହା ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ଟିକେ କ୍ଲାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଅପରାହ୍ନ ସୁଦ୍ଧା ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏକାଠି ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କୌଣସି ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.