Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୧ ମଇ ୨୦୨୧, : ମଙ୍ଗଳବାର : ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଓ ଚନ୍ଦ୍ର ଦୁଇ ଗ୍ରହ ମେଷ ରାଶିରେ ରହିବେ, ଏହି ୫ଟି ରାଶିକୁ ହେବ ଲାଭ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୧୧ ଏପ୍ରିଲ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୧ ମଇ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଗତିର ନୂଆ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ।ଆଜୀବନ ଭୋଗ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ଇଚ୍ଛାରେ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏହାର ବିପରୀତ ଫଳ ପାଇବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରୁ କିଛି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ଟିକେ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟର ଗତି ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ବିବାହିତ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ସୁଖଦ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭ୍ରମଣରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ କିଛି ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ।ଆଜି ଛାତ୍ରମାନେ ବୈଦ୍ଧିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଭାରରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ବିଦେଶରେ ରହୁଥିବା ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି ଯାହା ପାରିବାରିକ ପରିବେଶକୁ ସୁଖମୟ କରିବ। ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକାଠି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପୂର୍ବ ଭଳି ସୁସଙ୍ଗତତା ପାଇବେ ନାହିଁ ତଥାପି ଛୋଟ କାମରେ ସଫଳତା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି ତେବେ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ନିଅନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପାରିବାରିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ତାହା ନକରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ବିପଦରେ ପଡିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାର ସଠିକ ଦସ୍ତାବିଜଗୁଡ଼ିକୁ ସଠିକ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଆପଣ ଆଜି ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ ଶଶୁର ଘର ଅନୁଗ୍ରହରୁ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚାଲିବା ଏବଂ ବ୍ୟସ୍ତଭରା ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ସୁବିଧା ବଢାଇବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକଠାରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡିଯିବ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି  ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ରହିବ। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଦିନଟି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ।କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟର ଦାୟିତ୍ୱ ଦେବା ଯୋଗୁ ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଆପଣ କୌଣସି ପଣ୍ଡିତଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ଏବଂ କ୍ଷତି ସମାନ ରହିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଟଙ୍କା ପାଇବାରେ ସାମାନ୍ୟ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଡିଲ ଚାଲୁଥିଲା ତେବେ ଏହା ଆଜି ଚୂଡାନ୍ତ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି ଦେବ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ନୂଆ ଆଶା ସୃଷ୍ଟି କରିବ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ କଷ୍ଟ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ସୂଚନା ପାଇପାରନ୍ତି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି ରହିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଫଳପ୍ରଦ ରହିବ। ଆଜି ଚାକିରିରେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଭାର ବଢ଼ିପାରେ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘର ପରିବେଶ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ସମସ୍ୟା ସହଜରେ ସମାଧାନ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସମୟ ବାହାର କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ତାନ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଖରାପ ହୋଇପାରେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ।ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସେମାନେ ନିଜର ଭାଗ୍ୟ ଆପଣେଇବେ, ଯେଉଁଥିରେ ସଫଳତା ମଧ୍ୟ ମିଳିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଏହା କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ। ଯଦି ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କୌଣସି ଟେନସନ ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହେବ। ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରନ୍ତି ଏହା ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ। କୌଣସି ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେତୁ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ତିକ୍ତ ହୋଇଯିବ କିନ୍ତୁ ପରିବାରର ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହା ମଧ୍ୟ କିଛି ସମୟ ପରେ ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇଯିବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତିର ନୂତନ କ୍ଷେତ୍ର ଖୋଲିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହେବେ। ଆପଣ ନିଜର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ କୌଣସି ରାଜନୈତିକ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଘନିଷ୍ଠତା ଏବଂ ବନ୍ଧୁତା ରହିବ। ଠିକ ସମୟରେ ଘରେ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପରେ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ନିଜର ସିନିୟରମାନଙ୍କଠାରୁ ସମୟ ନେଇ ପାରନ୍ତି।ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଯଦି ଏହା ଘଟେ ତୁରନ୍ତ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ। ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କ୍ରୀଡ଼ାରେ ବିତାଇବେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶାନ୍ତି ପ୍ରିୟ ରହିବ। ଯଦି ଆଜି ପରିବାରରେ ବିବାଦ ଉପୁଜେ କିଛି ସମୟ ପରେ ଏହା ସ୍ୱାଭାବିକ ହୋଇଯିବ। ଆଜି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଯଦି ଆଜି କୌଣସି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ କୌଣସି ବିବାଦ ଥାଏ ତେବେ ଏହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରନ୍ତି। ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।ଆଜି ମଧ୍ୟ ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ବୁଲାଇବାକୁ ନିଅନ୍ତି ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ହୃଦୟରେ ତିକ୍ତତା ଆଜି ଶେଷ ହେବ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କୌଣସି ଉପହାର ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇପାରନ୍ତି। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କୌଣସି ନୂତନ ଶକ୍ତି ଆଣିବ। ଆଜି ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କିଛି ଟେନସନ ହୋଇପାରେ। ରୋଜଗାର ଆଡକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ନୂତନ ନିଯୁକ୍ତିର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା  ଶାନ୍ତିରେ ବିତାଇବେ କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ କାହାର ପରାମର୍ଶ ଦରକାର।କୌଣସି ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ। ଯଦି ଘରେ କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମସ୍ୟା ଚାଲିଛି ତେବେ ଆଜି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଧନ ଲାଭ ହୋଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ମାସ ପାଇଁ ସଫଳତାଭରା ହେବ। ଶିଶୁ ପକ୍ଷର ଖବର ପାଇବା ପରେ ମନରେ ସୁଖ ରହିବ ଏବଂ ବହୁ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବା ହେତୁ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ସହଯୋଗ ଖୋଜିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ନିକଟ ଏବଂ ଦୂର ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଜିନିଷ ହରାଇବା ଏବଂ ଚୋରି ହେବାର ଭୟ ଅଛି।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମନ୍ଥର ଗତିର ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ଚୁକ୍ତି ଚୂଡାନ୍ତ କରନ୍ତି ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ମିଳିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥ ଦିନସାରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ ରହିବ କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ କ୍ଲାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମା ସହିତ କିଛି ଆଦର୍ଶଗତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ସେଗୁଡିକୁ ଶୁଣନ୍ତୁ ଏବଂ ବୁଝନ୍ତୁ। କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ଭାଗିଦାରୀରେ ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲିଛି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *