Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ହନୁମାନଙ୍କର ଏ ଜ୍ୟୋତିଷ ମନ୍ତ୍ରକୁ ଏହି ପ୍ରକାରରେ ଜପ କରନ୍ତୁ। ଜୀବନର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ନିବାରଣ କରିବେ ଭଗବାନ ହନୁମାନ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ସମସ୍ତେ ହନୁମାନଙ୍କର ଉପାସନା ଦ୍ୱାରା ବିଶେଷ ଲାଭ ପାଆନ୍ତି। ହନୁମାନ ମଧ୍ୟ କଳୀ ଯୁଗର ଜୀବନ୍ତ ଦେବତା ଭାବରେ ପରିଗଣିତ ହୁଅନ୍ତି। ଆମ ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମର ଅନେକ ଗ୍ରନ୍ଥରେ ଅନେକ ଯନ୍ତ୍ର ବିଷୟରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରାଯାଇଛି।ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେଉଛି ହନୁମାନ ଜ୍ୟୋତିଷ ଯନ୍ତ୍ର। ଏହି ଯନ୍ତ୍ରର ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ଟଙ୍କା, ବିବାହ, ପ୍ରେମ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଇତ୍ୟାଦି ସହିତ ଜଡିତ ଅନେକ ସୁବିଧା ପାଇପାରିବେ। କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଯନ୍ତ୍ର ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ୱାସ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ।

ଏହାର ଉପଯୋଗର ବିଧି।

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ଶ୍ରୀ ହନୁମାନ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ସାତୋଟି ସ୍ତମ୍ଭ ଅଛି। ଏହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ୫ ଥର ଓଁ ରାଙ୍ଗ ରାମ ରାମାୟ ନମଃ ମନ୍ତ୍ର ତଥା ପରେ ୧୧ ଥର ଓଁ ହନୁମତେ ନମଃ ମନ୍ତ୍ରକୁ ଜପ କରନ୍ତୁ। ଏହା ପରେ ଆଖି ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରି ମନ୍ତ୍ରର ଜପ କରନ୍ତୁ। ମନେରଖନ୍ତୁ ଏହି କାମକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଶ୍ୱାସର ସହିତ କରିବେ।

ଆପଣଙ୍କୁ କେବେ ଧନର ପ୍ରାପ୍ତି କେବେ ହେବ ଏହାର ଉତ୍ତର ଏମିତି ପ୍ରକାରର ଅଟେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ବିଳମ୍ବ ହେବ ଯେତେବେଳେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଧନ ଅଛି ଏବଂ ଧନର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଆପଣ ନିଜ କର୍ମ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। କେବଳ ଏଥିରୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆନନ୍ଦରେ କରିବା ଉଚିତ। ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ସୁରକ୍ଷିତ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣ ଟଙ୍କା ପାଇଁ କାହା ସହିତ ବିବା-ଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସମୟ ଆସିଲେ ଧନର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

ପ୍ରେମ ସମ୍ବଦ୍ଧ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଏମିତି।

ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମରେ ସଫଳତାର ଯୋଗ ବନୁଅଛି। ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ଯିବା ପରେ ହିଁ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ ।ବର୍ତ୍ତମାନ ସଫଳତା ପାଇବାରେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ। ପ୍ରେମ ବିବାହର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ବିବାହରେ ବାଧା ଆସିବ। ସଫଳତା ମିଳିବ କିନ୍ତୁ ସମୟରେ।

ଦାମ୍ଫତ୍ୟ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଏମିତି।

ଆପଣଙ୍କର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଖୁସିପୂର୍ବକ ବ୍ୟତୀତ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଆଗମନରେ ଭାଗ୍ୟ ଉଦୟ ହେବ ଏବଂ ପ୍ରେମ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କାରଣରୁ ସମସ୍ୟା ବଢ଼ିପାରେ। ବକ୍ତବ୍ୟରେ ମଧୁରତା ରଖନ୍ତୁ ନଚେତ ବି-ବାଦ ବଢ଼ିପାରେ। ଓଁ ନମଃ ଶିବାୟ ମନ୍ତ୍ରର ଜପ କରନ୍ତୁ। ଟଙ୍କାକୁ ନେଇ ଟେନସନ ଏବଂ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ।

ଏହି ଦିନ ସମାପ୍ତ ହେବ ଆପଣଙ୍କର ଖରାପ ସମୟ।

ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଅଳସୁଆ ତ୍ୟାଗ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ମାତ୍ର ୬ ମାସରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ପରାମର୍ଶକୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ ଅବାଧ୍ୟତା ଏବଂ ଜିଦରେ ଅଟଳ ରୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଭାଗ୍ୟ ଏବେ ସାଥିରେ ନାହିଁ। କିଛି ସମୟ ପରେ ସମର୍ଥନ କରିବ। ଆପଣ ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ଦେବା ଉଚିତ। ଦାନ ପୁଣ୍ୟ କରିବାରେ ଆଗରେ ରୁହନ୍ତୁ। ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଖରାପ ସମୟ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବିତିଯିବ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପାଇଁ ପ୍ରକୃତ ସମୟ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ସମୟ ଆସୁଛି।

ଆପଣଙ୍କର ଦକ୍ଷିଣଦିଗରେ ବିବାହର ଯୋଗ ବନୁଅଛି। କିନ୍ତୁ ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ କିଛି ସମୟ ନେଇପାରେ । ଶୀଘ୍ର ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ପୂରଣ ହେବ । ବିବାହରେ କିଛି ବାଧା ମଧ୍ୟ ଆସିବ। ଶିବ ଗୌରୀଙ୍କର ପୂଜା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ସ୍ତତ୍ରର ମଧ୍ୟ ପାଠ କରନ୍ତୁ। ବର୍ତ୍ତମାନଠାରୁ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ ଆପଣଙ୍କର ବିବାହର ଯୋଗ ରହିଛି। ଏହି ସମୟରେ ବିବାହରେ ବାଧା ଅଛି ତେଣୁ ବିବାହ ଶୀଘ୍ର ହେବ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ “ଜୟ ହନୁମାନ ” ଅବଶ୍ୟ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *