Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୬ ମଇ ୨୦୨୧, : ଗୁରୁବାର : ଗୁରୁବାର ଦିନ ଏହି ୪ଟି ରାଶି ପାଇଁ ଗ୍ରହର ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ, ଧନ ହାନି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ୦୬ ଏପ୍ରିଲ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୬ ମଇ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତା ଆଣିବାର ହେବ କିନ୍ତୁ କେହି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି ତେଣୁ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାମ କରନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଭାବି ଚିନ୍ତି କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଅଧିକ ଦୌଡ଼ିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ରାତି କଟାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିପାରନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ଜମି କିଣିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ପ୍ରଚୁର ଧନ ପାଇବାରେ କିଛି ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିପାରେ।ଚାକିରିରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କିଛି ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଶେଷ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ଯେଉଁଥିରେ ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଦିନଟି ମଧ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତଭରା ରହିବ। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ ନୂତନ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ନାମ ଲେଖାଇବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତି ଗମ୍ଭୀର ହେବେ କିନ୍ତୁ କିଛି ମନର ଅଭାବ ହେତୁ ମନ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ କିଛି ହରାଇଛନ୍ତି ଆପଣ ଆଜି ପାଇ ପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ। ଆଜି କୌଣସି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଯଦି ସଂପର୍କରେ କିଛି ଦୁଃଖ ଥିଲା, ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ରଙ୍ଗୀନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ସାଙ୍ଗକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଗକୁ ଆସିବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଦିନରେ ନିତ୍ୟକର୍ମରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ଆଜି ଏହା କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ। ଆଜି ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତାରେ ପକାଇବ। ସନ୍ତାନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରୁଥିବାର ଦେଖି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ କମ ଚିନ୍ତା କରିବେ

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରନ୍ତି ତେବେ ଏଥିରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସୃଷ୍ଟି ହେବ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ବିଜୟ ପାଇବେ। ଦୈନିକ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ରୋଜଗାରର ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ଆପଣ ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ବାହାନା ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କ ଘରର ସକରାତ୍ମକ ବାତାବରଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଖରାପ ମୋଡ଼କୁ ଭଲ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ। ଯଦି ସମ୍ପତ୍ତି ସହ ଜଡିତ ମାମଲା ଚାଲିଛି ଆଜି ଏହା କୌଣସି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସମାଧାନ ହେବ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ମଜାଳିଆରେ କାମ କରିବାକୁ ମନୋବୃତ୍ତିରେ ରହିବେ। ଆଜି ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା ପ୍ରତିଭା ମଧ୍ୟ ବାହାରକୁ ଆସିବ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବେ। ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ମିଳିବ।ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବ। ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚାକିରିରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯିବେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ମଧ୍ୟ ପରାସ୍ତ ହେବେ।ପରିବାରରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଶତ୍ରୁ  ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜ ମାଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କ କରିପାରନ୍ତି।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ରହିବ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ବରିଷ୍ଠ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ। ଆପଣ ଅତୀତରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସମ୍ମାନ ପାଇପାରିବେ। ଶାଶୁମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲାଭବାନ ମନେହୁଏ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ବିଷୟରେ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ବୁଝାମଣା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଚାକିରିରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟ ପୂର୍ବରୁ କରିବେ ଏବଂ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଦେବେ। ଅଧିକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ସମାଜର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ କିଛି କାମ କରିବେ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସେବା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଆପଣ ପାରିବାରିକ ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଆଦୌ ଠିକ ଅନୁଭବ କରିବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ବିଷୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପରିବେଶକୁ ଟିକିଏ ଗମ୍ଭୀର ରଖିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟକର କରିବ। ଆଜି ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ପରୀକ୍ଷା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବାପାଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଘରର ପରିବେଶକୁ ଟିକେ ଉତ୍ତେଜିତ କରିବ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ କାମ କମ କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ଅଧିକ ଲାଭଜନକ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଧନ ଆସିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲାଇ ନେବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି ଆପଣ ସେତେ ଅଧିକ ଫଳ ପାଇବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ କୌଣସି ପ୍ରୟାସ ଛାଡିବେ ନାହିଁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିଛି ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ବିଦେଶରୁ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି କୌଣସି ଶୁଭ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ। ଯଦି ସନ୍ତାନର ବିବାହରେ କୌଣସି ବାଧା ରହିଥାଏ ଆଜି ଆପଣ ଏଥିରେ ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଗ୍ରହଣ କରିବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଆପଣ ଆଜି ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଦେବଦର୍ଶନ ଇତ୍ୟାଦି କରିପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ନିରାଶାଜନକ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଧର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସଫଳତାର ସହିତ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଭିନବ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଅସମାପ୍ତ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାରେ ଗୁରୁଜୀଙ୍କ ସହ ଯୋଗଦେବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେବେ। ଯଦି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିଆସିଛି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ସେଗୁଡ଼ିକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ଚୁକ୍ତି ଶେଷ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା କରିବା ସମୟରେ କୌଣସି ଟେନସନ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଟିକିଏ କଠୋରତା ଦେଖାଇବେ ଏହା ସମ୍ଭବ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଘରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସମସ୍ତେ ସେମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟା ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ମୁଖକୁ ଆସିବେ। ଆପଣ ଦେଇଥିବା ମାର୍ଗଦର୍ଶନରୁ ଆଜି ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱକୁ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ।ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ରାତି ବିତାଇବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *