Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୫ ମଇ ୨୦୨୧, : ବୁଧବାର : ବୁଧବାର ଦିନ ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ହେବ ମଙ୍ଗଳ, ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହେବ ଦୂର

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଧବାର ୦୫ ଏପ୍ରିଲ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୫ ମଇ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶାତିତ ସଫଳତା ପାଇବା ଯୋଗୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବେ କିନ୍ତୁ ବସିଥିବା ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଆଶା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ଷ୍ଟକ ମାର୍କେଟରେ କିଛି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ। ପାରିବାରିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଆଜି ସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରନ୍ତି ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି।ସନ୍ତାନର ବ୍ୟବହାର ଦେଖି ମନ ହତାଶ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତର ଖର୍ଚ୍ଚ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ତେଣୁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟରେ ଉଭୟ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବେ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।ଆଜି ଆପଣ ପରିବାରର ଅସୁସ୍ଥତା ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜର ଋଷି ଯାଇଥିବା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ମନେଇବା ପାଇଁ ବାହାରକୁ ବୁଲିଯିବାର ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବ। ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋଧ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବି-ବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଅପରାହ୍ନରେ ଚାକିରି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଅଳ୍ପ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ରାଜକୀୟ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ମଜା କରିବାରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ଟଙ୍କା ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୁର୍ବଳ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ସଂଶୋଧନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ କୌଣସି ପ୍ରତିପକ୍ଷର ସମାଲୋଚନା ଏବଂ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ନ ଦେଇ ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିବେ।ଆପଣ ନିଜର ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାମାଜିକ ହେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ହଠାତ ବ୍ୟବସାୟିକ ଭ୍ରମଣର ପରିମାଣ ଦେଖାଯାଉଛି। କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପରେ ଆପଣ ଏହାକୁ ସମାପ୍ତ କରିବା ପରେ ଛାଡିଦେବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହକୁ ବଢାଇବ। ଆଜି ପରିବାରରେ କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ପାଇଁ ରୂପରେଖା ବନିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାମାଜିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ଚାରିଆଡ଼େ ବିସ୍ତାର କରିବ।

Google

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ  ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ କିମ୍ବା ଶାଶୁଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ପରେ ତାହା କରନ୍ତୁ ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସନ୍ତୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଯିଏ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଚଷମା ରହିବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସୁଯୋଗ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ହାତରୁ ବାହାରକୁ ଆସିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ସନ୍ତୋଷଜନକ ସ୍ଵଭାବ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଦୁଃଖିତ ହେବ ନାହିଁ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିଭରା ହେବ। ଆଜି ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କଥାରେ ଭଦ୍ରତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଘରେ କୌଣସି ଟେନସନ ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ଚାକିରିରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରନ୍ତି।ଆଜି ଆପଣ ଦିନସାରା ମଜା ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ମନୋବଳରେ ରହିବେ ଏବଂ ମଜା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ଅଣଦେଖା କରିବେ। ପିଲାମାନେ ଭଲ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖି ଆଜି ଆପଣ ଖୁସି ରହିବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଫଳାଫଳ ହେବ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଏବଂ ପ୍ରାଧିକରଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଘୃଣାର ଆବଶ୍ୟକତା ପଡିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ୟା ଦେଇପାରେ। ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେତୁ ମାନସିକ ବିକୃତି ଘଟିପାରେ। ଦୂର ଏବଂ ନିକଟ ଭ୍ରମଣର ପ୍ରସଙ୍ଗ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ ଏବଂ ସ୍ଥଗିତ ରଖାଯାଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ସପିଂରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହେତୁ ମନ ହତାଶାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ଏହି କାରଣରୁ କ୍ରୋଧର ପରିମାଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଅଧିକ ରହିବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ କିଛି ବିଶେଷ କରି ଦେଖାଇବାର ଅଶାନ୍ତି ମଧ୍ୟ ଲାଗିରହିବ। କୌଣସି ସରକାରୀ ଅନୁଷ୍ଠାନରୁ ସୁଦୂରପ୍ରସାରୀ ଲାଭର ପୃଷ୍ଠଭୂମି ଆଜି ମଧ୍ୟ ଗଠନ ହେବ। କିଛି ଭୁଲ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବ୍ୟାଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ହଠାତ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ତାଳମେଳ ରହିବ। ଏହା ପଦୋନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଲେଖା ଏବଂ କଳା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ମସ୍ତିରେ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବ। ଆଜି କୌଣସି ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବର୍ଷା ହେବ। ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଅଟକି ରହିଥିବା ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ନିଜ ବାପାଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଆଜି ଏହାକୁ ବିଚାର ନକରି ଶୀଘ୍ର କିଛି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଏହା କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କାମ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟିକ ଚୁକ୍ତି ଆଜି ଫାଇନାଲ ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ମସ୍ତିରେ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କର ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ।ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଯଥାର୍ଥତା ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ତେଜ ଏବଂ ଶକ୍ତି ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କର ମନୋବଳ ଖରାପ ହୋଇଯିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସମ୍ପତ୍ତି ବିବାଦ ଅଛି ତେବେ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହୋଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭର ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଆଣିବ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଦିନସାରା ଲଡୁ ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ ରହିବ ବୋଲି ଭାବି ନିଅନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ବିନା ଦ୍ୱିଧାରେ ଏହା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣ ଏଥିରୁ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆଜି ପରିବାରରେ କିଛି ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଜ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇପାରେ। ଘରୋଇ ବ୍ୟବହାରର କୌଣସି ପ୍ରିୟ ବସ୍ତୁ ଆଜି କିଣାଯାଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଏକ ପୁରୁଣା ପରିଚିତଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦେବ ଦର୍ଶନର ଲାଭ ଉଠାଇବେ

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଅନୁକୂଳ ରହିବା ଯୋଗୁ  ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଯଦି ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗ ନେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଏହା ସଫଳ ହୋଇପାରିବ। ଆଜି ପରିବାରରେ କାହାର ବିବାହ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିବ। ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅବଦାନ ପାଇଁ କୃତଜ୍ଞତା ପାଇବେ। ତେବେ ଦିନଟି ତାହା ପାଇଁ ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସନ୍ତାନର ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ସମୟ କାଢ଼ିପାରନ୍ତି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *