Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ମଇ ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଏପରି ହୋଇଥାଏ ସ୍ଵଭାବ, ଜାଣନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କ ଗୁଣ ଏବଂ ଦୋ-ଷ ବିଷୟରେ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ,ଏହି ଦୁନିଆରେ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ମଣିଷ ଭିତରେ କିଛି ଭଲ ଗୁଣ ଏବଂଦୋଷ ରହିଛି। ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଏବଂ ସ୍ୱଭାବ ଅଛି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆମେ ଯେକୌଣସି ମଣିଷ ବିଷୟରେ ଅନେକ ତଥ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିବା। ବ୍ୟକ୍ତିଟି କିପରି ପ୍ରକୃତିର ଏବଂ ତା ଭିତରେ କେଉଁ ଗୁଣ ଏବଂ ଦୋଷ ଅଛି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଆପଣ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ଜାଣି ପାରିବେ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ମଇ (May) ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଛି। ଯେଉଁମାନେ ଏହି ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୁଅନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଗୁଣ ଦେଖାଯାଏ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ଭିତରେ କିଛି ଦୋଷ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ।

Google

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ମଇ ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଏହି ଲୋକମାନେ ମସ୍ତିଷ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତେ ହୃଦୟରୁ କାମ କରନ୍ତି। ସେମାନେ ସ୍ୱପ୍ନରେ ବଞ୍ଚିବାକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଏହି ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଉଚ୍ଚାଭିଳାଷୀ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ମଇ ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତି କିପରି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କେଉଁ ଗୁଣ ଏବଂଦୋଷ ରହୁଛି।

କଳ୍ପନା ଶକ୍ତିର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି ଏହି ମଇ ମାସରେ ଜନ୍ମ ନେଇଥିବା ଲୋକମାନେ।

ଏହି ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରନ୍ତି। ମଇ ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ମଧ୍ୟ ଆକର୍ଷଣୀୟ। ଯଦି ଏହି ମାସରେ ଜଣେ ମହିଳା ଜନ୍ମ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ସେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି।

Google

ମଇ ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଅଟନ୍ତି।

ଯଦି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ମଇ ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ସେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହୋଇଥାନ୍ତି। ମଇ ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହର ପ୍ରଭାବ ରହିଥାଏ। ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହକୁ ପ୍ରେମର ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ।

ମଇ ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର ସାହିତ୍ୟ ଏବଂ କଳା ପ୍ରତି ରହିଥାଏ ରୁଚି।

ମଇ ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ସାହିତ୍ୟ ଏବଂ କଳା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ଥାଏ। ଏହି ଲୋକମାନେ ନୃତ୍ୟ ଏବଂ ଗୀତ ଗାଇବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତିମ ଯେଉଁମାନେ ମଇ ମାସରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି, ସେମାନେ ସିନେମା, କଳା, ଡ୍ରାମା, ସମ୍ପତ୍ତି କାରବାର, ମିଡିଆ, ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ୍ ସେବା ଇତ୍ୟାଦି କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ୟାରିୟର କରିବାକୁ ଅଧିକ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳ ମଧ୍ୟ ହୁଅନ୍ତି।

Google

ଏବେ ଜାଣନ୍ତୁ ମଇ ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ତ୍ରୁ-ଟି ତଥା ଦୋ-ଷ ବିଷୟରେ।

ଯଦି ଆମେ ମଇ ମାସରେ ଜନ୍ମ ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଦୋ-ଷ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା, ତେବେ ସେମାନେ ଅତି ଶୀଘ୍ର କ୍ରୋ-ଧି-ତ ହୋଇଯାନ୍ତି। ସେମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜିଦଖୋର ଅଟନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କର ହୃଦୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ କଠୋର ଅଟେ। ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଅନେକ ଥର ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରଗତି ପଥରେ ଶତ୍ରୁ ଜନ୍ମ ନିଅନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଜୀବନରେ ସଫଳ ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ନିଜର ନାକାରତ୍ମକ ପଥ ଉପରେ କାମ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ନିଜ ଭିତରେ ଥିବା ତ୍ରୁଟିଗୁଡ଼ିକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏହାକୁ ଶେଷ ଯାଏଁ ପଢି ଥିବାରୁ ଧନ୍ୟବାଦ । ଆପଣଙ୍କ ଦିନଟି ଶୁଭ ହେଉ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *