Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୪ ମଇ ୨୦୨୧, : ମଙ୍ଗଳବାର : ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ହାତରେ ଲାଗିବ ଟଙ୍କା, ଚାକିରୀ- ବେପାରରେ ହେବ ଲାଭ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୦୪ ଏପ୍ରିଲ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୪ ମଇ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ରହିବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବ୍ୟାଙ୍କ ଏବଂ ଅନୁଷ୍ଠାନରୁ ଋଣ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ କେବେବି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଏହାକୁ ବନ୍ଦ କରିବା କଷ୍ଟକର ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆପଣ ଆନନ୍ଦରେ ରାତି ବିତାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ମାନିତ ହେବାର ବଡ଼ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ ତେବେ ସେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ ଏବଂ କିଛି ନୂତନ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ କରିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ। କାରଣ ଆ-ଘାତ ହେବାର ଭୟ ଅଛି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ବିନିମୟ କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଏହାକୁ ମୁକ୍ତ ଭାବରେ କରନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ ସମାରୋହରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କ୍ଷମତା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ବହୁତ ଲାଭବାନ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ଯାହା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଅଟକି ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପୂରଣ କରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚଭରା ରହିବ।କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ପଡିବ। ସନ୍ତାନ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଆଜି ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିପାରେ।ଯଦି କୌଣସି ଶାରୀରିକ ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରୁଛି ତେବେ ଏହାର ଯନ୍ତ୍ରଣା ବଢ଼ିବ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବାଧା ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବ। ତଥାପି କାହାର ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଲାଭ ପାଇବା ଦ୍ୱାରା ଧର୍ମ କର୍ମ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢ଼ିବ। ଆପଣଙ୍କ ଭଜନ କୀର୍ତ୍ତନରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ଠାରୁ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମୟ ବିତାଇବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ବାହାରର ଡିଲ ଫାଇନାଲ ହୋଇପାରେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରି ରହିଛନ୍ତି। ମାଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସ୍ନେହର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଗର୍ବ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଗର୍ବ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ଚିନ୍ତିତ କରିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ହୃଦୟକୁ ଖୁସି ରଖିବ।

Google

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ଆଣିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଆଖି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି ତେବେ ଆଜି ଏଥିରେ ନିଶ୍ଚିତ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଆଜି ଶଶୁର ଘର ପକ୍ଷରୁ କାହାଠାରୁ କିଛି ଅଲଗା ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ମିଠା କଥା ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇପାରେ। ଆଜି କିଛି ଚାପ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ମନ ବିଚଳିତ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବିପଦଗାମୀ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପିତାମାତାଙ୍କ ସହଯୋଗ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ଆପଣ ଦିନର ଶେଷ ଭାଗରେ ଆରାମ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ରାଗି ଯାଇଥିବା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରୟାସ କରିବେ ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ନିର୍ଭୟର ଅନୁଭବ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜର କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସାହସ ସହିତ ସଫଳ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। କୌଣସି ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଆଜି ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ଲୋକଙ୍କ ମଙ୍ଗଳ ପାଇଁ ହୃଦୟରୁ ଆଗକୁ ଆସିବେ କିନ୍ତୁ ଲୋକମାନେ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାର୍ଥ ବୁଝିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଚୁର ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ରହିଛି। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯିବାକୁ ହେବ ନାହିଁ।ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଛାତ୍ରମାନେ ବଡ଼ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଭଲ ଦିନ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାର ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଗୁରୁଙ୍କ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭକ୍ତି ଏବଂ ବିଶ୍ୱସ୍ତତା ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ତାହା ପାଇଁ ଏହା ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ବହୁତ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ହୃଦୟ ସହିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେବା କରିବା ପାଇଁ ଆଗକୁ ଆସିବେ ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାର୍ଥପର ବୋଲି ବିବେଚନା କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଅର୍ଥ ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଶଶୁର ଘର ଅନୁଗ୍ରହରୁ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଭାଇଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇ ପାରିବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କିଛି ଶାନ୍ତି ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବିଚଳିତ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବିତର୍କ ଅଛି ତେବେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣ ଆଜି ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆସୁଥିବା ବାଧାବିଘ୍ନକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ବାପାଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ପରପକାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟତୀତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଦାନ, ଗୁଣ ଏବଂ ଦୟା ଭାବର ବିକାଶ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଶଶୁର ଘର ଅନୁଗ୍ରହରୁ ଉପକୃତ ହେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପେଟ ଏବଂ ବାୟୁ ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିପାରେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପାଇଁ ଅଟକି ଯାଇଥିଲା ଆଜି ଆପଣ ସେଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସମୟ ନେଇପାରନ୍ତି। ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଜାତକ ଆଜି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରନ୍ତି

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ପାଇପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଏହା ସହିତ କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବ ଯାହାକୁ ଆପଣ ନଚାହିଁଲେ ବି କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ।ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କରନ୍ତୁ କାରଣ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ।ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ବିତାଇବେ। ପିଲାମାନେ ଭଲ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ ଜ୍ଞାନ ଏବଂ ବିଚକ୍ଷଣତା ସହିତ ନୂତନ ଆବିଷ୍କାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଏକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପ୍ରତି ଅବିଶ୍ୱାସୀ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ ରହିଛି। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବା କିମ୍ବା ଫୋନରେ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିବା ମନରେ ଖୁସି ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି କିଛି ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ସାଂସାରିକ ଆନନ୍ଦର ମାଧ୍ୟମ ଆଜି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯାହା ଉପରେ ଆପଣ କିଛି ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ପଡି ରହିଛି ତେବେ ଆଜି ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପୁଅ କିମ୍ବା ଝିଅର ବିବାହ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ପାରନ୍ତି ଯାହା ପରିବାରରେ ଖୁସିର ଲହରୀ ସୃଷ୍ଟି କରିବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। କୌଣସି ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତି ହେବା ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଆପଣ ନିଜର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହସ ଖୁସିରେ ରାତି ବିତାଇବେ।ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସାମାଜିକ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ବଢାଇବ।ଆପଣଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟାପିଯିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *