Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୩ ମଇ ୨୦୨୧, : ସୋମବାର : ସୋମବାର ଦିନ ବନୁଅଛି ଶୁଭ ଯୋଗ,ମିଥୁନ ଓ କର୍କଟ ସହିତ ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ହେବ ଲାଭ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୋମବାର ୦୩ ଏପ୍ରିଲ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୩ ମଇ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ ଶିଶୁମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ଚିନ୍ତାର ସମାଧାନ ଖୋଜିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। କିଛି କାମ ହେତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନରୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ପାରିବାରିକ କଳହ ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିଛି ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ଆଜି ଆପଣ ଶଶୁର ଘର ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବା ଭଳି ଦେଖାଯାଉଛି।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପ୍ରିୟଜନ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଶାରୀରିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯାହାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ ଦାନ ପୁଣ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଖ୍ୟାତି ଚାରିଆଡ଼େ ବିସ୍ତାର କରିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ଠାରୁ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଅପଚୟ ଏବଂ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ବାପାଙ୍କର ଏକ ରୋଗ ଅଛି ତେବେ ସେ ଆଜି ପୀଡ଼ିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

Google

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଗତିର ନୂଆ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ। ଆଜି ହଠାତ ଆପଣଙ୍କ ହାତକୁ ବଡ଼ ଧରଣର ଧନ ଆସିପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସପ୍ତମ ଆକାଶରେ ଆପଣଙ୍କର ପତିତ ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଅବରୋଧର ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ସପିଂ ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କର ଉଭୟ ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ଅଡୁଆ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ଯାହା ବି କାମ କରନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଫଳ ମିଳିବା ପାଇଁ ସମୟ ଲାଗିବ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ ସମାରୋହକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡିକରେ ଉପକୃତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ପ୍ରୟାସ କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମୂଲ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ଏବଂ ଭଲ ଗୁଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କୁ ସାକ୍ଷତ କରିବା ଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢାଇପାରେ କିନ୍ତୁ ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ମଜା କରୁଥିବାର ଦେଖାଯିବେ। ଆଜି ଭଲ ଗୁଣବତ୍ତା ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯଦି ଶଶୁର ଘରର ସମ୍ପର୍କରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଥାଏ ତେବେ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହେବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଭାଇଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ଅଂଶୀଦାର କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ଦେବ। ଯଦି ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ପାର୍ଟ ଟାଇମ କାମ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଏଥିପାଇଁ ସମୟ ନେବାରେ ସଫଳ ହେବେ।ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ନୂଆ ଡିଲ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କୌଣସି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସନ୍ତାନର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଚୁର ଲାଭ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଆୟଠାରୁ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ ତେବେ ଏହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧା ଦେଇପାରେ ତେଣୁ ଚିନ୍ତା କରି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ। ଆଜି ମଧ୍ୟ ଶଶୁର ଘର ପକ୍ଷରୁ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ନିଜ ମାଙ୍କୁ କୌଣସି ଉପହାର ପଠାଇ ପାରନ୍ତି।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅପାର ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ବି ଆପଣଙ୍କର ଚାକିରିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମନ ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଦିଆଯିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ମନରେ ସମ୍ବଳର ଭାବନା ଆସିବ। ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ତେବେ ଏହାର ଉଭୟ ଚଳନଶୀଳ ଏବଂ ଅସ୍ଥାବର ଦିଗକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନଚେତ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଶତ୍ରୁ ପକ୍ଷ ଆପଣଙ୍କ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କ ଆଖି ଏବଂ କାନ ଖୋଲା କରି କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅନେକ ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ହେବ କିନ୍ତୁ ଲାଭ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ଚିନ୍ତା ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥାନାନ୍ତରର ପ୍ରସଙ୍ଗ ଦୃଢ଼ ହେବ ଏବଂ ସ୍ଥଗିତ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସନ୍ତାନର ବିବାହ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନୂଆ ଆଶାର କିରଣ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ଶକ୍ତି ପାଇବେ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଦେବ ଦର୍ଶନ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇଁ ନେଇ ପାରନ୍ତି।ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କାହାର ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶରୁ ଉପକୃତ ହେବେ। ପିଲାମାନଙ୍କର ଆଜି ଆଖି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ନିରାଶାଜନକ ହୋଇପାରେ। ଭାଇମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟିକ ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କଠାରୁ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତା ପରିସ୍ଥିତି ହେତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପୁରା ଦିନ ଆରାମଦାୟକ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ଦୋକାନ ଏବଂ ଘର କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଭଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ବିନା କାରଣରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଆପଣଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖିବା ପରେ ସେମାନେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଅଧ୍ୟୟନରେ କିଛି ଅର୍ଥ ଅଭାବର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ। ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସେବାରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାଇବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ସ୍ଥିର ଲାଭ ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିଛି ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ବିଦେଶରୁ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି କୌଣସି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଶାଶୁଘରର କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଛିଡା ହୋଇଥିବାର ଦେଖାଯିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇ ପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ କରିବାର ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଚାପକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ଏବଂ ନମ୍ର ହେବାକୁ ପଡିବ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଏବଂ ଅଧିକାର ଆଜି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ସମ୍ମାନ ସହିତ ସେମାନେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ କରି ପାରିବେ ଏବଂ ଆଖିର ତାରା ହୋଇପାରିବେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ବିବାଦ ଅଛି ଏହା ଆଇନଗତ ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷାର ରାସ୍ତା ଖୋଲା ରହିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.