Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୨ ମଇ ୨୦୨୧, : ରବିବାର : ଧନୁ ରାଶିରେ ଚନ୍ଦ୍ରମା, ରବିବାର ଦିନ ଏହି ୭ଟି ରାଶି ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଭ ଦାୟକ ରହିବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୦୨ ଏପ୍ରିଲ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୨ ମଇ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବ।ଆଜି ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ସୁଦ୍ଧା ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଡିଲ ଫାଇନାଲ କରି ପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟକୁ ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥାନକୁ ନେଇଯିବ। ଆପଣ ଆଜି ମଧ୍ୟ ରାଜ୍ୟରୁ ବିଶେଷ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ଶାରୀରିକ ବିକାଶର ପରିମାଣ ଭଲ ହେବାକୁ ଲାଗୁଛି। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ବଢ଼ିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଖ୍ୟାତି ଚାରିଆଡେ ବ୍ୟାପିଯିବ। ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ସଫଳତା ଦାୟକ ରହି।ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ଆଜି କୌଣସି ଦେବୀ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ମନ ଶାନ୍ତି ପାଇବ। ଯଦି କୌଣସି ଆଇନଗତ ବିବାଦ ଅଛି ତେଣୁ ଆଜି ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଧା ଆପଣ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଶକ୍ତି ମଧ୍ୟ ବଢାଇବ। ଶିକ୍ଷାରେ ଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନେ ଗୁରୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ସୃଜନଶୀଳ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ବହୁତ ସମୟ ବିତାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ। ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସବୁଠୁ ପ୍ରିୟ ସେମାନେ ସେହି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ ସେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଠିଆ ହେବାର ଦେଖାଯିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଚାକିରିରେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇପାରେ ଯାହାକୁ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସହିତ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବେ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ ମତାମତ ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ଆଜି ଆପଣ ଯାହା ବି କାମ କରନ୍ତି ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଫଳ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟର ବିଚ୍ଛିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଅଳସୁଆକୁ ଦୂର କରି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂତନ ଶକ୍ତି ଯୋଗାଇବ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭ୍ରମଣରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାଇବେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ  ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ପୂରଣ କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଏବଂ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଅଧିକ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ବ୍ୟସ୍ତତା ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜର ବିବାହିତ ଜୀବନ ପାଇଁ ସମୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବାଧା ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଆପଣ କିଛି ବିଶେଷ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ରାତି ବିତାଇବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବ। ଆଜି କୌଣସି ଶୁଭ ଏବଂ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ ହେବ।ଶଶୁର ଘର ସହ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ଼ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଋଣ ଦେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ସାବଧାନତାର ସହିତ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ କାରଣ ତାହା ଫେରି ଆସିବାର  ଆଶା କମ ଅଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାରରେ ସଂଯମ ଏବଂ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଚାରିପାଖରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ନୂତନ ପ୍ରବେଶକାରୀଙ୍କୁ କୌଣସି ନୂତନ ଚାକିରି ଦିଆଯାଇପାରିବ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ।ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଆଚରଣ ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ବିବାଦ ଆଜି ଶେଷ ହୋଇପାରେ। କିଛି କାମ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ। ଯଦି କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଚାଲିଛି ତେବେ ଆଜି ଆପଣ ଏଥିରେ ନିରାଶା ପାଇପାରନ୍ତି। ପିଲାମାନେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଖି ଆଜି ମନରେ ଖୁସି ଅନୁଭବ ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କୌଣସି ଟେନସନ ଚାଲିଥିଲା ତେବେ ଏହା ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଉପହାର କିଣି ପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ।ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ କମ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଟଙ୍କା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ ଆସିପାରେ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସମସ୍ତ ଦାବି ମଧ୍ୟ ପୂରଣ କରିପାରିବେ। ଘରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସ୍ଥିରତା ଉପଭୋଗ କରିବେ।ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନତା ଆଣିବାକୁ ସକ୍ଷମ ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ନୂତନ ଦିଗ ଆସିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଦେଶ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସତର୍କତାର ସହିତ ଚାଲିବାକୁ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯଦି ସାମାନ୍ୟ ବିପଦ ଥାଏ ତେବେ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାକୁ ଚିହ୍ନଟ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ବାହାରେ ଆପଣ ଆଜି କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ଦେବ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଆଚରଣ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟରେ ନମ୍ର ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣ  ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଲାଭ ଦେବ। ହାତରେ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଦ୍ବାରା ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତା ବଢ଼ିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ଦୈନନ୍ଦିନ ଘର କାମ ସହିତ ମୁକାବିଲା କରିବା ପାଇଁ ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଏବଂ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପୁଅ ଏବଂ ଝିଅର ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣ ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ କୌଣସି ରୋଗ ସେମାନଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ। ଯଦି ପାରିବେ ତେବେ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ନିଅନ୍ତୁ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବାହାରକୁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଥକାପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଆଜି ଲାଭ ପାଇଁ ତାଜା ନୂଆ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ ତେଣୁ ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଚିନ୍ତା କରି କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଛାତ୍ରମାନେ ବିଦେଶ ଯାଇ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ଶିଶୁର ବିବାହରେ ବାଧା ଦୂର ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଚାରିଆଡ଼େ ବ୍ୟାପିଯିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ  ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ ରିସ୍କ ନେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଏହାକୁ ନିଅନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ଯଦି କୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତି ମିଳନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରି ସବୁକିଛି ପାଇ ପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଅଭାବ ଥିଲା। ସନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କର ମଧୁର ଏବଂ ମୃଦୁ ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା ପରିବାରରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଆପଣ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସୁଦୃଢ଼ ହେବ। ଆଜି ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବାହ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.