Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ମେ ମାସରେ ଏହି ଗ୍ରହଙ୍କର ହେବ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ, ୪ଟି ରାଶିଙ୍କ ଜୀବନ ହେବ ଉଥଲ ପୁଥଲ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ସମୟ ସମୟରେ ଗ୍ରହମାନେ ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ମନୁଷ୍ୟର ଜୀବନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ। ପରବର୍ତ୍ତୀ ମାସରେ ଅନେକ ଗ୍ରହ ସେମାନଙ୍କର ଗତିବିଧିକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ରାଶିରେ ଚଳନ କରୁଛନ୍ତି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ସୂର୍ଯ୍ୟ, ବୁଧ ଏବଂ ଶୁକ୍ରର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ମେ ମାସରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଯାହାର ପ୍ରଭାବ ଅନେକ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ଉପରେ ଦେଖାଯିବ। ବୁଧ ଏବଂ ଶୁକ୍ର ମେ ମାସରେ ଦୁଇଥର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ। ଯେତେବେଳେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନ ଏହି ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ।

ବୁଧଙ୍କର ବୃଷ ରାଶି ଏବଂ ମିଥୁନ ରାଶିରେ ହେବ ଚଳନ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ବୁଧ ଗ୍ରହ ୧ ମଇରେ ମେଷ ରାଶିରୁ ବୃଷ ରାଶିକୁ ଚଳନ କରିବେ। ବୁଧ ଏହି ରାଶିରେ ମେ ୨୬ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବେ। ବୁଧ ଗ୍ରହଙ୍କୁ ବୁଦ୍ଧି, ବକ୍ତବ୍ୟ, ବ୍ୟବସାୟ ଇତ୍ୟାଦିର କାରକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏବଂ ବୃଷ ରାଶିରେ ବୁଧ ଗ୍ରହର ଆଗମନ ଯୋଗୁ ଏହା ସମସ୍ତ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଏହି କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ରାଶିର ଜାତକ ଉପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ମିଶ୍ରିତ ହେବ।

Google

୨୬ ତାରିଖରେ ବୁଧ ଦେବ ଆଉଥରେ ନିଜର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏବଂ ବୃଷ ରାଶିରୁ ନିଜର ରାଶି ମିଥୁନରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଏହି ରାଶିର ବୁଧଦେବ ୩ ଜୁନ ୨୦୨୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବେ।ଏହି ସମୟରେ ୩୦ ମଇ ୨୦୨୧ ରେ ବୁଧ ଗ୍ରହ ମିଥୁନରେ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ।

ବୁଧଗ୍ରହର ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ଯୋଗୁ ସବୁଜ ରଙ୍ଗର ଜିନିଷ ଦାନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବୁଧ ଗ୍ରହର କାହାଣୀ ପଢ଼ନ୍ତୁ। ବୁଧବାର ଦିନ ସବୁଜ ପୋଷାକ ପିନ୍ଧନ୍ତୁ। ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ବୁଧଙ୍କର ଚଳନ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କୌଣସି ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ନାହିଁ।

ଶୁକ୍ରଙ୍କର ବୃଷ ରାଶି ଏବଂ ମିଥୁନ ରାଶିରେ ଚଳନ।

ଶୁକ୍ରଙ୍କର ରାଶି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସନ୍ତା ୪ ମେ ରେ ହେବ। ଏବଂ ଏହି ଗ୍ରହ ମେଷ ରାଶି ଛାଡି ନିଜର ବୃଷ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବ। ଶୁକ୍ର ଏହି ରାଶିରେ ୨୯ ମେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବେ।ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହକୁ ବସ୍ତୁ ଭୋଗର ଏକ କାରକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ ଏବଂ ଏହି ଚଳନର ପ୍ରଭାବ ବୃଷ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ସେମାନେ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ସୁଖ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

ମେ ୨୯ ପରେ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ବୃଷ ରାଶିରୁ ମିଥୁନ ରାଶିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଏହି ରାଶିରେ ସେ ୨୨ଜୁନ ୨୦୨୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବେ। ମିଥୁନ ରାଶିରେ ଶୁକ୍ରଙ୍କ ଚଳନ ହେତୁ ଏହା ସମସ୍ତ ରାଶିର ଜାତକ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। କେତେକଙ୍କ ଉପରେ ଶୁଭ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ତ କେତେକଙ୍କ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ଶୁକ୍ର ଦେବ ମହିମା, କଳା, ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତାର ଏକ କାରକ ଅଟନ୍ତି। ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ କାରଣରୁ ଜୀବନରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଶିବ ଲିଙ୍ଗଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଶିବଲିଙ୍ଗ ଉପରେ ଫୁଲ ଅର୍ପଣ କରନ୍ତୁ।

Google

ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ବୃଷ ରାଶିରେ ଚଳନ।

ମେ ୧୪ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନ ମେଷ ରାଶିରେ ରହିବେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ବୃଷରେ ପ୍ରବେଶ କରିବେ। ଯାହା ସହିତ ବୁଧ ଏବଂ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କର ଏକକାଳୀନ ମିଳନ ହେବ। ଏହି ରାଶିରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବତା ୧୫ ଜୁନ ୨୦୨୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରହିବେ। ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନ ଆତ୍ମା, ମାନ ସମ୍ମାନ, ଉଚ୍ଚ ସ୍ଥିତି ଇତ୍ୟାଦିର କାରକ ଅଟନ୍ତି। ବୃଷରେ ସୂର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ଚଳନ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ।

ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହର ଖରାପ ପ୍ରଭାବରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ରବିବାର ଦିନ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଭଗବାନଙ୍କ କାହାଣୀ ପଢ଼ନ୍ତୁ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଅର୍ଘ୍ୟ ଦିଅନ୍ତୁ। ଏହି ଉପାୟ କରିବା ଦ୍ୱାରା ସୂର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହର ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ଜୀବନରେ ଦେଖାଯିବ ନାହିଁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ନିଜ ଇଷ୍ଟ ଦେବଙ୍କ ନାମ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *