Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୯ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧, : ଗୁରୁବାର : ଗୁରୁବାର ଦିନ ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆମଦାନୀ ବଢିବ, କରଜରୁ ମିଳିବ ମୁକ୍ତି

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ୨୯ ଏପ୍ରିଲ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୯ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ଅଭିଳାଷ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ହେବ।ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ସ୍ୱଳ୍ପ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଅଟକି ରହିଛି ଏହା ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ନିଜର ଚାକିରିରେ କିଛି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଡୁନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖାସ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଆଜି କୌଣସି ଶେଷ ଡିଲ ଅଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ସେହି କାରବାରଗୁଡ଼ିକ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ। ଆପଣ ନିଜର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ଏବଂ ବାହାଘରରେ ରାତି ବିତାଇବେ।ଯଦି ଭଉଣୀଙ୍କ ବିବାହରେ କୌଣସି ବାଧା ଆସିଥାଏ ତେବେ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ବିଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କାରଣ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂଆ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିବେ ଏବଂ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁଖ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଯଦି କୌଣସି ଋଣ ଚାଲିଥାଏ ତେବେ ଏହାକୁ ପରିଶୋଧ କରିବାରେ ଆଜି ସାମାନ୍ୟ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ବିଷୟରେ ମନରେ କିଛି ନୂଆ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗର କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ତିକ୍ତତା ହୋଇପାରେ ତେଣୁ କହିବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କାମ ଜାରି ରହିବ। ଆଜି ସେହି କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକ ପ୍ରିୟ ହେବ। ଆପଣ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ଠାରୁ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମୟ ବିତାଇବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଶାନ୍ତି ପାଇବ। ଆଜି ଶାରୀରିକ ଭୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହେତୁ ମନରେ ସୁଖ ରହିବ। ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ତୀବ୍ରତା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ଧର୍ମ କର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଆଣିବ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ ଏବଂ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତର ଚିନ୍ତାକୁ ହ୍ରାସ କରିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଅର୍ଥ ଅଭାବର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ କୌଣସି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ହାସଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଚତୁରତା ସହିତ ନେଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି କଥାକୁ ନେଇ ବିବାଦ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ବାରା କରାଯାଇଥିବା କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଭଲ। ଆଜି କିଛି ନୂତନ ଶତ୍ରୁ ବିନା କାରଣରେ ଉଠିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କରିବେ ନାହିଁ।ଆପଣଙ୍କର ଅର୍ଥନୀତି ଦୃଢ଼ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆପଣ ଯାନର ସୁଖ ପାଇବେ। ଆଜି କୌଣସି ରୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ  ହେବ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଋଣ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଏହାକୁ ସହଜରେ ପାଇପାରିବେ। ରାଜନୈତିକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଆପଣ ବିଜୟ ମଧ୍ୟ ପାଇବେଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ ସମାରୋହରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ଠାରୁ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଏବଂ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକଙ୍କ ଅଧିକାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ସହ ଖୁସି ହେବେ କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କୌଣସି ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହି ବିତର୍କ ଆଇନଗତ ହୋଇପାରେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ନିଜ ଶାଶୁଘରରୁ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ଆଜି ଏହାକୁ ଫେରାଇ ପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିଛି ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେବ। ଆଜି ଆପଣ ହଠାତ କୌଣସି ମହାନ ଅଧିକାରୀ କିମ୍ବା କୌଣସି ନେତାଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଉପହାର କିଣି ପାରିବେ। ସନ୍ତାନର ବିବାହରେ ବାଧା ଦୂର ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଜ୍ଞାନ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଆଜି ଦୂର ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କଠାରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କୌଣସି ସେମିନାର କିମ୍ବା ଆଲୋଚନାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ନୂତନ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମଜା କରିବେ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖାସ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ।ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଗୌରବ ଚାରିଆଡ଼େ ବ୍ୟାପିଯିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ବି ଶେଷ ହୋଇଯିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଜି କୌଣସି ପ୍ରକାରର କାରବାରର କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା କୋଉଠି ଫସି ଯାଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତର ଚିନ୍ତା ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ। ଚାକିରି ଦିଗରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ନୂଆ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପୁରୁଣା ଏବଂ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ସମାପ୍ତ ହେବାର ଅନେକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜର ଅଳସୁଆକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆଜି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ମତ ପ୍ରମାଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସମାରୋହକୁ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ। ମନରେ ଭଲ ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ପରିବାରରେ କିନ୍ତୁ ଆଜି କିଛି ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଚାପ ଦେଇପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ସଫଳତା ଦାୟକ ରହିବ।ସନ୍ତାନ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଆଜି ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଅର୍ଥର ଲାଭ ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ହେବ କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଥିବା କୌଣସି ରୋଗ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିପାରେ ତେଣୁ ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଭଲ। ଛାତ୍ରମାନେ ଗୁରୁମାନଙ୍କର ସେବା କରି ଗୁପ୍ତ ଜ୍ଞାନ ଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଆଜି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ମଧ୍ୟ ବଢୁଥିବାର ଦେଖାଯିବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *