Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୮ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧ : ବୁଧବାର : ବୁଧବାର ଦିନ ତୁଳା ରାଶିରେ ହେବେ ଚନ୍ଦ୍ରଦେବ, ଏହି ୪ଟି ରାଶିର କାର୍ଯ୍ୟ ଓ ବେପାରରେ ହେବ ଉନ୍ନତି

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଧବାର ୨୮ ଏପ୍ରିଲ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୮ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ପରପକାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟତୀତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରି ଶାନ୍ତି ପାଇବେ। ଘରର ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେରଣା ଯୋଗାଇବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଘରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେତୁ ଆପଣ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟସ୍ତତା ମଧ୍ୟ ଅଧିକ ହେବ ଏବଂ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତା ବଢାଇବ କିନ୍ତୁ ଏହା ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀମାନଙ୍କ ମନୋବଳକୁ ଖରାପ କରିପାରେ ଯାହା କିଛି ନୂତନ ଶତ୍ରୁ ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷାର ରାସ୍ତା ଖୋଲା ରହିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ କୌଣସି ମନୋରମ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ। ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଦୃଢ଼ ହେବ। ଅତିଥିମାନେ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆସିପାରନ୍ତି ଏବଂ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯିବା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ସମୟ ସମୟରେ ବ୍ୟବସାୟରେ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ କମ ଚିନ୍ତିତ କରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରସନ୍ନ ହେବେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇ ପାରିବେ ବ୍ୟସ୍ତତା ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ସମୟ ଦେଇ ପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ଭାଇମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ। ଆଜି ରାଜନୀତି ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ଏବଂ ଆକସ୍ମିକ ଧନ ଲାଭରବି ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଯାନବାହାନ ବ୍ୟବହାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ କୌଣସି ଆଘାତ ହୋଇପାରେ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ଉପକୃତ ହେବ।ଅଟକି ରହିଥିବା ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବା ଯୋଗୁ ପାଣ୍ଠିରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ ଏବଂ ଉପହାର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ରହିଛି। ପୂର୍ବ ଦିନ ତୁଳନାରେ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଦୈନିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ସହଜରେ ବାହାରକୁ ଆସିବ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତର ଚିନ୍ତା କମ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ଆଜି ଗତିଶୀଳ ହେବ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଶଶୁର ଘରର ଅନୁଗ୍ରହରୁ ଧନ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସୁବିଧା ମିଳିବ କିନ୍ତୁ ପରିବାରର କୌଣସି ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରୁ ବାହାର କରିଦେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ଦର୍ଶନ ଏବଂ ହସଖୁସିରେ ଅତିବାହିତ ହେବ। ପ୍ରତିଯୋଗିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଅଟକି ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ। ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଦେଖାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିବ ଏବଂ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସନ୍ତି ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ  ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭାଗ୍ୟର ସାଥ ମିଳିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ସନ୍ତୋଷଜନକ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସେବା ଏବଂ ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସୁଖଦ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁଭବ କରିବେ। ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ଛୋଟ ଯୁକ୍ତିରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମୁଣ୍ଡବ୍ୟଥା ଜାରି ରହିବ। ସନ୍ତାନର ବିବାହରେ ବାଧା ଆଜି ଶେଷ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ହେବ। ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗିତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବିଶେଷ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ପର୍ଯ୍ୟାପ୍ତ ପରିମାଣର ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥୀ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଚାଲିବା ସମୟ ହେତୁ ପାଗ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ପରିବାର କିମ୍ବା ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବେ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ କାମ କରି ସମ୍ମାନିତ ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ କରୁଥିଲେ ଆଜି ଏହା ଶେଷ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ହେବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ସମ୍ମାନର ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ପଡ଼ିଆରେ ଥିବା କୌଣସି ପୁରୁଣା ଜିନିଷକୁ ନେଇ ସାଥୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭେଦଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ କିନ୍ତୁ ବିବେକଙ୍କ ସଚେତନତା ହେତୁ ପରିସ୍ଥିତି ଗୁରୁତର ହେବ ନାହିଁ। ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ବୁଲିବାର ଅବସର ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୁରୁଣା ବ୍ୟବସାୟିକ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ପିଲାମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷା ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ବ୍ୟସ୍ତତା ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ କିଛି ଚାପ ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ସାଂସାରିକ ଆନନ୍ଦର ମାଧ୍ୟମ ଆଜି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ଼ ହେବ। କର୍ମଚାରୀ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଆଜି କିଛି ଟେନସନ ବଢ଼ିପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି କୌଣସି ଅଦାଲତରେ ମାମଲା ଚାଲିଛି ତାହେଲେ ଏଥିରେ ଚକର କାଟିବାକୁ ପଡିବ। ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ ଟଙ୍କା ଫାଶରେ ପଡ଼ିପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ବ୍ୟବସାୟରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିବେ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଉନ୍ନତି ଭରା ରହିବ।ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବେ,କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରହିବାକୁ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରାର ପ୍ରସଙ୍ଗ ପ୍ରବଳ ହୋଇ ସ୍ଥଗିତ ହେବ। ଗାଡି ବ୍ୟବହାରରେ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ହେବ। ହଠାତ ଗାଡି ଖରାପ ହୋଇଯିବା ଯୋଗୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ରହିବେ କିନ୍ତୁ ଘରେ ଆପଣଙ୍କର ରୂପ କୁଟିଳ ଭଳି ରହିବ। ଘରୋଇ କାମରେ ଅଣଦେଖା ଘରେ ଅଶାନ୍ତି ଖେଳିଯାଇପାରେ ଏବଂ ଉପଯୋଗ ବସ୍ତୁ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଧନର ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ନିରାଶା ପାଇପାରନ୍ତି। ସରକାରୀ ଚାକିରୀ ସହିତ ଜଡିତ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଉପରେ ଦାୟିତ୍ୱର ଭାର ଆଜି ବଢ଼ିପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମନର ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ପାଇବା ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ। ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ଏବଂ ବିକ୍ରୟ ପୂର୍ବରୁ ସେହି ସମ୍ପତ୍ତି ବିଷୟରେ ସମସ୍ତ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେଣୁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଯଦି ଶଶୁର ଘରର ସମ୍ପର୍କ ସହିତ କୌଣସି ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଏ ତେବେ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ଆଖପାଖରେ ପୋଡ଼ସିଙ୍କ ସହିତ ଆଜି ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ହାସଲ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ହେବ ତେଣୁ ଆଜି ସେହି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ପିତାମାତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସମାପ୍ତ ହେବା ଆଶାରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ନିକଟ ଏବଂ ଦୂର ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ ସତ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟର ବଢୁଥିବା ଅଗ୍ରଗତି ଦେଖି ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ। ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆଜି ବିବାହର ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ବାଧାବିଘ୍ନକୁ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଗୁରୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *