Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୯ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧, : ସୋମବାର : ସୋମବାର ଦିନ ବୃଷ, କର୍କଟ ଓ କନ୍ୟା ରାଶି ସହିତ ଏହି ରାଶି ମାନଙ୍କୁ ମିଳିବ ଉତ୍ତମ ପରିଣାମ, ପଢନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୋମବାର ୧୯ ଏପ୍ରିଲ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୯ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶ:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅତିଥି ଆସିବା ଯୋଗୁ ଖୁସି ହେବେ କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆଜି ଭାଗିଦାରୀରେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଶଶୁର ଘର ତରଫରୁ ଉପହାର କିଣି ପାରନ୍ତି। ମାମୁଁଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ମଧ୍ୟ ଅର୍ଥ ଉପକୃତ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡୁଛି। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ଚାରିଆଡେ ବ୍ୟାପିଯିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବଢାଇବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଆଜି ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ବୁଲାଇବା ପାଇଁ ନେଇଯାଇପାରନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର କିଛି ଚାପ ଥାଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଏହା ସତେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ନିଜର ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବେ ଏବଂ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସବୁ ଜିନିଷ ଶେଷ କରିବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବେ।ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ।ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଲାଭ ହେବ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଖୋଜୁଥିଲେ। ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ ଘର ଏବଂ ଦୋକାନ କିଣି ପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଭାଇଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଏଥିରେ କିଛି ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ।

Google

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ମାନ ସମ୍ମାନରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ ନଚେତ ଆପଣ କୌଣସି ଅସୁବିଧାରେ ପଡିପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟାଙ୍କ ଋଣ କିମ୍ବା କାହାଠାରୁ ଋଣ ନେଇଛନ୍ତି ଆଜି ଆପଣ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଧନ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ଅଫିସ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ କିମ୍ବା ଅନ୍ୟଥା କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ଅଧିକାରୀ ଏବଂ ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଭାଗିଦାରୀରେ ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲିଛି ତେବେ ଏହା ଲାଭଜନକ ହେବ ଏବଂ ଅଚଳ ଧନ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ପ୍ରଗତିର ଶିଡ଼ିରେ ଉପରକୁ ଚଢ଼ିବେ। ଆଜି କୌଣସି ବଡ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜର ଅଟକି ଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ରାଜନୈତିକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବଢ଼ିବ ଏବଂ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରର ପରିସର ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସରେ ହ୍ରାସ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସରେ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବେ।ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ବିସ୍ତାର ହେବ। ଆପଣ ନିଜର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। କୌଣସି ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଯୋଗୁ ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ଏବଂ ଆନ୍ଦୋଳନରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତାର ନୂଆ ପଥ ଖୋଲିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ସହିତ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଭାଗିଦାରୀରେ ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟ ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ଏଥିରେ ନୂତନ ଜୀବନ ଆସିବ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ। ଆଜି ବଡ ଡିଲ ଚୂଡାନ୍ତ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଭାଇଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ଥିବା ପରିବେଶରେ ସୁଖ ଆଣିବ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କର ହୃଦୟ ଏବଂ ମନ ଖୁସି ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଚେହେରା ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ ଯାହା ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫାଇଦା ଉଠାଇବେ। ଆଜି ଅଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ ଦୀର୍ଘ ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କାକୁ ଚାରିଗୁଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଯଦି କୌଣସି ପାରିବାରିକ କନ୍ଦଳ ଚାଲିଥାଏ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ।ଆଜି ଶଶୁର ଘର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ କିଛି ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ। ବିଦେଶରୁ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି କୌଣସି ଶୁଭ ସୂଚନା ପାଇପାରନ୍ତି।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ସଫଳତା ରହିବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷାର ରାସ୍ତା ଖୋଲା ରହିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉଭୟ ହୃଦୟ ଏବଂ ମନ ସହିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ନେତୃତ୍ୱ ନେବାର କ୍ଷମତା ବିକାଶ କରିବେ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ସମସ୍ୟା ଆଜି ଶେଷ ହେବ।କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଯଦି ଘରେ ଅଟକି ରହିଥିବା ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇନଥିଲେ ତେବେ ତାହା ମଧ୍ୟ ଆଜି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଯିବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ନିରାଶାଜନକ ରହିବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଏକାଗ୍ରତା ସହିତ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି କୌଣସି ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଆପଣଙ୍କ ଭାଇକୁ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ। ଆଜି ଘର ପରିବାରରେ କୌଣସି ଟେନସନ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ପାରିବାରିକ କନ୍ଦଳକୁ ହ୍ରାସ କରିବ। ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ପିତା ମାତାଙ୍କୁ କୌଣସି ତୀର୍ଥସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ନେଇ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣ ଘରର ସମସ୍ତ ଉତ୍ତର ଦାୟିତ୍ୱକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ପୂରଣ କରିବେ ଏବଂ ଆଜି ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆସିବ। ଚାକିରିରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆପଣ କଥାରେ ମଧୁରତା ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଋଣରେ ବୁଡି ଅଛିନ୍ତି ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମାଧାନ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ଘର ସାଜସଜ୍ଜା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ କିଛି ସପିଂ କରିପାରନ୍ତି। ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ସହ ଜଡିତ କିଛି ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ଦୌଡ଼ିବାକୁ ପଡିବ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଅଗ୍ରଗତି ଆସିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଉଚ୍ଚ କରିବା ଏବଂ ନୂତନ ନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇବେ।ଯଦି ଆଜି ଶାଶୁଘରରୁ କାହାକୁ ଋଣ ଦେବାକୁ ପଡିବ ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ କାରଣ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ନୂତନ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ନାମ ଲେଖାଇ ପାରିବେ। ଆଜି ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ପେଟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ଉଭୟ ବ୍ୟସ୍ତ ଏବଂ ବ୍ୟୟ ଅଧିକ ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପାରିବାରିକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଆଇନଗତ ମାମଲା ଅଛି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ଏହାକୁ ଜିତିପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କର ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କକୁ ସ୍ଥାୟୀ ସମ୍ପର୍କରେ ପରିଣତ କରିବାର ଯୋଜନା ହେବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସହଯୋଗ ପାଇବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଦିନ ମଧ୍ୟ ରହିବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ଆପଣ ଦେବ ଦର୍ଶନଙ୍କୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି କୌଣସି ଗାଡି କିଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ସମୟ ଏହା ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ। ଆଜି ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପଡ଼ୋଶୀରେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ବିବାଦ ଅଛି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏହା ଆଇନଗତ ହୋଇପାରେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ।ଆପଣଙ୍କର ହଜିଯାଇଥିବା ସେହି ଘରର ଅଟକି ରହିଥିବା ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ରହିବ। ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଭଲ ହେବ। ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଆୟର ବିକାଶ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ। ଡାକ୍ତରଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ। ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ମାର୍ଗଦର୍ଶନରୁ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *