Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୮ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧, : ରବିବାର : ରବିବାର ଦିନ ଏହି ୫ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ଭାଗ୍ୟର ସାଥ, ପଢନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୧୮ ଏପ୍ରିଲ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୮ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କିଛି ନୂତନ ଅଧିକାର ଦିଆଯିବ ଏବଂ ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରିବ। ଆଜି ସନ୍ତାନର ବିବାହ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ଶେଷ ହେବ କିନ୍ତୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତାଜନକ ହୋଇପାରେ। ମା ସହିତ କିଛି ଆଦର୍ଶଗତ ମତଭେଦ ଯୋଗୁ ପରିବାରରେ ଅଶାନ୍ତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ମାଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟଙ୍କା ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ମଜା କରିବେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ।ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ଚାପ ରହିପାରେ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଚିନ୍ତିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ଟେନସନ ବନ୍ଦ ହୋଇଯିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଯୁକ୍ତିରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶକୁ ପାଳନ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ଡିଲ ଚୂଡ଼ାନ୍ତ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

Google

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜି ଯଦି ଆପଣ ଘର ଏବଂ ଦୋକାନ କିଣିବାକୁ ମନସ୍ଥ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ସଫଳ ହେବ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଧନ ବୃଦ୍ଧି କରିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ଚାକିରିରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି ଶତ୍ରୁ ହଇରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ତେଣୁ ତତ୍ପର ହୋଇ ଆପଣଙ୍କର କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶରୁ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି। ବୈଦେଶିକ ବାଣିଜ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇବେ। ରାଜନୈତିକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପରିସର ମଧ୍ୟ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିସ୍ତାର ହେବ। କୌଣସି ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆନନ୍ଦରେ ସମୟ ବିତାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପାର୍ଟ ଟାଇମ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ କିଛି ଜିନିଷ କ୍ରୟ କରିପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ।ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ବୋଝ ମଧ୍ୟ ହ୍ରାସ କରିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ମନ କରିବ। ଆଜି ବୟନ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସୁଖଦାୟକ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଜନଗହଳି ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଶତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ଇର୍ଷାପରାୟଣ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନଚେତ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବ। ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ଯଦି ପରିବାରର ସମ୍ପତ୍ତି ସହ ଜଡିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଥାଏ ତେବେ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ସରକାରୀ ଚାକିରି ସହିତ ଜଡିତ ଜାତକ ଆଜି ମହିଳା ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଚାରିପାଖରେ ଥିବା ପରିବେଶକୁ ଖୁସି ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷାର ରାସ୍ତା ଖୋଲା ରହିବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ହେବ।କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟକ ହେବ ଏବଂ ବ୍ୟବହାରିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାଲୁଥିଲା ଆଜି ଆପଣ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସମୟ ପାଇବେ। ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟା ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନେତୃତ୍ୱ କ୍ଷମତା ବିକାଶ କରିବେ ଏବଂ ଆଚରଣରେ ଆପଣଙ୍କର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତରେ ପିଲାମାନେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାର ଦେଖି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବ। ରୋଜଗାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସ୍ଥିରତା ହେତୁ ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ। ଭାଇ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁରତା ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ମନକୁ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଏକାଗ୍ରତା ସହିତ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ପଡିବ। ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମସ୍ତ ଘରୋଇ ଦାୟିତ୍ୱକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ପୂରଣ କରିବେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଜିନିଷ ସାମିଲ କରି ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଦେଖାଯିବ ଏବଂ ଆପଣ ପୁରୁଣା ଦାୟିତ୍ୱରୁ ମଧ୍ୟ ମୁକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ କୌଣସି ଉପହାର ପାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ନୂତନ ଶକ୍ତି ସଂପ୍ରସାରିତ ହେବ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ। ଘର ପାଇଁ କିଛି ଜରୁରୀ ଜିନିଷ କିଣିବେ କିନ୍ତୁ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କ ପକେଟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡିକ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ପରାମର୍ଶ ସ୍ୱାଗତଯୋଗ୍ୟ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରେ ନେତୃତ୍ୱ ନେବାକୁ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଇପାରେ। ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଜି ପ୍ରବଳ ହେବ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଳସୁଆକୁ ଦୂର କରିବା ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ପାଇଁ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ।ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଏଥିରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଆଇନଗତ ମାମଲା ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ସର୍ତ୍ତଗୁଡିକ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଦେଖାଯିବ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜ କଥାରେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଋଣ ଦେବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା କମ ଅଛି। ଆପଣ ଆଜି ଘରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି। ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସ୍ନେହ ରଖନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ସଫଳଭରା ରହିବ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସହିତ ପରିଚିତ କରିନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ସେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପରିଚିତ କରାଇ ପାରିବେ। ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ ଏବଂ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସେମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସମର୍ଥନ ପାଇ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଭାଇ କିମ୍ବା ଭଉଣୀ ବିଦେଶରେ ରୁହନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ସେମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି।ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜର ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟର ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ହଜିଯାଇଥିବା ଜିନିଷ ଏବଂ ଟଙ୍କା ପାଇ ଖୁସି ହେବେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ତାହା ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣନ୍କ ଉଭୟ ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟୟକୁ ସନ୍ତୁଳିତ କରିବାକୁ ପଡିବ,ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନରେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ବାପାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଜାରି ରଖିବାକୁ ପଡିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.