Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୭ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧, : ଶନିବାର : ଶନିବାର ଦିନ ବୃଷ ରାଶିରେ ବିରାଜମାନ ହେବେ ଚନ୍ଦ୍ରଦେବ, ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଆମଦାନୀ ବଢିବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶନିବାର ୧୭ ଏପ୍ରିଲ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟ-ଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୭ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ସଫଳତା ରହିବ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ହାତକୁ ବହୁତ ଟଙ୍କା ଆସିପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ସନ୍ତୋଷ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତର ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତ ହେବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଉଦାର ମନୋଭାବ ରଖନ୍ତୁ। ପରିବାରର ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସୁପାରିଶ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟର ଅ-ଗ୍ରଗ-ତି ଦେଖି ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ।ଏବଂ ବି-ଳା-ସପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବେଶକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ କିଛି ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ହ୍ରା-ସ ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଅ-ନିୟ-ମିତ ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଅଭାବକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କମ ଆୟ ଏବଂ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଉଭୟ ସନ୍ତୁଳନ କରିବାକୁ ପଡିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରୁ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ କୌଣସି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ କୌଣସି ଜିନିଷର ଅତ୍ୟଧିକ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷ-ତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଶ-ତ୍ରୁ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରସ୍ତାବ ଦିଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହାକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ତାଙ୍କର କଥାରେ ଆସନ୍ତୁ ନାହିଁ।

Google

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରକଳ୍ପ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ କୌଣସି ବି-ବା-ଦ ଉପୁଜିପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ବି-ବା-ଦ ଭିତରକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସିଷ୍ଟମରେ ଚାଲିଥିବା ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ଚରମ ସୀମାରେ ନେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଭାଇଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ମାଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଉପହାର କିଣି ପାରନ୍ତି। ଯଦି ଧନ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜ-ଡି-ତ କୌଣସି ମା-ମ-ଲା ଅଛି ତେବେ ଏହା ସଫଳ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ଅଚଳ ସମ୍ପତି ପାଇଁ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇବେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କିଛି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟର ଅ-ଭିବୃ-ଦ୍ଧିରେ ଆପଣ କମ ଖୁସି ହେବେ ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ କୌଣସି ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। ପିଲାମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷାକୁ ନେଇ ଆଜି କିଛି ଟେନସନ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଏହା ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ଶେଷ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜ ବାପାଙ୍କ ସହିତ ଯୁ-କ୍ତିତ-ର୍କ କରିପାରନ୍ତି ତେଣୁ ଯୁ-କ୍ତିତ-ର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି କିଛି ବିଷୟରେ ଅ-ଭା-ବ ପାଇପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସହଯୋଗରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ଉତ୍ତମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସହିତ ଆପଣ ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ବ୍ୟବସାୟରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ହେବ। ଆଜି କୌଣସି ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି। ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷାର ରାସ୍ତା ଖୋଲା ରହିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ କିଛି ବ୍ୟସ୍ତତା ଭରା ରହିବ।  ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିର ଆକଳନ କରି ଉଭୟ ହୃଦୟ ଏବଂ ମନରୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ବହୁତ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅବନତି ଯୋଗୁ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଧିକ ରହିବେ ଏବଂ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜି ନିଜର ବ୍ୟବସାୟିକ ଭାଗିଦାରୀରେ କଣ ଘଟିଛି ସେଥିରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଭରପୁର ଲାଭ ହେବ କିନ୍ତୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଂପର୍କରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ପରିବାରର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱ ତୁଲାଇବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଯଦି ପାରିବାରିକ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜ-ଡି-ତ ବି-ବା-ଦ ଥାଏ ତେବେ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ହେବା ସତେ ଆପଣ ସାହସର ସହିତ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଶ-ତ୍ରୁମା-ନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଆପଣଙ୍କର କିଛି କ୍ଷ-ତି କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଥିଲେ ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଚାକିରିରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ଆଜି ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସମ୍ବଳ ପ୍ରତି ଟିକିଏ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଏକ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ପରିବାରରେ କୌଣସି ଟେନସନ ଥାଏ ତେବେ ଆଜି କମ ହୋଇପାରିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପଡ଼ୋଶୀରେ ବି-ତ-ର୍କର ପରିସ୍ଥିତି ବଢାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷ-ତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅଧିକ ସମୟ ଏବଂ ଶକ୍ତି ନ-ଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଚାହିଦା ଉପସ୍ଥାପନ କରିବେ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବା ଯୋଗୁ ଏହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ କଷ୍ଟଦାୟକ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଦେଇ ଗତି କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ ମନେରଖନ୍ତୁ ରାତି ପରେ ହିଁ ସକାଳ ଆସେ ତେଣୁ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅନ୍ତୁ ଏବଂ ସହଜରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ନ୍ତୁ। ଆପଣ ଆଜି ସାମାଜିକ ସଂପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବ୍ୟାଙ୍କ ଏବଂ ଅନୁଷ୍ଠାନରୁ ଋ-ଣ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେଣୁ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ କିଏ ଜାଣେ ଋ-ଣ ନେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ପଡିବ ନାହିଁ। ଆଜି ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ହ୍ରା-ସ ହୋଇପାରେ । ଏଥିପାଇଁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଚାପ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନର କଥାକୁ ଶୁଣିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଚରମ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ ଆପଣ କୌଣସି ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅ-ପ୍ରତ୍ୟା-ଶିତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ସନ୍ତାନର ବିବାହରେ କିଛି ବିଳମ୍ବ ଯୋଗୁ ଚାପ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଟଙ୍କା କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଅଟକି ଯାଇଛି ଆପଣ ଆଜି ଫେରସ୍ତ ପାଇପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟରେ ରଖିଥିବା ଆଶା ପୂରଣ ଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଆଜି ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି। ଏହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ  ଭଲ ଦିନ ହେବ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବି-ବା-ଦ ଉପୁଜିପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜର ବୁ-ଝାମ-ଣା ସହିତ ସେଗୁଡ଼ିକର ସମାଧାନ ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ନିଜର ଅ-ହଂକା-ର ଛାଡି ନିଜର ସମ୍ପର୍କକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ପିଲାମାନେ ଭଲ କାମ କରୁଥିବା ଦେଖି ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ। ବାପାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କ ଶାଶୁଘର ତରଫରୁ ଧନ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *