Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୫ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧, : ଗୁରୁବାର : ଗୁରୁବାର ଦିନ ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ରୋଜଗାର ବଢିବ, ପଢନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ୧୫ ଏପ୍ରିଲ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜ-ରି-ଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟ-ଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜ-ରି-ଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୫ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ବୀମା ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜ-ଡି-ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ କିନ୍ତୁ ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚ ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିଛି ତେବେ ପରିସ୍ଥିତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଦେଖାଯିବ। ଚାକିରିରେ ଥିବା କୌଣସି ସହକର୍ମୀ ଆଜି ବି-ଶ୍ୱା-ସଘା-ତକ-ତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରନ୍ତୁ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଶିକ୍ଷାରେ ଥିବା ବା-ଧା ଦୂର ହେବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସନ୍ତାନର ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆଜି କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେମାନଙ୍କୁ ଟିକେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କୌଣସି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ଭାଇମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ଇଚ୍ଛା ଆଜି ମଧ୍ୟ ଜାଗ୍ରତ ହେବ। ମାଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଉପକୃତ ହେଉଥିବା ପରି ମନେହେଉଛି। ଆଜି କୌଣସି ଅତିଥି ଆସିପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ନିୟୋଜିତ ହେବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ରାଜନୀତି ସହ ଜ-ଡି-ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଗୁ-ପ୍ତ ଶ-ତ୍ରୁମା-ନେ କ୍ଷ-ତି ପହଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ସବୁକିଛି କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଚା-ପଗ୍ର-ସ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ନି-ୟନ୍ତ୍ର-ଣ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମା ସହିତ ଅଲଗା ହେବାର ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଯାଉଛି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କଥାକୁ ନି-ୟନ୍ତ୍ର-ଣ କରିବାକୁ ପଡିବ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଭାବନା ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକତାର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ହେବ। ଆଜି ହଜିଯାଇଥିବା ଜିନିଷ ମିଳିବାର ଆଶା ଅଛି। ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଗୁରୁମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ ଯାହାଫଳରେ ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ପ୍ରଶାସନର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଦଲିଲଗୁଡ଼ିକ ମଧ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସାମାଜିକ ସେବାରେ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ। ଆଜି ଅବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବିବାହ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ନି-ରା-ଶାଜ-ନକ ରହିବ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର ମୁଣ୍ଡବିନ୍ଧା ଜାରି ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ବିଳମ୍ବ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜ-ଡି-ତ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ। ଅଆପଣଙ୍କର ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଉପକୃତ କରିବ। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସାମାଜିକ ବୃତ୍ତିକୁ ମଧ୍ୟ ବଢାଇବ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ବା-ଧାବି-ଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କୌଣସି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ସାକ୍ଷତ କରି ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରଗତିର ଲାଭ ଦୃ-ଶ୍ୟମା-ନ ହେଉଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢାଇବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ହେବ। ପରିବାର ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଆଜି ଶେଷ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସୁରୁଖୁରୁରେ ଚାଲିବ। ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇପାରନ୍ତି। ମାଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ। ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ମଜାରେ ଅତିବାହିତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ବ୍ୟାଘାତ ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ଆଜି ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ଉପଲବ୍ଧ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ନୂତନ ଶ-ତ୍ରୁ ମଧ୍ୟ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରନ୍ତି ତେଣୁ ସ-ତ-ର୍କ ରୁହନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ନିଜ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ। ସେମାନେ ସଫଳତାର ସିଡ଼ି ଚଢ଼ିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ। ସନ୍ତାନର ବିବାହ ସହ ଜ-ଡି-ତ ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ ଏବଂ ବ୍ୟବସ୍ତାର ପ୍ରସ୍ତାବ ଉପରେ ବୁଝାମଣା ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ ଏବଂ ହଠାତ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟ ବିତାଇବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ। ଅନେକ ପ୍ରକାରର ବିବାଦ ଆପଣଙ୍କ ଆଗରେ ଆସିପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ସେଗୁଡିକୁ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ପଡିବ। ରାଜ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜ-ଡି-ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ରହିବ। ସେମାନଙ୍କର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମୟ ବିତାଇ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତାକୁ ଉନ୍ନତ କରନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଅସୁବିଧାକୁ ହ୍ରା-ସ କରିବ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କୌଣସି ସାମାଜିକ ରାଜନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ । ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ବି-ବା-ଦ ସହ ଜ-ଡି-ତ ବିଭାଗ ବଡ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ ସମାଧାନ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଘରୋଇ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟିକ ପରିବେଶ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ଼ ସଫଳତା ଭରା ରହିବ।ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବି-ବା-ଦ ଦେଇ ଗତି କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ପରିସ୍ଥିତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଦେଖାଯିବ। ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବେ ଏବଂ କେତେକ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ।ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ଯାଇଛି ଆଜି ଆପଣ ସେଗୁଡିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଆପଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ। ଆଜି ଶଶୁର ଘରର କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ବି-ବାଦ ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଜୀବନସାଥୀ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଠିଆ ହେବାର ଦେଖାଯିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଆଜି ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଆଣିବ। ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନାଗୁଡିକ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବାକୁ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲୋଡିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୌଡ଼ିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଡିବ।ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ଶଶୁର ଘର ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ସହଯୋଗ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର କାମକୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ କରିବ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଉନ୍ନତି ଆରମ୍ଭ ହେବ ଏବଂ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ କରାଯିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ପିଲାମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ବାଧା ଆସିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ବାପାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଜନଗହଳି ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ସୁ-ର-କ୍ଷା ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ। ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ହେବା ଯୋଗୁ ଆଜି ବ୍ୟସ୍ତଭରା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ମିଳିବ। ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବହାରିକ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ବିକାଶ ହେବ ଏବଂ ଆପଣ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ନେଇ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ। ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ସ୍ଥିର ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କୌଣସି ନୂତନତା ଆସିବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ। ଋ-ଣରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ବ୍ୟବସାୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଉଭୟ ପରିବାର ଏବଂ ଚାକିରୀକୁ ସଠିକ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଗୋଟିଏ କାର୍ଯ୍ୟର ସଠିକତା ହେତୁ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *