Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୦ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧, : ଶନିବାର : ଆଜି ଶନିଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ ଏହି ୩ଟି ରାଶିକୁ ଧନ ବୈଭବ ମିଳିବ, ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶନିବାର ୧୦ ଏପ୍ରିଲ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଗଭୀର ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଭବିଷ୍ୟତରେ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢ଼ିପାରନ୍ତି। ପରିବାରରେ ଉତ୍ତେଜନା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଚାକିରୀ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଆକର୍ଷଣୀୟ ଅଫର ମିଳିପାରିବ। ଟିକିଏ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ।କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ। ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବ୍ୟତୀତ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ବୈବାହିକ ଆଲୋଚନାରେ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଆପଣ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ନିଜ କାମ ଭଲ କହି କାମ ସାରି ପାରିବେ। ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବା ପରେ ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ଦୀର୍ଘ ନିଶ୍ୱାସ ଛାଡିବେ। ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ସବୁକିଛି କରିବେ। ଅଫିସରେ ଚାଲିଥିବା ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ପରିବାରରେ ଆପଣଙ୍କର ସକରାତ୍ମକ ଆଚରଣ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତା ବଢ଼ିପାରେ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ କମିପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜଟିଳତା ଯୋଗୁ ଆପଣ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଅର୍ଥ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ଦୂର କରି ଆପଣ ନିଜର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟକୁ ସହଜରେ ପୂରଣ କରିପାରନ୍ତି। ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ଗଢ଼ିବାରେ ସମ୍ଭାବନା ଦୃଢ଼ ଅଛ କିନ୍ତୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ତଥ୍ୟକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ। ଘର ଯୋଜନାକୁ ଗୁପ୍ତ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନଚେତ ବିରୋଧୀମାନେ ସୁଯୋଗ ହାତଛଡ଼ା କରିବେ ନାହିଁ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମର ସୁଖଦ ଅନୁଭୂତି ପାଇପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଯାହା ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆସିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ କଥା ହେବେ।ଜମି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଲାଭଦାୟକ କାରବାର ହୋଇପାରେ। ଆଖିରେ ଆଘାତ ଏବଂ ରୋଗ ହେତୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସମ୍ଭବ। ଆପଣ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାପ କମିଯିବ। ନିବେଶ ଉପରେ ଆପଣ ବଡ଼ମାନଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଉଚିତ।ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ ଲାଭ ହେବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜି ଭାବି ଚିନ୍ତି କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେଇପାରେ। ଧାର୍ମିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆଗ୍ରହ ରହିବ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଯେଉଁମାନେ କୌଣସି ନୂତନ ଚାକିରି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଅଫର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ମାନସିକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଏବଂ ଅସାବଧାନତା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ।ଆପଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ରଖିବାକୁ ପଡିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆମଦାନୀ ରପ୍ତାନି ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇବେ।ଏହା ସେହି ଦିନ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଅଟେ ଯେତେବେକେ ଆପଣଙ୍କର ସୃଜନଶୀଳତା ଶିଖରରେ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆପଣଙ୍କର କେତେକ ଜଟିଳ ବିଷୟ ସମାଧାନ ହେବ। ଆପଣ ଅନୁଭବ କରିବେ ଯେ ବିବାହିତ ଜୀବନ ପ୍ରକୃତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଖ ଆଣିଛି। ଆପଣଙ୍କର ହଜିଯାଇଥିବା ଜିନିଷ ଫେରସ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଅସମାନ ଏବଂ ଅନୈତିକ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଘାତ ଦେଇପାରେ। ଆଜି ଘରୋଇ ଉପଯୋଗିତା ଉପରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ। ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ। ସାଂସାରିକ ଆନନ୍ଦର ଅର୍ଥ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଦିନର ଦ୍ୱିତୀୟ ଭାଗରେ ଆପଣ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ମାନସିକ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଶିଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଭଲ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଅଟକି ଯାଇପାରେ ଏବଂ ବୃଦ୍ଧି ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ହଇରାଣ କରିପାରେ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସହାୟତା ଆପଣଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ।କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ।ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ପରିବାର ସହିତ ସାମାଜିକ ସମାବେଶ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯିବେ କିମ୍ବା ଭ୍ରମଣରେ ବାହାରକୁ ଯିବେ ଏବଂ ସୁଖରେ ସମୟ ବିତାଇବେ। ଏହା ଅପଚୟ ଯାତ୍ରା ହୋଇପାରେ। ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରେ ହିଁ ଆପଣଙ୍କର କାମ କରନ୍ତୁ।ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତାରାମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ। ଚତୁରତାର ସହିତ ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ।କୌଣସି ସୂଚନା ବିଚଳିତ କରିପାରେ। ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ନ ରଖିବା ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନାରେ ସଫଳ ହେବେ।

Google

ମକର ରାଶି:-

କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ।ଆପଣ ନିଜର ଦ୍ରୁତ ଏବଂ ସକ୍ରିୟ ମନ ଯୋଗୁ ଆପଣ ସହଜରେ କିଛି ଶିଖିପାରିବେ। ବକ୍ତବ୍ୟରେ ହାଲୁକା ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ସହଭାଗୀ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚତୁର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ହଠାତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଟଙ୍କା ପାଇପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | ଯେଉଁମାନଙ୍କ କଳା ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ପ୍ରତିଭା ଅଛି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲରେ ଚାଲିବ। ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଏହି ପରିମାଣର ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକେ ଅଧିକ ସମୟ ଅପେକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ମାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କୌଣସି ବଡ କାମ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ କରାଯାଇପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବୁଝାମଣା ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପଯୋଗୀ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ। ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ଫିଟ ହେବାର ଏହା ହେଉଛି ସମୟ। ତେଣୁ ଆପଣ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିକାଶ କରିବେ। ପରିବାରରେ ନିଜ ପିତୃପୁରୁଷଙ୍କ ବିଷୟରେ କିଛି ଆଲୋଚନା ହେବ ଏବଂ ସେ କିଛି ପୁରୁଣା କଥା ମନେ ରଖି ହୃଦୟକୁ ଖୁସି କରିବେ। ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ରହିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.