Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ ଏହି 7ଟି ସଂକେତ, ଯଦି ଆପଣ ଏହି ସଂକେତ ଗୁଡିକ ପାଆନ୍ତି ତେବେ ଜାଣିନିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଏହିପରି କିଛି ସଂକେତ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି, ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ଜଣାଯାଏ ଏବଂ ଏମାନଙ୍କର ଘଟଣା ଜୀବନରେ ସୁଖ ସହିତ ଜଡିତ ଅଟେ। ଯଦି ଏହି ସଙ୍କେତଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଘଟେ। ତେବେ ଜାଣିନିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ଦିନ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଜୀବନର ଦୁଃଖ ସମାପ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ସଂକେତ ଗୁଡିକ ବିଷୟରେ।

Google

ଅଚାନକ୍ ଗାଈ ଦେଖିବା:-

ଯଦି ଆପଣ ହଠାତ୍ ଘର ବାହାରେ ଏକ ଗାଈ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଜାଣିନିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିବାକୁ ଯାଉଛି। ଘର ବାହାରେ ଗାଈର ଆଗମନ ସୁଖର ସଙ୍କେତ ଅଟେ। ଏହାସହିତ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସଙ୍କେତ ମଧ୍ୟ ଅଟେ। ଯଦି ଗାଈ ଘର ସାମ୍ନାରେ ଆସି ରଡି ଛାଡିବା ଆରମ୍ଭ କରେ, ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇଥାଏ।

Google

ଯେବେ ଫଡ଼କି ବାରେ ଲାଗିବ ଆପଣଙ୍କର ଏହି ଅଙ୍ଗ:-

ଯଦି ବାହୁର ମଧ୍ୟ ଭାଗ ଫଡ଼କି ବାରେ ଲାଗିବ, ତେବେ ଜାଣିନିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆଗାମୀ ସମୟ ସୁଖରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଛି ଏବଂ ଅଟକିଥିବା ଧନ ଆସିବାକୁ ଲାଗିବ।

Google

ଘରକୁ ଶୁଆର ଆଗମନ:-

ଯଦି ଘରକୁ ଶୁଆ ଉଡିକି ଆସେ ତେବେ ଜାଣିନିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିବାକୁ ଯାଉଛି। ଘରକୁ ଶୁଆ ଆସିବା ଏକ ବହୁତ ଭଲ ସଙ୍କେତ ଅଟେ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଶୁଆର କଥାକହିବା ଏବଂ ଡେଣା ଫଡ଼ଫଡ଼ କରିବା ଏକ ଶୁଭ ସମୟ ଆସିବାର ସଂକେତ ଅଟେ।

Google

ଝିଟିପିଟିର ଆଗମନ:-

ଯଦି ଝିଟିପିଟି ଘରକୁ ଆସେ ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ଜଣାଯାଏ। ଘରେ ଝିଟିପିଟିର ଆଗମନ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ପ୍ରତୀକ ସହିତ ଜଡିତ ଅଟେ। ସେହିଭଳି ଯଦି ଝିଟିପିଟି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼େ ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ଅଟେ। ଏହାର ଅର୍ଥ ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଧନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଶୋଇବା ଭାଗ୍ୟ ଖୋଲିବାକୁ ଯାଉଛି। ସେଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଯେତେବେଳେ ଝିଟିପିଟି ପଡିବ ଆପଣ ଡରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

Google

କ୍ଷୀର ନିଆଯାଉଥିବାର ଦେଖିଲେ:-

ଯଦି କେହି ସକାଳେ କ୍ଷୀର ନେଇଯାଉଥିବାର  ଦେଖାଯାଏ। ତେବେ ଏହା ଏକ ଖୁସି ଖବର ପାଇବାର ଏକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ। ଏହାର ଅର୍ଥ ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି।

Google

ଘରର ଛାତ ଉପରେ ପେଚାର ଆସିବା:-

ଘରର ଛାତ ଉପରେ ପେଚା ବସିଥିବାର ଦେଖିବା ଏକ ଭଲ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ବାସ୍ତବରେ ପେଚା ହେଉଛି ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ବାହାନ ଏବଂ ଯଦି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଘରର ଛାତ ଉପରେ ଆସେ, ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଯେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମୟୂର ପକ୍ଷୀ ପାଇବା, ରାସ୍ତାରେ ଟଙ୍କା ପାଇବା ଏବଂ ବିଲେଇର ରାସ୍ତା କାଟିବା ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ଜଣାଯାଏ।

Google

ସ୍ୱପ୍ନରେ ଭଗବାନଙ୍କର ଆଗମନ:-

ସ୍ୱପ୍ନରେ ଦେବୀଦେବତାଙ୍କ ଦେଖାଦେବା ଜୀବନରୁ ଦୁଃଖର ସମାପ୍ତିର ସଂକେତ ଅଟେ। ଯଦି ସ୍ୱପ୍ନରେ ପଦ୍ମ ଫୁଲ ଦେଖାଯାଏ, ତେବେ ଏହା ଲାଭ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଏକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ନିଜ ଇଷ୍ଟ ଦେବଙ୍କ ନାମ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.