Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୬ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧, : ମଙ୍ଗଳବାର : ଆଜି ଏହି ୩ ରାଶିକୁ ମିଳିବ ସବୁ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି, ପ୍ରଭୁ ବଜରଙ୍ଗବାଲି ହେବେ ପ୍ରସନ୍ନ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୦୬ ଏପ୍ରିଲ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟ-ଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୬ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ଆଜି କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ମିଳାମିଶା ଲାଭଦାୟକ ହେବ।ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ବଦଳିପାରେ। ଆଜି କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେବ। ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମାରୋହରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି। ସେୟାରରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ଅର୍ଥର ଲାଭ ଯୋଗୁଁ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପଦୋନ୍ନତିର ଯୋଗ ରହିଛି। ଆପଣଙ୍କର ଯୋଗାଯୋଗ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନି-ୟନ୍ତ୍ର-ଣ ରହିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଖୁସିର ସମୟ ଆସିବ। ଜୀବନସାଥୀ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ କୌଣସ ଭଲ ସୂଚନା ପାଇ ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ଲହରୀ ପାଇବେ।ସ୍ୱଭାବରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଚଞ୍ଚଳତା ଭଲ ନୁହେଁ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ। ରୋଜଗାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରାଯାଉଛି।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ଜୀବନ ସାଥୀକୁ ଆଘାତ କରିପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ତେଣୁ ଆପଣ ଯାହା ବି କରନ୍ତୁ ଭାବି ଚିନ୍ତି କରନ୍ତୁ ଏହା ଭଲ ହେବ। ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ କମ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ,ଅଧ୍ୟୟନରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଭଲ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱଭାବରେ ଭୟଙ୍କରତା ଆସିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବି-ରୋ-ଧୀଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି। ନିଜକୁ ଫିଟ ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଯୋଗ ଏବଂ ବ୍ୟାୟାମ କରିବା ଉଚିତ। ଅର୍ଥର ଲାଭ ଯୋଗୁଁ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ହେବ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଭଲ ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ପୁରୁଣା ରୋଗ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ଭାଇମାନେ ବି-ବା-ଦ କରିପାରନ୍ତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। କାରବାରରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଆରାମଦାୟକ ପରିବେଶରେ ଖୁସି ହେବ ଏବଂ ସାମାଜିକ ଦୃଶ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିବେ। ହଠାତ ଟଙ୍କା ଲାଭଜନକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜି ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବ୍ୟତୀତ କରିବେ। ଅତ୍ୟଧିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ରୋଗର କାରଣ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ହସ ଥଟ୍ଟା ସହିତ ଦିନ ବିତାନ୍ତୁ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ପରିବାରର ବୃଦ୍ଧ କିମ୍ବା ଏକ ଛୋଟ ଶିଶୁର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଟିକିଏ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଆପଣ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ଶୋଇବାରେ ବ୍ୟା-ଘା-ତ ହୋଇପାରେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ତତ୍ପରରେ କ୍ଷ-ତିରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ପରିବାରରେ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚାପ ରହିବ। ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟତମଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ଆବଶ୍ୟକ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆପଣ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲଭାବେ ଜାଣିପାରିବେ ଏବଂ ବୁଝିପାରିବେ। ନିଜ ମନ କଥା କାହା ସହିତ ବାଣ୍ଟନ୍ତୁ ନାହିଁ। ନିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।ଆବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ ନି-ଖୋ-ଜ ହୋଇପାରେ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବି-ବା-ଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।  ଯାନ, ଯ-ନ୍ତ୍ର ଏବଂ ଅ-ଗ୍ନି ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ।ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ରହିବ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ରହିବ। ପୁରୁଣା ରୋଗ ସମସ୍ୟାର ସମାପ୍ତ ହେବ। ପ୍ରୟାସ କିମ୍ବା ଆତ୍ମ ବିଶ୍ୱାସ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଆଣିବ। କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ମନରେ ଅବିଶ୍ୱାସର ଭାବନା ରହିବା ଉଚିତ ତେଣୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଭାବପ୍ରବଣତା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ନରମ ରହିବେ। କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇ ଆପଣ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିପାରେ

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜି ଦୃଢ଼ ମନୋବଳ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ଆଜି ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଫଳ କରନ୍ତୁ। ଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଭୟ, ଯ-ନ୍ତ୍ର-ଣା, ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଟେନସନ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ଖୁସି ହେବେ। ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିପାରିବ। ସମୟ ସୁସଙ୍ଗତତାର ଲାଭ ନିଅନ୍ତୁ। ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ପକ୍କା ହେବ। ଭଲ ଲାଭ ହେବ। ସନ୍ତାନରର ଚାକିରି ପାଇ ଖୁସି ହେବେ।ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନଚର୍ଯ୍ୟା ବଦଳିଯିବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜକୁ ଅଲଗା ଅନୁଭବ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିଜର ବସ ସହିତ ଏ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ଉଚିତ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଚାକିରି ବଦଳାଇବାର ମନୋବୃତ୍ତି ଅଛି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଅର୍ଥନୈତିକ ସ୍ଥିତିକୁ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଟିକେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି।ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ହେବା ସହିତ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଆପଣ ଭଲ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇପାରନ୍ତି। ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବ।

Google

ମକର ରାଶି:-

କାମ କାର୍ଯ୍ୟର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଏହି ଦିନ ବାସ୍ତବରେ ସୁରୁଖୁରୁରେ ଯିବ। ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର କଥାର କହିବାର ଶୋଇଳି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ସୁସଙ୍ଗତତା ପାଇବେ। ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ମିଳିପାରେ। ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ର ମଧ୍ୟ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବ। ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ। ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ବିବାଦରୁ ଦୁରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ରାଜ୍ୟ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଦୂର ହେବ। ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀକୁ ସୁ-ରକ୍ଷି-ତ ରଖନ୍ତୁ। ଶୁଣିଥିବା କଥାକୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ସତ୍ୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ପରୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଆନ୍ତରିକତା ହେବ। ଅଳସୁଆ ଯୋଗୁ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବେ କିଛି କାମ ଅଟକି ଯାଇପାରେ କିନ୍ତୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଆପଣ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭାବରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରନ୍ତି। ଚିନ୍ତା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସମୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ।ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ। ଅଧିକ ଖାଦ୍ୟ ପେଟରେ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଖାଇବା ପିଇବାର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଆସିପାରେ। କୌଣସି ପ୍ରକାର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଭଲ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ କାରବାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପୁରୁଣା କରାଯାଇଥିବା ନିବେଶଗୁଡିକ ଛୋଟ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଦିଆଯାଇଥିବା ଋଣ ମଧ୍ୟ ପରିଶୋଧ କରାଯାଇପାରେ। ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରେ ହିଁ ଆପଣ ନିଜର କାମ କରନ୍ତୁ। ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବିଚକ୍ଷଣତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜି ଦମ୍ପତି ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କର ଘୋଷଣା କରିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *