Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୫ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧, : ସୋମବାର : ମହାଦେବଙ୍କ କୃପାରୁ ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ଚମକିବ, ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୋମବାର ୦୫ ଏପ୍ରିଲ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୫ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ବୈ-ଦ୍ଧି-କ-ଯୁ-କ୍ତିଯୁ-କ୍ତ ଚିନ୍ତା ବିନିମୟ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ସମୟ। ଆଜି ସାଧାରଣତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ବି-ରୋ-ଧୀମାନେ ପ-ରା-ସ୍ତ ହେବେ। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ।ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ବଢ଼ିବ ଏବଂ ଟଙ୍କା କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିବ। ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇବାର ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ରହିଛି ତେଣୁ ଦୟାକରି ଖୁସି ହୁଅନ୍ତୁ। ଆପଣ ଆଜି ଦୃଢ଼ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଏଥିରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ  ବିଶେଷ ଉପହାର ପାଇପାରନ୍ତି। ବି-ପ-ଦପୂ-ର୍ଣ୍ଣ ବିନିଯୋଗରେ ଲାଭ ହେବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହେବ ଏବଂ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବେ। ଯଦି ସମ୍ଭବ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସେମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ସାଥୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଭଲରେ ଗତି କରିବ। ଭାବପ୍ରବଣତା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ନରମ ହେବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ଏବଂ ସାନିଧ୍ୟ ପାଇବେ

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ପିତାଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ଲାଭ ପାଇବେ  ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ। ଯେତେବେଳେ କି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ ଲାଗିବ। ଆପଣ ଅତ୍ୟଧିକ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ତତ୍ପର ଚାକିରି ନ-ଷ୍ଟ କରିପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଦୂର ହେବ। ଝ-ଗ-ଡା ଏବଂ ବି-ବାଦୀ-ୟ ପରିସ୍ଥିତିରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହୋଇପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଶୁଣିବା କଥା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବେ। ଲାଭର ସୁଯୋଗ ଆସିବ। ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ। ଶ-ତ୍ରୁ-ତା ହ୍ରା-ସ ପାଇବ।ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ସାହ ଏବଂ କ୍ରୋ-ଧକୁ ନି-ୟନ୍ତ୍ର-ଣ କରନ୍ତୁ। ବିନିଯୋଗ ଲାଭବାନ ହେବ।ଆପଣ ନିଜର ସାଧାରଣ ଦକ୍ଷ ଉପାୟରେ ଏଗୁଡ଼ିକର ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ପଡିବ ଯାହାଦ୍ବାରା ଏହା ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାରିୟରର ସୁଯୋଗ ବଢାଇପାରେ। ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ।ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଗତିଶୀଳ ହେବ।

Google

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆୟର ହଠାତ ବୃଦ୍ଧି ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସ୍ୱୀକୃତି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ସମ୍ମାନ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତା ଏବଂ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ଦିନେ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଯେଉଁମାନେ ତେଲ କାରବାର କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ ଯାହାଦ୍ୱାରା ସେମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି। ସୁଖର ମାଧ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସକ୍ରିୟ ଭାବରେ କରନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆପଣ ନିଜର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନି-ୟନ୍ତ୍ର-ଣ କରନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହୋଇପାରେ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଜଳ ନିଷ୍କାସନରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ।ବଡ଼ମାନଙ୍କ ଉପଦେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।ଆପଣ ଉତ୍ସାହଜନକ ସୂଚନା ପାଇବେ। ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଘର ବାହାରେ ସହଯୋଗ ମିଳିବ।ପରୀକ୍ଷାର ଫଳାଫଳ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ଲଭ ମେଟର୍ସ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ। ସେମିନାର ଏବଂ ପ୍ରଦର୍ଶନୀ ଇତ୍ୟାଦି ଆପଣଙ୍କୁ ନୂତନ ସୂଚନା ଏବଂ ତଥ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ ଅନନ୍ୟ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ପାଇବେ। ଆପଣ ପରିବାରର ବଡ଼ ମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ସେମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ କାମ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଫଳପ୍ରଦ ରହିବ। ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଜୀବନସାଥୀ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଆପଣଙ୍କୁ ସରପ୍ରାଇଜ କରିପାରନ୍ତି।ଯଦି ଆପଣ ଫଳାଫଳ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ନକରି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ଅନଲାଇନରେ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ଉପକୃତ ହେବେ। ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ପରସ୍ପର ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖିବା ଉଚିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ। ସୁଖ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଋଣ ନେବା ଭଲ ନୁହେଁ ଏହାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଏଡାଇବାକୁ ହେବ।ଆପଣ କ୍ୟାରିୟରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆପଣ ବି-ରୋ-ଧୀମା-ନଙ୍କଠାରୁ ଦୁରେଇ ରହିବା ଉଚିତ। ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯିବ। ରୋମାଣ୍ଟିକ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ବଡ଼ମାନଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଘର ସାମ୍ନାରେ ଏକ ବିରାଟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବେ। ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ନି-ୟନ୍ତ୍ର-ଣ ରଖନ୍ତୁ ନଚେତ କରାଯାଉଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ। ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ। ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।କୌଣସି ବଡ ଚାକିରି ପାଇ ଖୁସି ହେବେ  ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଦୁଃଖଦ ଖବର ମିଳିପାରେ। ଅଧିକ କାମ ଦ୍ୱାରା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ। ପାରିବାରିକ ସହାୟତା ଭଲ ରହିବ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗର ଲୋକମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ଭଲ ଲାଗିବ। ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବେ। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଚା-ପମୁ-କ୍ତ ହେବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରହିବ।ପୁରୁଣା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବଢିପାରେ। ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଗାଈକୁ ନିଜ ହାତରେ ମିଠା ଖୁଆଇବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣମାନେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ଆ-କ୍ରମ-ଣାତ୍ମ-କ ହେବା କ୍ଷ-ତିକା-ରକ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ମନୋଭାବ ଆପଣଙ୍କୁ ହ-ଇରା-ଣ କରିପାରେ। ବେଳେବେଳେ ଆହୁରି ଚତୁରତା ମଧ୍ୟ କ୍ଷ-ତି କରିଥାଏ। କୌଣସି ଗୋଶାଳାଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦାନ କରନ୍ତୁ। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ଭଲ କାମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଖରାପ ମିଳିପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ କାମ ପ୍ରତି ନିଜର ଆଗ୍ରହ ରଖନ୍ତୁ। ଅନେକ ଭ୍ରମଣକାରୀ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ପରିଚାଳନା କରିବା ସହଜ ହେବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଫୋନରେ ଲମ୍ବା କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବ। ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବେ। ବିପରୀତ ଲି-ଙ୍ଗର କିଛି ଲୋକ ଯୁ-କ୍ତିତ-ର୍କ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ମୋଟ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *