Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୨ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧, : ଶୁକ୍ରବାର : ମେଷ ଓ ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଚମକିବ, ବାକି ରାଶିଙ୍କର ଦିନ କେମିତି କଟିବ ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ୦୨ ଏପ୍ରିଲ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟ-ଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୨ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନି-ୟନ୍ତ୍ର-ଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱଭାବର କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆଖପାଖ ଜାତକ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ବହୁତ ବିଚଳିତ ରହିବେ। ଆପଣ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଜାତକ ଆଜି ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବେ। ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ।ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକ-ରାତ୍ମ-କ ରହିବ।ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କୌଣସି ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ପାଇପାରନ୍ତି। ଅଫିସ ପରିବେଶ ସକ-ରାତ୍ମ-କ ରହିବ। ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ରହିବ। ଲାଭଜନକ ଯୋଜନା ହାତକୁ ନେଇପାରନ୍ତି। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ। ରୋଜଗାରର ମାଧ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଲାଗିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶି ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ  ବିଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ନିଜର କାମକୁ ଠିକ ସମୟରେ ସମାଧାନ କରିପାରନ୍ତି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଜାତକ ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ହୃଦୟ କଥା ସେୟାର କରିପାରନ୍ତି। ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶିର ଥିବା ଜାତକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭାଗ୍ୟବାନ ପ୍ରମାଣିତ ହେବେ। ଆୟ ଭଲ ରହିବ। ସମ୍ପତ୍ତିର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ। କିଛି କାର୍ଯ୍ୟର ପୁରୁଣା ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ। ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ

Google

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଆଳସ୍ୟରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ସଫଳତାର କିଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ହାତରେ ଲାଗିପାରେ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ।ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ତେଣୁ ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫାଇଦା ନିଅନ୍ତୁ। ଆ-ର୍ଥି-କ ଦିଗ ଦୃଢ଼ ରହିବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଲାଗିବ। ଆପଣ ନିଜର ଶ-ତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପ-ରା-ସ୍ତ କରିବେ। ଆପଣ କୌଣସି ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଉପହାର ପାଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ସମସ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ। ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ। ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ହାସଲ ହେବ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଜାତକ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ରହିବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଶେଷ ହୋଇପାରେ। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ରହିବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରା-ସ ପାଇବ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯଥାସମ୍ଭବ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକ-ରାତ୍ମ-କ ଫଳାଫଳ ଆଣିପାରନ୍ତି। ପ୍ରିୟ ଆପଣଙ୍କର ଭାବନା ବୁଝି ପାରିବେ। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିଗୁଡ଼ିକ ତାଜା ହେବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ସା-କାରା-ତ୍ମକ ରହିବ।କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଖୁସି ରହିବେ। ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପିତାଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅଟକି ଯାଇଥିବା କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରନ୍ତି। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ। ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରକୁ ବୁଝି ପାରିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବ୍ୟତୀତ କରୁଥିବା ଲୋକ ଟିକେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାର ଭୟ ଅଛି।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ।ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ଏବଂ ଗରମ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ହଠାତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସ-ତ-ର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।

Google

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବି-ତ-ର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋ-ଧକୁ ନି-ୟନ୍ତ୍ର-ଣ କରିବା ଉଚିତ। କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲାବେଳେ କଥାରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ। କୋ-ର୍ଟ କ-ଚେ-ରୀ ମା-ମ-ଲା ବାହାରେ ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ। କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସ୍ୱଭାବ ଆପଣଙ୍କ ବୁଝିବା ବାହାରେ ରହିବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରିବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କର ଭାବନା ବୁଝି ପାରିବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଥିବା ଜାତକ ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆୟୋଜନ କରନ୍ତୁ। ସତେଜତା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରହିବ। କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଶକ୍ତି ଆସିବ। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ସର୍ବୋତ୍ତମ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ନୂତନ ସୁଖର ସଙ୍କେତ ଅଛି।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ବହୁତ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ। ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୃଢ଼ ରହିବେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଲାଗିବ। ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ସକ-ରାତ୍ମ-କ ଚିନ୍ତାଧାରା ଯୋଗୁ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *