Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୩୧ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧, : ବୁଧବାର : ମାସର ଶେଷ ଦିନ ପ୍ରଭୁ ଗଣେଶଙ୍କ କୃପାରୁ ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ହେବ ପ୍ରଗତି, ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଧବାର ୩୧ ମାର୍ଚ୍ଚ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରି-ଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟ-ଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୩୧ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଚାକିରିରେ ଉନ୍ନତି କିମ୍ବା ଦରମା ବୃଦ୍ଧିର ମା-ମ-ଲା କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ସ୍ଥଗିତ ରହିଯାଇପାରେ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଆଜି କାହା ସହିତ ବି-ବା-ଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆଜି ଧନର ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ନୂଆ ଦିଗ ଦେବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆସିପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ ଅନୁଭବ ହେବ ଯେ ସବୁକିଛି ଆପଣଙ୍କ ବି-ରୁ-ଦ୍ଧରେ ଯାଉଛି।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ସନ୍ତାନ ତରଫରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି।କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ପୁଙ୍ଖା-ନୁପୁ-ଙ୍ଖ ଅ-ନୁସ-ନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ। ଆପଣ କୌଣସି ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲୋଡିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ନୂତନ ସକ-ରାତ୍ମ-କ ଦିଗ ଦେବ। ତାରାମାନେ ସୂଚାଇ ଦେଉଛନ୍ତି ଯେ ଏକ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଉଛି। ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି। ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ପରିବାରରେ କୌଣସି ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବେଶ ରହିବ।ଧନ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠାର ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ। ଆଜି କୌଣସି ବହି ପଢ଼ି ଆପଣ ସମୟ ବିତାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବେ। ଆପଣ ସମାଜରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ। ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ।କୌଣସି ନୂତନ ଯାନ ବିଷୟରେ ଅସାବଧାନତା ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ଆପଣ ହାରାହାରି ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ତଥାପି ଆପଣ ନି-ରା-ଶ ହେବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ଏବଂ ଚେଷ୍ଟା ଜା-ରି ରଖନ୍ତୁ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ସାହକୁ ନି-ୟନ୍ତ୍ର-ଣରେ ରଖନ୍ତୁ କାରଣ ଅଧିକ ସୁଖ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। ପରିବାରରେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସ୍ନେହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ ସେମାନଙ୍କର ଦୈନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କଥାକୁ ବହୁତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଢଙ୍ଗରେ ରଖିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ।  ହଠାତ ଧନ ଲାଭ ଏବଂଧନ ହା-ନି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ମନ ହାଲୁକା ହେବ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ବି-ପ-ଦପୂ-ର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୁରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

Google

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ଅଂଶୀଦାରମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଏହା କିଛି ସମୟ ନେଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବୃଦ୍ଧି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଭ୍ରମଣର ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣ ସାମାଜିକ ଭାବରେ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ହେବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ଭାବେ ଖାସ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ପୂରଣ ହେବ। ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ମଧ୍ୟ ରହିଛି। ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ଼ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କରାଯାଇପାରିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେବ ଯାହାକୁ ଏକାଠି ବସି ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆସୁଥିବା ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ କରନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସକୁ ଉଚ୍ଚରେ ରଖନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ନିଜ ମୁହଁର ହସ ସହିତ କରିବେ।ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସହଯୋଗ ଏବଂ ସୁଖ ପାଇବେ। ସମୟର ସୁସଙ୍ଗତତା ଅନୁଭବ ହେବ। ଅଚଳ ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜ-ଡି-ତ ବିଷୟଗୁଡିକ ଆଜି ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ମହତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରନ୍ତି।କୌଣସି ବି-ବା-ଦରେ ଆପଣ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ମଧ୍ୟସ୍ଥିର ଭୂମିକା ମଧ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ କାହା ସହିତ ବି-ତ-ର୍କ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ମନ ସହିତ ମିଳିତ ଭାବରେ ସୁସ୍ଥ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ମାନ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ଯଶ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପୂଜାରେ ମନ ଖୁସି ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସମୃଦ୍ଧତା ଆଣିବ। ଚାକିରିରେ ସଫଳ ହେବେ। ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନର ସର୍ବୋତ୍ତମ ସୁଖ ​​ପାଇବେ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ଆପଣ ସଫଳତାର ଶିଖରରେ ପହଞ୍ଚିବେ। ଆପଣ ନିଜକୁ ଅଧିକ ପରିପକ୍ୱ ବ୍ୟକ୍ତି ଭାବରେ ପୁନ ସଂଗଠିତ କରିବେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି ବ୍ୟସ୍ତତା ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ଏହାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସକ-ରାତ୍ମ-କ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। କାରବାର ଏବଂ ବିନିଯୋଗ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ। ଲାଭଜନକ ସମୟ ଚାଲିଛି। ଆଜି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ। ଆଖି ରୋଗରେ ପୀ-ଡି-ତ ହେବେ। ଠିକ ସମୟରେ କାମ କରିବାକୁ ଶିଖନ୍ତୁ। ମନରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା କିମ୍ବା ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯିବ। ତି-କ୍ତ କଥା କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆଜି କୌଣସି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟର ମୁକାବିଲା କରନ୍ତୁ। ଆପଣ ବିଶେଷ ଭାବରେ ହାଲୁକା ହେବେ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ଅବହେଳା ଦ୍ୱାରା କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ। ଘରର ବଡ଼ମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ସହାୟକ ହେବ। ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ମଧ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। କୌଣସି ଅଟକାଯାଇଥିବା ଗୃହ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର କୌଣସି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ।ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏହା ଭଲ ଦିନ ରହିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୋ-ର୍ଟ ଅ-ଦାଲ-ତରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ। ବିଶେଷ ସୁବିଧାର ଯୋଗ ରହିଛି। କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ସିଦ୍ଧତା ରହିବ। ବି-ପ-ଦପୂ-ର୍ଣ୍ଣ ବିନିଯୋଗରେ ଲାଭ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ନରମ ହୁଅନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାର କଳ୍ପନା ସଫଳ ହେବ। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି। ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ନି-ୟନ୍ତ୍ର-ଣ କରନ୍ତୁ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କିଛି ନୂଆ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିବ। ଯାହାକୁ ବ୍ୟବହାର କରି ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ଚାକିରି ବଦଳାଇବା ପାଇଁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଉଛି। କାହାର ସୁପାରିଶ କାମ କରିପାରେ। ନ-କାରା-ତ୍ମ-କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହେବା ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବଢାଇପାରେ। ପ୍ରେମୀମାନେ ପରସ୍ପରର ଭାବନାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତୁ। ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଛୋଟ ଛୋଟ କଥା ହୃଦୟକୁ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *