Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୯ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧, ସୋମବାର : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶିରେ ବିରାଜମାନ ରହିବେ ଚନ୍ଦ୍ରମା, ଏହି ୮ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ହେବ ଆକସ୍ମିକ ଧନଲାଭ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସୋମବାର ୨୯ ମାର୍ଚ୍ଚ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୯ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି କୌଣସି ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କର ସହନଶକ୍ତି ଏବଂ ବୁଝାମଣାର ପରୀକ୍ଷା କରିପାରନ୍ତି। ଚିନ୍ତା ନକରି ଆଜି କୌଣସି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆଜିର ଦିନ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ବିପଦ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବାଧା ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ। ଲଭମେଟର ଆଜି ଟିକେ ନର୍ଭସ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନର ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତିର ମନ୍ଥର ଗତି ଯୋଗୁ କିଛି ନିରାଶ ମଧ୍ୟ ହେବେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ନୂତନ ସୁଯୋଗ ମିଳିବା ଯୋଗୁ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସଫଳ ହେବ କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜିବାର ଇଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ଆସିପାରେ। ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଅଫିସରେ କାମ କରନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଅଳ୍ପ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଭାଗ୍ୟର ପଦୋନ୍ନତି ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ପରିବାର ସମେତ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ରହିବ। ଯାହା ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢାଇବ। ଯାନ, ଯନ୍ତ୍ରପାତି ଏବଂ ଅଗ୍ନି ଇତ୍ୟାଦି ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଲାଭର ଭଲ ସୁଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ଭଲ ଦିନ। ଆପଣଙ୍କୁ ଯାହା କୁହାଯିବ ତାହା ଭଲ ଭାବରେ ଶୁଣନ୍ତୁ। ଯେଉଁ ସୂଚନା ମିଳିବ ଏହାର ହିସାବ କିତାବ ରଖନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କୁ ବିଲକୁଲ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶାନ୍ତରେ ଏବଂ ସଂଯମତା ସହିତ ବ୍ୟାଖ୍ୟା କରିବାକୁ ପଡିବ। ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ଖୁସିମିଯାଜ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢାଇବ। ଭାଇମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ବଢ଼ିବ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କର ଇର୍ଷାଳୁ ସ୍ଵଭାବ ଆପଣଙ୍କୁ ଉଦାସ ଓ ଦୁଃଖ ଦେଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। କୌଣସି ପ୍ରକାରର ସମସ୍ୟାକୁ ଆପଣ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଦୃଢ଼ତାର ସହିତ ସେମାନଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଭଲ ନୁହେଁ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କର ନିକଟତମ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ହୋଇପାରେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ପସନ୍ଦ କରିବେ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ମାଙ୍କର ସହଯୋଗ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ କମ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ମଜା କରିବେ। ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ। ମନରେ ନିରାଶା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ମନକୁ ଆସିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ରୋମାନ୍ସରେ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟଙ୍କର ମୁଡ଼ ଅଧିକ ଭଲ ନାହିଁ। ଆପଣ ନିଜକୁ ନିଜେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ। ନୂତନ ଜିନିଷ ଜାଣିବାକୁ ଆଗ୍ରହ ମନରେ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ଯଦି ଆପଣ ବୁଝି ବିଚାରି ଆର୍ଥିକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ବିନିଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ ସମସ୍ତ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସମସ୍ତ ଚିନ୍ତା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ହଠାତ ଲାଭରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଗତିଶୀଳ ହେବ। ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନ ସୈଳୀରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:-

ଅବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ବିବାହର ପଥ ଆସୁଥିବାର ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସମାପ୍ତ ହେବ। ନିଜର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ। ଆପଣଙ୍କର ପେଟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର କଥା ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ। ଧନର ସ୍ଥିତି ଭଲ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଭଲ କିନ୍ତୁ ଲୋକଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ଏବଂ ବାଣିଜ୍ୟ ସମ୍ଭବ ଅଟେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। କେବଳ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଯେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶକୁ ନଷ୍ଟ ନକରୁ ଯେମିତି। କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ଆପଣଙ୍କର ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଅଫିସରେ ସମାପ୍ତ ହେବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଯଥେଷ୍ଟ ହ୍ରାସ ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ପୋତିହୋଇଛି ଆପଣ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ବାହାର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ନୁହଁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର କଥାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ କହିପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି। ରିସ୍କ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତତା ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଜିର ଦିନକୁ ସଠିକ ଦିଗରେ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ରହିବ। ବି-ବା-ଦର ସମାପ୍ତି ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ। ବିରୋଧୀମାନେ କୌଣସି ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିବେ କିନ୍ତୁ କିଛି କ୍ଷତି କରିପାରିବେ ନାହିଁ।ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ କିଛି ଚାପ ସମ୍ଭବ। ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଚିନ୍ତା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଶାନ୍ତି ଆଣିବ। ବୈଷୟିକ ଏବଂ ପରିଚାଳନା କ୍ଷେତ୍ର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଅନେକ କଥା କିମ୍ବା ଅନେକ ଯୋଜନା ଯଦି କେହି ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ ଶାନ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ପିତାମାତା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରାଗିଛନ୍ତି ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷ ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ। ଆଜି ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର କଥା ବୁଝିବେ।ଆପଣଙ୍କର ତାରାମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉପକୃତ କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ କିମ୍ବା କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।ଶୁଭ ଖବର ମିଳିପାରେ। ବିନିଯୋଗ ଲାଭବାନ ହେବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସଫଳତା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ନୂତନ ଲୋକ, ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ନୂତନ ଜିନିଷ ଆସିପାରେ। କୌଣସି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ମଧ୍ୟ ସମାଧାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ। କିଛି ଦିନ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଆଜି କିଛି ସ୍ଥିରତା ଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହୋଇପାରେ। ଅଧିକ ସମୟ ଚାଲିବା ଥକାପଣର କାରଣ ହୋଇପାରେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *