Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୮ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧, ରବିବାର : ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଚମକିବ, ଏଥର ବନୁଛି ଧ୍ରୁବ ଯୋଗ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୨୮ ମାର୍ଚ୍ଚ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୮ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମାନ ସମ୍ମାନର ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି। କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ସମୟ ବିତାଇବେ କିମ୍ବା ଆପଣ ଫୋନ ମାଧ୍ୟମରେ ମଧୁର ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି। କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଆଜି ଆପଣ ଦୁହେଁ ଦିନସାରା ସଂଯୁକ୍ତ ରହିବେ। କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି। ଯଦି ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ନହୁଏ ତେବେ ଏହା ଭଲ। ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଏବଂ ନୂତନ ଲୋକ ପରିଚିତ ହେବେ। ସକ୍ରିୟ ରହି ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ସୁଯୋଗକୁ ହାତକୁ ଯିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଧର୍ଯ୍ୟର ଅଭାବ ରହିବ। ସହଭାଗୀତା ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆପଣ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଟିକେ କ୍ରୋଧିତ ହେବେ କାରଣ ତାହା ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅନୁଯାୟୀ କାମ କରିବ ନାହିଁ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଅଜବ ଅସୁବିଧା ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ସନ୍ତୁଳିତ ଖାଦ୍ୟ ଖାଆନ୍ତୁ ନଚେତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ନେଇ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଉପଦେଶ ପାଇବେ। ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଘରେ ବ୍ୟବହୃତ ଜିନିଷ କିଣି ପାରନ୍ତି। କିଛି ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଉନ୍ନତ କରିବ। ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ କଥା ହେବା ଉଚିତ ଏହା ସମ୍ପର୍କର ମଧୁରତା ବଢାଇବ। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ଅବହେଳା ଆଜି ଛାଇ ଯାଇପାରେ। ଆଇନଗତ ବିଷୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଭଲ।ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖନ୍ତୁ। ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହଯୋଗ ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରେ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଆଜି କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ କିଛି ଖରାପ ଖବର ମିଳିପାରେ। ପ୍ରେମରେ ନିରାଶା ହେବେ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିପାରେ। ଦିନଚର୍ୟ୍ଯରୁ ବାହାରି କିଛି କାମ କରନ୍ତୁ ଯାହାଫଳରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସିର ଅନୁଭବ ହେବ। ଅଧିକ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିବ। ବୃଥାଟାରେ ପରିଶ୍ରମ ରହିବ। ମନ କୌଣସି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ଶୀତଳତା ଆସିପାରେ। ତେଣୁ ଆପଣ ନିଜର ସମ୍ପର୍କକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ପରିଚାଳନା କରିବା ଭଲ। ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଲାଭ ଆପଣ ପାଇପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି:-

ପାରିବାରିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିପାରେ। କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ଅଟକି ଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ମହିଳାମାନେ ଘର ସଫା କରିବେ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ନୁହେଁ। ଭଲ ହେବ କରୋନାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସଂଶୋଧନ ହେବ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅପେକ୍ଷା କରିନେବା।ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଆଜି ଲାଭବାନ ହୋଇପାରେ। ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ। ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଜିତିବେ।ତତ୍ପରରେ କୌଣସି ଭୁଲ ହୋଇପାରେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆପଣ ଆଜି ବିନା କଥାରେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଠିଆ ହେବ ଯାହା କାର୍ଯ୍ୟର ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ। ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ସମ୍ପର୍କରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭ ମିଳିପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ସମୟ ଭଲରେ ବ୍ୟତୀତ ହେବ। ଦୀର୍ଘ ଦିନର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବା ଏବଂ ଏହାକୁ ବିବାହରେ ପରିଣତ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ଦିନ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ। ମଡେଲିଂ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଡିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ଭଲ ବ୍ରାଣ୍ଡ ପାଇଁ କାମ କରିବାର ଅଫର ମିଳିପାରେ। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରେ।ସକାଳେ ଉଠି କରି ଧରତୀ ମାଙ୍କୁ ଛୁଇଁ କରି ପ୍ରଣାମ କରନ୍ତୁ ଦିନସାରା ମନ ଖୁସି ରହିବ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ଥାଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା ନକରି କାମ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ସଙ୍ଗୀତ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ରହିବେ। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ। ନିଜ ପରିବାରରେ ଚାଲିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନିଜକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବେ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ମହଙ୍ଗା ଜିନିଷ ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ। ପରିବାରର କାହାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ବଡ଼ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ହଠାତ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କର ବଜେଟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ସାହସ ଏବଂ ମସ୍ତିଷ୍କ ସହିତ ଖରାପ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସଫଳ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ।ଭଲ ବ୍ୟବହାର ଯୋଗୁ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି। ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଭଲ।

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ଘରର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବେ। ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ବିନମ୍ର ଭାବରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କୁ ସମୟ ସମୟରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ଶିଖିବାକୁ ପଡିବ କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆପଣ ଆଗକୁ ବଢ଼ିପାରିବେ।ଭଲ ଲୋକଙ୍କୁ ସାକ୍ଷତ କରିବେ। ନିଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଆପଣ ବହୁତ କାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ସହାୟକ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ନିକଟତର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଉଧାର ଦେଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଯଶ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।ଆକସ୍ମିକ ଧନ ଲାଭ ହେବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ପ୍ରାଚୀନ ଓ ସାଧୁମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦରେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅଧିକ ଯତ୍ନବାନ ହେବେ। ସାର୍ବଜନୀନ କ୍ଷେତ୍ରର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ସ୍ୱୀକୃତି ପାଇବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମ୍ପର୍କରେ କିଛି ନୂଆ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିପାରେ। ସହଭାଗୀତା କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତା ଅଛି ତେବେ ସମାଧାନ ମିଳିପାରିବ।ହଠାତ ଧନ ହାନି ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ଶେଷ ହେବ ନାହିଁ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସକରାତ୍ମକ ଏବଂ ନୂତନ ପଦକ୍ଷେପ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଆସିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ଭ୍ରମଣ କରୁଛନ୍ତି ଆପଣଙ୍କର ଜିନିଷର ସୁରକ୍ଷା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.