Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୭ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧, ଶନିବାର : ଶନିବାର ଦିନ ଏହି ୩ଟି ରାଶି ଉପରେ କୃପା କରିବେ ପ୍ରଭୁ ଶନିଦେବ, ସବୁ ବା-ଧାବି-ଘ୍ନ ହେବ ଦୂର

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶନିବାର ୨୭ ମାର୍ଚ୍ଚ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୭ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ମନରେ ନ-କାରା-ତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାର ପ୍ରଭାବ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଘରର କିଛି ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିବ ଯାହା ଆପଣ ପୂରଣ କରିବାରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ରହିବେ। କୌଣସି ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିପାରେ। ଭଲ ଖବର ମିଳିବ। ଭ୍ରମଣ ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ପିଲାମାନଙ୍କର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଲାଗିବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜୀବନସାଥିଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଜାଣିପାରିବେ।ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଅଛି।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାବନା ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଆଡକୁ ରହିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଆପଣ ମ-ଦ୍ୟପା-ନର ଶି-କାର ହୋଇପାରନ୍ତି କାରଣ କୌଣସି ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ। ଅଜ୍ଞାତ ଭୟ ଆପଣଙ୍କୁ ହନ୍ତସନ୍ତ କରିବ। ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ସହଜ ହେବ। ଆଖି ଯ-ନ୍ତ୍ର-ଣା ହୋଇପାରେ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯିବେ। ଅର୍ଥର ଆଗମନ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧିରେ ଖୁସି ହେବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ଫୋନରେ କଥା ହେବେ। ଡାକ୍ତରୀ ଲୋକମାନେ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିଜର କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ ନଚେତ ଘରର ପରିବେଶ ଚା-ପଗ୍ର-ସ୍ତ ହୋଇପାରେ।କଥା ଏବଂ ଉତ୍ସାହକୁ ନିୟ-ନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ସନ୍ତାନ ଭଳି ନିରୀହ ବ୍ୟବହାର କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବ। ଆୟର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ସାମାଜିକ ସାମ୍ନାରେ କୌଣସି ନୂତନ ନୀତି ଆପଣେଇବାର ଲାଭ ଆପଣ ଦେଖିବେ। ଆଜିର କର୍ମ ଆପଣଙ୍କର ଆସନ୍ତାକାଲିର ଭବିଷ୍ୟତ ସୃଷ୍ଟି କରିବ ତେଣୁ ବୁଝି ବି-ଚାରି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ। ଧନ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିବେ। ଶୋକ ଖବର ମିଳିପାରେ। ପୁରୁଣା ରୋଗ ଦେଖାଦେଇପାରେ। ଭାଇମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସହଯୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଚାକିରିରେ ଆପଣଙ୍କର କାମ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ। ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥିର କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କର ଦକ୍ଷତାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଏବଂ ପରବର୍ତ୍ତୀ ଉନ୍ନତି ଏକ ଅତିରିକ୍ତ ସଫଳତା ହେବ। କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଅତିରିକ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। କେତେକ ପୁରୁଣା କ୍ଷେତ୍ରରେ ମତଭେଦ ଶେଷ ହୋଇପାରେ। ଘର ପରିବାରର ଚିନ୍ତା ହେବ। ମନୋରଞ୍ଜନ ଯାତ୍ରା ସମ୍ଭବ। ଆପଣ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ବୈଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣକୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଆପଣ କୌଣସି ଭଲ ଖବରକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିବେ।କୌଣସି ସାମାନ୍ୟ ବିନିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ପଥରେ ଆସିପାରେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମନ କରିଣ କାମକୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ଏବଂ ଏକ ଭଲ ଉପାୟରେ କରିବା ପାଇଁ। ଏହା ଆପଣଙ୍କର ଭାବମୂର୍ତ୍ତିକୁ ମଜବୁତ କରିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ବସ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ରହିବେ। କୌଣସି ନୂତନ ଚାକିରି ଅଫର ମିଳିପାରିବ। ସାମ୍ପ୍ରତିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବ। ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ଅଲଗା ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସ-ତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଏକାକୀ ଅସୁବିଧା ବଢ଼ିପାରେ। ଆଜି ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ।ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନକୁ ଆସିବ ଯାହା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଆଣିବ। ଶତ୍ରୁ ପକ୍ଷ ଦୁର୍ବଳ ହେବ। ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆପଣ ହଠାତ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଭଦ୍ରଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ପରିସ୍ଥିତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣକୁ ଆସିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ଉପରେ ଚାପ ପଡ଼ିବ। ଆଜି ମଜା ଏବଂ ଆନନ୍ଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ଜିଇଁବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ପରିମାଣର ଯୋଗ ରହିବ। ଯେଉଁ ଛାତ୍ରମାନେ କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ଆଜି ସେମାନେ ବଡ଼ ଭାଇ କିମ୍ବା ବଡ଼ ଭଉଣୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ। ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ ଅଟେ। କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଯିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତୁ। ପରିବାରରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ରହିବ। ଜୀବନରେ କାର୍ଯ୍ୟସମ୍ପୂର୍ଣଏବଂ ସଫଳ ହେବା ପାଇଁ ଆପଣ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଭାଗ୍ୟର ସହଯୋଗ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ପାଇବେ। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ମୂଲ୍ୟବାନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କର କଥା, ସ୍ୱଭାବ ଏବଂ କ୍ରୋ-ଧକୁ ନିୟ-ନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବଡ଼ ବି-ପ-ଦ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅଟକାଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଆସିପାରେ। ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଆପଣ ସମାଜରେ ପୃଥକ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ ଏବଂ ଏହା ସହିତ ଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଖୁସି ହେବେ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଏବଂ ସହଯୋଗ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ଜିନିଷଗୁଡିକ କ୍ଷ-ତି ହେବାରୁ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ।ପ୍ରିୟ ବସ୍ତୁ ହରାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାର ସହିତ ସାଧାରଣ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବେ ଏହା ଟିକିଏ ଲ-ଜ୍ଜାଜ-ନକ ହୋଇପାରେ। କିନ୍ତୁ ଆଜି ଏହାକୁ ଏଡାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ସ-ତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ଆ-ଘା-ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜି କୌଣସି ବଡ଼ ଅର୍ଥ ଲାଭ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତି ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ରଙ୍ଗ ଦେଖାଇବ। ବିପୁଳ ସୃଜନଶୀଳତା ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ପୁରସ୍କାରପ୍ରାପ୍ତ ଦିନକୁ ନେଇଯିବ। ଆପଣଙ୍କର ଆଧିପତ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଅଫିସରେ ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଅଧିକ ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ସାମାଜିକ ଏବଂ ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। କେବଳ ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାମାନ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେବାରେ ଲାଭ ଅଛି। ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦକ୍ଷତା ଦେଖାଇବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ଏମିତି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ଯାହାକି ଆପଣଙ୍କର ରୂପକୁ ଉନ୍ନତ କରିପାରିବ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରକାରର ଆୟ, ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ଅର୍ଥ ପରୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ରୋଜଗାର ସପ୍ତମ ଆକାଶକୁ ଛୁଇଁବ। ଆପଣଙ୍କର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.