Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ (୨୨ ମାର୍ଚ୍ଚରୁ ୨୮ ମାର୍ଚ୍ଚ ) : ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଏହି ୬ଟି ରାଶିର କୁଣ୍ଡ-ଳୀରେ ବନିବାକୁ ଯାଉଛି ଶୁଭ ଯୋଗ, ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ ବି-ଗିଡି ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବହୁତ ପ୍ରଭାବ ପକାଇ ଥାଏ। ରାଶିଫଳ ଦ୍ୱାରା ଭବିଷ୍ୟତ ଜୀବନରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟଣା ଗୁଡିକରୁ ଆପଣ ପୂର୍ବାନୁମାନ ଲଗାଇ ପାରିବେ। ବହୁତ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ରହିଥିବ ଯେ ଆସୁଥିବା ସପ୍ତାହ ଆମ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ ? ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆମର ନକ୍ଷତ୍ର କଣ କହୁଛି ? ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ସପ୍ତାହର ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ଏହି ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଗୋଟେ ସପ୍ତାହର ଘ-ଟଣାକୁ ସଂକ୍ଷେପରେ ବର୍ଣ୍ଣନା ଥିବାର ମିଳିବ। ତେବେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପଢନ୍ତୁ ସାପ୍ତାହିକ ରାଶିଫଳ ୨୨ ମାର୍ଚ୍ଚ ରୁ ୨୮ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ।

ମେଷ ରାଶି –

ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜ-ଡ଼ିତ ଲୋକଙ୍କୁ କଥିବ ପରିସ୍ଥିତି ସହିତ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯାହାର ସହଯୋଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନୂଆ ରୋଜଗାର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଜମା ପୁଞ୍ଜିରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ ମାମ-ଲାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉଚିତ ପରି-ଣାମ ପ୍ରା-ପ୍ତ ହେବ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସମ୍ମାନ କରନ୍ତୁ। ନଚେତ ରଙ୍କର କ୍ରୋ-ଧର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

ପ୍ରେମ ମାମ-ଲାରେ, ଅନେକ ଦିନରୁ ନିଜ ମନରେ ଚାଲିଥିବା କଥା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସେୟାର କରି ପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ଅଟେ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମ-ଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହ ରେ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଚାକିରି ରେ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମ-ଲାରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ କୁ ନେଇ ସାବଧାନ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ। ନଚେତ ପୁରୁଣା ରୋଗ ଉଭରି ପାରେ।

Google

ବୃଷ ରାଶି –

ଏହି ସପ୍ତାହ ରେ ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟ ରେ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ପରିବାରର ବୃଦ୍ଧ ଲୋକଙ୍କ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ବାଣୀକୁ ମଧୁର ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ। କୌଣସି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ। ନିଜର ଲକ୍ଷ୍ୟ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧୁର ବାଣୀ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। କୌଣସି ମହତ୍ତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରୁ ବଞ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ।

ପ୍ରେମ ମାମ-ଲାରେ, ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଜୀବନରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଦ-ଖଲ ଦେବା ପସନ୍ଦ ନୁହେଁ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମ-ଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହ ରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଧିକ ହେବା ଯୋଗୁଁ ଚାକିରି ପେଶାରେ ଥିବା ଲୋକେ ଚିନ୍ତିତ ରହି ପାରନ୍ତି।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମ-ଲାରେ, ଆପଣଙ୍କୁ କାନ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ୟା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିପାରେ।

ମିଥୁନ ରାଶି –

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ନୂଆ ଯୋଜନା କରି ପାରନ୍ତି। କୌଣସି ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧ ପ୍ରଭାବିତ ରହିପାରେ। ସଂପତ୍ତି କିଣାକିଣି କରି ପାରନ୍ତି। ସେୟାର ମାର୍କେଟରୁ ଲାଭ ମିଳି ପାରେ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦାୟରା ବୃଦ୍ଧି ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟସ୍ଥଳରେ ନୂଆ ଯୋଜନା ଉପରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହୋଇପାରେ। ଯଦି କୌଣସି ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ପୂରଣ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ରହିବେ।

ପ୍ରେମ ମାମ-ଲାରେ, ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମ-ଲାରେ, ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ନୂଆ କନଟ୍ରାକ୍ଟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ପାଇଁ ବି-ଚାର କରି ପାରନ୍ତି।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମ-ଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହ ରେ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ରୂପରେ ନିଜକୁ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ।

କର୍କଟ ରାଶି –

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା କାରଣରୁ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ । ପଡୋଶୀଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ପାଇଁ ଅବସର ମିଳିପାରେ,ଯାହାଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କ ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। କାରବାରରେ କ୍ଷ-ତି ସହି ପାରନ୍ତି। କାରବାର ସମ୍ବନ୍ଧିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧନ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ।

ପ୍ରେମ ମାମ-ଲାରେ, ପ୍ରେମରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମ-ଲାରେ, ପାର୍ଟି ଟାଇମ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରି ପାରନ୍ତି। ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଫାଇଦା ମିଳିପାରେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମ-ଲାରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶି –

ଏହି ସପ୍ତାହ ରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାର ରେ କୌଣସି ଖାସ୍ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବା ପାଇଁ ଅଣସର ମିଳିପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଅଜଣା ଭ-ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ହ-ଇରା-ଣ କରିପାରେ। ବଡ଼ ଭାଇଙ୍କ ତରଫରୁ ସହଯୋଗ ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟା ସାବଧାନ ହୋଇଯିବ। ଅଫିସିଆଲ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଚା-ପ ପଡିପାରେ।

ପ୍ରେମ ମାମ-ଲାରେ, ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ। ପ୍ରେମୀ ଅଧିକ ଭାବୁକ ରହି ପାରନ୍ତି।

କ୍ୟାରିୟର ମାମ-ଲାରେ, ବ୍ୟବସାୟ ରେ ସଂ-ଘର୍ଷ ବଢିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କୁ ବିସ୍ତାର କରିବେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମ-ଲାରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ବିଶେଷ ରୂପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ।

Google

କନ୍ୟା ରାଶି –

ଏହି ସପ୍ତାହ ରେ ଆପଣ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଦ-ଖଲ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। କା-ନୁନ ମାମ-ଲାରେ ସ-ତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ଅଚାନକ ନିବେରେ ହାନୀ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। କୌଣସି କଥା ଆପଣଙ୍କୁ ଖରାପ ଲାଗି ପାରେ। ନିଜ କ୍ରୋ-ଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ଘରର ମାହୋଲ ସୁଖମୟ ରହିବ।

ପ୍ରେମ ମାମ-ଲାରେ, ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବେ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମ-ଲାରେ, ଆପଣ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ରତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମ-ଲାରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିବା ପାଇଁ ପଡ଼ିବ।

ତୁଳା ରାଶି –

ଏହି ସପ୍ତାହରେ କାରବାରରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇପାରେ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଦୃଢ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ବିବେକର ପରିଚୟ ଦେବେ। ମି-ଡ଼ିଆ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜ-ଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଯଦି ସମ୍ଭବ ହେଉଛି ତାହେଲେ ଗରିବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି।

ପ୍ରେମ ମାମ-ଲାରେ, ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ରୋମାନ୍ସ ଭରି ରହିବ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମ-ଲାରେ, ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂଆ ନିବେଶ କରିବା ପାଇଁ ବି-ଚାର କରି ପାରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ନାହିଁ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମ-ଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ କୌଣସି ପୁରୁଣା ରୋଗ ଉଭରୀ ପାରେ।

ବିଛା ରାଶି –

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। ପାରିବାରିକ ମାମ-ଲାରେ କିଛି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଧନଲାଭ ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ଭାଗ୍ୟ ସର୍ବଦା ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହି ନପାରେ,ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ଅଟକି ରହି ପାରେ । ବ୍ୟାପାରରେ ଲାଭ ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

ପ୍ରେମ ମାମ-ଲାରେ, ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମ-ଲାରେ, ବ୍ୟାପାର ବ୍ୟବସାୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମ-ଲାରେ, ଖାଦ୍ୟପେୟ ଉପରେ ସର୍ବଦା ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ

ଧନୁ ରାଶି –

ଏହି ସପ୍ତାହ ରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଧ୍ୟାନ କେନ୍ଦ୍ରିତ କରିବେ । ଧାର୍ମିକ ଆଡ଼କୁ ଅଗ୍ରସର ହେବେ। ନୂତନ ସମ୍ବନ୍ଧ ଲାଭଦାୟକ ସିଦ୍ଧ ହେବ। ପ୍ରଚୁର ମାତ୍ରାରେ ଧନଲାଭ ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି। ଆପଣ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସୁରୁଖୁରୁରେ ସମ୍ପନ୍ନ କରିବେ।ପରିବାର ଲୋକେ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର କାମ କରିବାର ଶୈଳୀ ବଦଳି ପାରେ। ଘରର ସାଜସଜ୍ଜା ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ।

ପ୍ରେମ ମାମ-ଲାରେ, ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସ୍ନେହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ରୋମାନ୍ସର ଅବସର ମିଳିପାରେ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମ-ଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କୁ କାରବାରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ନୂତନ ସଉଦା ମିଳିବ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମ-ଲାରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଏସିଡ଼ିଟି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ।

ମକର ରାଶି –

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣ ନିଜ ପାଇଁ ନୂଆ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରି ପାରନ୍ତି। ନିଜର ସୁ-ରକ୍ଷା ନିଜେ କରନ୍ତୁ। ନିବେଶ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁ-କୂଳ ରହିଛି। ଆପଣ ନିଜର ଶାରୀରିକ ସୌନ୍ଦର୍ଭ୍ୟକୁ ବଢେଇବା ଦିଗରେ ପ୍ରୟାସ କରି ପାରନ୍ତି। ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ଜୀବନ ପ୍ରଣାଳୀକୁ ଦେଖି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଇଛା କରିବେ। ବ୍ୟାପାରରେ ଲାଭ ମିଳିବ।

ପ୍ରେମ ମାମ-ଲାରେ, ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସମ୍ବନ୍ଧ ସୁଦୃଢ ରହିବ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମ-ଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ବ୍ୟାପାରରେ ଉନ୍ନତି କରିବେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମ-ଲାରେ, ଶାରୀରିକ ରୂପରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

Google

କୁମ୍ଭ ରାଶି –

ଏହି ସପ୍ତାହ ରେ ଆପଣଙ୍କର କାରବାର ରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ସମର୍ଥକ ମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ବାସରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ନିଜ ବ୍ୟବହାରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ ସମସ୍ୟାରେ ପଡି ପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ଯୋଗ ରହିଛି।

ପ୍ରେମ ମାମ-ଲାରେ, ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ। ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ସପ୍ରଗ ଅନୁକୂଳ ରହିଛି।

କ୍ୟାରିୟର ମାମ-ଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ ପାଠପଢ଼ାକୁ ନେଇ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମ-ଲାରେ, ଶାରୀରିକ ରୂପରେ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରି ପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି –

ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହି ପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଆସୁଥିବା ଦିନରେ ଅନେକ ଫାଇଦା ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଯଦି କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ରହିଛନ୍ତି ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେଥିରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ନିବେଶ ଲାଭକାରୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ।

ପ୍ରେମ ମାମ-ଲାରେ, ଏହି ସପ୍ତାହରେ ପ୍ରେମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ସମୟ ରହିଛି।

କ୍ୟାରିୟର ମାମ-ଲାରେ, ବ୍ୟାପାରରେ ଚାକିରିରେ ଏହି ସପ୍ତାହରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧନ, ଯଶ, ସମ୍ମାନ , ପ୍ରତିଷ୍ଠା ସବୁକିଛି ମିଳିବ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମ-ଲାରେ, ଶାରୀରିକ ରୂପରେ ଆପଣ ନିଜକୁ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ନିଜ ଇଷ୍ଟ ଦେବଙ୍କ ନାମ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *