Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୩ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧, ମଙ୍ଗଳବାର : ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ଲୋକେ ନିଜ କ୍ରୋ-ଧକୁ କାବୁରେ ରଖିବେ, ନହେଲେ ବି-ଗିଡି ପାରେ ସବୁ କାମ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୨୩ ମାର୍ଚ୍ଚ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୩ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜି ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଲମ୍ବା ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଆନ୍ତି ନାହିଁ ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ କାରଣ ଦୁର୍ଘ-ଟଣା କିମ୍ବା ଆଘାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ। ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ସନ୍ତାନଙ୍କ ତରଫରୁ ସୁଖ ପାଇପାରନ୍ତି। ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କର ଭାବନା ବୁଝିବେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ମାନସିକ ଚାପ କମ ହେବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ। ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାପ୍ତ ହେବ। କୌଣସି ଲାଭଜନକ ଯୋଜନା ମିଳିପାରେ । ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବ।

Google

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତଙ୍କର କୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ।କାର୍ଯ୍ୟ ପଦ୍ଧତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାରି କ୍ଷତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟକୁ ଉପଭୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଭଲ ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ। ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ  କଷ୍ଟକର ରହିବ। ମନରେ ଥିବା କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ  ନିରାଶା ରହିବେ।ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ କ୍ରୋ-ଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ବିଗିଡି ଯାଇପାରେ।ମାତା ପିତାଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ସବୁକିଛି କରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ପ୍ରେମ ଭଲପାଇବା ଉପରେ ଚାପ ପକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ତେବେ ଆପଣ ସାଧାରଣ ଫଳ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ନଚେତ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ। ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପୂଜାପାଠରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକ ମନ ଲାଗିବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକ ଆଜି ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବେ। ଆପଣ କଠିନରୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରି କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ମଧ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରନ୍ତି। ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ। ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷ-ତି ପାଇଁ ଭରଣା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ଗୁଡିକ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ କରିବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆସିବ। ହଠାତ ଆପଣଙ୍କର ହୃଦୟ ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଆନନ୍ଦିତ ହେବ। ଆପଣ ନିଜର ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ସକରାତ୍ମକ ଦେଖାଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକ-ରାତ୍ମ-କ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକ-ରାତ୍ମ-କ ହେବ। କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ପଥଗୁଡିକ ମିଳିପାରିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କର ମନ ପଢ଼ାବା ଲେଖିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର ଶ-ତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ  ଉତ୍ଥାନରେ ଭରି ରହିବ। ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଟିକେ ହତାଶ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ନ-କାରା-ତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲାବେଳେ ନିଜର ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଘରର ଆବଶ୍ୟକତାରେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ବନ୍ଧୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବ ଜାତକ ଆଜି କୌଣସି କଥାକୁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ ଏଠାରେ ଏବଂ ସେଠାରେ କଥା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକା-ରାତ୍ମ-କ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ହଠାତ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଆର୍ଥିକ ବୋଝ ପକାଇପାରେ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଅଧିକ ରହିବ। ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ଉପହାର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଆଗ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ଼ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋ-ଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଉଚିତ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର କାହା ସହିତ ତ-ର୍କ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଅନେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ଯାହାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୃଢ଼ ଭାବରେ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଅନେକ ଯୋଜନା ଆସିପାରେ ଯଦି ଆପଣ ସେଗୁଡିକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି  ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉଠା ବସା ହୋଇପାରେ। ରୋଜଗାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ଯାନର ସୁଖ ପାଇବେ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ମାନସିକ ଚାପ ଦୂର ହେବ।ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକ-ରାତ୍ମ-କ ରହିବ। ଆପଣ ସମୟର ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରିବେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଆସିବ। ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ। ସହଭାଗୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପ୍ରେମୀ ଏବଂ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ସଠିକ ଭାବରେ ବୁଝିପାରନ୍ତି।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ମଜା ମସ୍ତି ଏବଂ ଆନନ୍ଦରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର ଭବିଷ୍ୟତ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ। ରୋଜଗାରର ମାଧ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଘରର ବଡ଼ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଦୂର ହେବ। ଯଦି କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲା ଯଦି ଚାଲୁଅଛି ତେବେ ଆପଣ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖିପାରିବେ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.