Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କେଉଁ ଭଗବାନଙ୍କ ମୂର୍ତି ଘରେ ରଖିବେ ଏବଂ କଣ ପାଇଁ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ସେହି ବିଦ୍ୟା ଅଟେ ଯାହା ଦ୍ବାରା ଆମେ ଆମ ଜୀବନର ଭବିଷ୍ୟତର ସମସ୍ୟାଗୁଡିକୁ ଅନୁମାନ କରିପାରିବା ଏବଂ ସେଗୁଡିକୁ ଆଶା କରିପାରିବା ଏବଂ ଆମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଖୁସି କରିପାରିବା। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ରାଶି ଗୁଡିକର ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ରହିଛି ଯାହା ଆଧାରରେ ଆମେ ଆମର ଭବିଷ୍ୟତରେ ଘ-ଟଣା କିମ୍ବା ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ସମୟ ବିଷୟରେ ଧା-ରଣା ପାଇପାରିବା।

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ସ୍ୱାମୀ ମଙ୍ଗଳକୁ ମାନାଯାଏ ତଥା ମଙ୍ଗଳଙ୍କର ସ୍ୱାମୀ ଭଗବାନ ଶିବ ଅଟନ୍ତି। ଏଥିପାଇଁ କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ନିଜ ଘରେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ପ୍ରତିମାକୁ ରଖିବା ଦରକାର ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଉଚିତ। ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କର ଦିନ ସୋମବାର ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ସେହି ଦିନ ଯଦି କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଉପବାସ କରନ୍ତି ଏବଂ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତି ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ।

ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ପ୍ରତିମା କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଘରେ ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଫଳପ୍ରଦ ହୋଇଥାଏ। ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ଭୋଲେନାଥ ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ। ଏହାର କାରଣ ହେଉଛି ଭଗବାନ ଶିବ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ଭକ୍ତମାନଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୁଅନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରନ୍ତି। ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଯଦି କେହି ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ପ୍ରତିମାକୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ରଖନ୍ତି ତେବେ ଏହା ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଫଳପ୍ରଦ ଅଟେ। କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହାର ଅଧିକ ବିଶେଷ ମହତ୍ତ୍ୱ ରହିଛି।

Google

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ବିଶେଷ ଉତ୍ସାହ ଦେଖାଯାଏ। ତାଙ୍କର ଚାକିରି ଏବଂ କ୍ୟାରିୟର ବହୁତ ଭଲ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ଆଖପାଖରେ ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତି। ଏହି ଲୋକମାନେ ସମନ୍ୱୟ ମଧ୍ୟରେ ବାସ କରୁନ୍ତି କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଦୂରଦର୍ଶୀ ପ୍ରବୃତ୍ତିର ଅଟନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କ ପ୍ରତିମାକୁ ଘରେ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଦୂରଗାମୀ ଏବଂ ସକ-ରାତ୍ମ-କ ପ୍ରଭାବ ହୋଇଥାଏ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ” ଜୟ ଭୋଲେନାଥ ” ଅବଶ୍ୟ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.