Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୧ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧, ରବିବାର : ରବିବାର ଦିନ ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସଂକେତ, ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୨୧ ମାର୍ଚ୍ଚ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୧ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ଖାସ ଡିଲ ଫାଇନାଲ ହୋଇପାରେ, ଯାହାର ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭରପୁର ଲାଭ ମିଳିବ ଓ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ। ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶେଷ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟାକାଳ ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜର ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ସମୟ ବିତାଇବେ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ମିତ୍ରଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ପଡିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଳାମିଶା ପରିମାଣ ଆଣିବ। ପରିବାରରେ କୌଣସି ଆକର୍ଷଣ ଓ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହୋଇପାରେ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଦୌଡା-ଦୌଡି କରିବାକୁ ଅଧିକ ପଡିବ ଓ ଆପଣ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ନଜର ଆସିବେ। କିନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଛାଡିବେ ନାହିଁ, ଏହା ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ। ଶ-ତ୍ରୁ ଆଜି ପ୍ରବଳ ନଜର ଆସିବେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସୁଖମୟ ରହିବ। ସନ୍ତାନଙ୍କୁ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବାର ଦେଖି ମନରେ ଖୁସି ଭାବ ରହିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ପରିଣାମ ମିଳିବ। ଆଜି ସେହି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ, ଯାହାକି ପୂରଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆଜି ମୁଣ୍ଡରେ ନୂଆ ନୂଆ ଯୋଜନା ଆସିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟକୁ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ଉଚ୍ଚ ଶିକ୍ଷା ପାଇବା ବିଶେଷ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି କ୍ରିଏଟିବ ଓ କ-ଳାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ଦିନ ବିତାଇବେ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କୁ ଆଜି ଚାକିରି ଓ ବ୍ୟବସାୟରେ ଉତ୍ତମ ଲାଭ ମିଳିବ। ଚାକିରିରେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ମୁତାବିକ ମାହୋଲ ରହିବ ଓ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିଙ୍କର ଭରପୁର ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ଯା ସମୟରେ ଆପଣ ନିଜର ମିତ୍ରଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ। ବିଦେଶରୁ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଉତ୍ତମ ରହିବ। ଆଜି ଯାହାବି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ, ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଲଗନରେ କରିବେ, ତେବେ ଯାଇ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଭାଇ ଭଉଣୀଙ୍କର ପରାମର୍ଶ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉଚିତ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତତାରେ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ତଥାପି ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ସମୟ ବାହାର କରିବାରେ ସଫଳ ରହିବେ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣ ନିଜର ରୁଷିଥିବା ଜୀବନସାଥିଙ୍କୁ ମନାଇବାରେ ସଫଳ ହେବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗୀ ଓ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି। ଶ୍ଵଶୁର ଘର ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଜି ନଗଦ ଧନର ଅଭାବ ହୋଇପାରେ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ମିଳିବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆଖପାଖ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସ-ତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁଯେ ଆପଣ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିବା-ଦର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ଆଜି ପରିବାରରେ କୌଣସି ଶୁଭ ଘ-ଟଣା ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ, ଯାହାର ପରିବାର ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ, ଯଦି ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ କୌଣସି ଆଇନଗତ ବିବାଦ ଥାଏ, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ରହିବ। ଜମି ଜାତୀୟ ମାମ-ଲାରେ ପାରିବାରିକ ଓ ଆଖପାଖ ଲୋକ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି। ସାମାଜିକ ଓ ରାଜନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ବିଶ୍ବାସ ବଢିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂଆ ପ୍ରଜେକ୍ଟ ଉପରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନଟି ରୋଜଗାର ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ପରିଣାମ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଜି ଦିନସାରା ଲାଭ ମିଳିବାର ଅବସର ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବ। ଆଜି ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଓ ସ୍ଥିରତା ରହିବ। ନିଜର ଚାକିରିରେ କିଛି ନବୀନତା ଆଣିବେ ଯାହାଦ୍ୱାରା ଭବିଷ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭରପୁର ଲାଭ ମିଳିବ। ସନ୍ଧ୍ୟାକାଳର ସମୟ ଆପଣ ନିଜର ମାତା-ପିତାଙ୍କ ସେବାରେ ବ୍ଯତୀତ କରିବେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନଟି ସାବଧାନ ଏବଂ ସତ-ର୍କତାର ସହିତ ଚାଲିବାର ଦିନ ହେବ। ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ କିଛି ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ। ମାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଆଜି ଚାକିରିରେ କିଛି ବି-ତର୍କ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ମଧୁର କଥାବାର୍ତ୍ତା ସହିତ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କର ହୃଦୟ ଜିତିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ। ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ତୀର୍ଥସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟମ ରୂପରେ ଫଳଦାୟକ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟରେ ପାର୍ଟନରସିପ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ଘରର ସାଜ-ସଜ୍ଜା ପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ସପିଙ୍ଗ କରିବେ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ପକେଟ ଫାଙ୍କା ହୋଇଯିବ। ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଅବଶ୍ୟ ସମୟ ମିଳିବ। ସନ୍ତାନଙ୍କ ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆଜି ଘର ପରିବାରରେ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ରହିବ। ବ୍ୟସ୍ତତା ଅଧିକ ରହିବେ, କିନ୍ତୁ ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି କାରବାର କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ତାହା ପାଇଁ ଦିନଟି ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ। ଆଜି ପରିବାରରେ, ସମ୍ପତ୍ତି ସହ ଜ-ଡିତ କୌଣସି ବିଷୟରେ ବୁଝବୁଝି କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ଏବଂ ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ପରାମର୍ଶରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ, ତେବେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ରୂପରେ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ରିସ୍କ ନେବାକୁ ଚାହୁଞ୍ଚନ୍ତି, ତେବେ ତାହା ଆପଣଙ୍କର ହିତରେ ରହିବ। ଯଦି ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ଅସୁବିଧାରେ ଦେଖାଯାନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ଅବଶ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଆସିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏହାଦ୍ବାରା ନିଜର ମଧୁର ବ୍ୟବହାରକୁ ଠିକ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଚାକିରି ଓ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବୁଦ୍ଧିର ପ୍ରୟୋଗ ଦ୍ଵାରା ବହୁତ କିଛି ଲାଭ ପାଇବେ, ଯାହାକି ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଭାବ ଥିବ। ସନ୍ଧ୍ଯା ସମୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମିତ୍ରଙ୍କ ସହିତ ବାହାରେ ବୁଲାବୁଲି କରିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.