Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ କେଉଁ ଚାକିରୀ ଏବଂ ବିଜନେସ କରିବା ଉଚିତ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ତୁଳା ରାଶି। ଭାରତରେ ପ୍ରାଚୀନ କାଳରୁ ଲୋକମାନେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି। ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ ଜୀବନରେ ଚା-ପ କିମ୍ବା ସ-ମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ଚେ-ତାବ-ନୀ ଦିଆଯାଇଛି। ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଆଗରେ ଆସୁଥିବା ଜୀବନ ଅଧିକ ସୁଖୀ ହୋଇପାରିବ। ମଣିଷ ଜୀବନରେ ଭଲ ଏବଂ ଖ-ରାପ ସମୟ ଆସୁଥାଏ ଏହା ବିଶ୍ୱାସ କରେ ଯେ ରାଶି ଅନୁଯାୟୀ ଆମେ ମନୁଷ୍ୟର ଭବିଷ୍ୟତ ଏବଂ କଥା ସହଜରେ ଜାଣିପାରିବା।

ତୁଳା ରାଶି ରାଶି ଚକ୍ରରେ ସପ୍ତମ ସ୍ଥାନରେ ଆସେ। ତୁଳା ରାଶିର ପ୍ରଭୁ ଶୁକ୍ର ଗ୍ରହ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ତୁଳା ରାଶି ବାୟୁ ତତ୍ୱର ରାଶି ଅଟେ। ଏମିତି ମାନ୍ୟତା ଆସିବି ଯେ ଯେଉଁମାନଙ୍କର ରାଶି ତୁଳା ସେମାନେ ପରସ୍ପର ସହ ସୁସମ୍ପର୍କରେ ଜୀବନ ବିତାଇଥାଆନ୍ତି ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ୟକୁ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଏହି ସ୍ୱଭାବ ଯୋଗୁ ସେମାନେ ସାମାଜିକ ଜୀବନରେ ଭଲ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇପାରନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସୁସମ୍ପର୍କରେ ବାସ କରନ୍ତି। ସୋଚଟତାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ହେଉଛି ସେମାନଙ୍କର ଏକ ବିଶେଷତା।

Google

ଯଦି ଆମେ କଥା ହେବା ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକ କେଉଁ ଚାକିରୀ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କରିବା ଉଚିତ ସେ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ତେବେ ଏହି ରାଶିର ମୂଳ ଜାତକ ଗାଇଡ, ସାମାଜିକ ସମାବେଶ, ପରାମର୍ଶ ପରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ୟାରିୟର କରିବା ଉଚିତ। ଏଥିରେ ସେମାନେ ବହୁତ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଏହା ସହିତ ଯଦି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ରାଜନୀତିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ସେଠାରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅତି ସହଜ ହେବ ସେମାନେ ଭଲ ରାଜନେତା, ସାମାଜିକ କର୍ମୀ, ଆଇନଜୀବୀ ଏବଂ ବିଚାରପତି ଅଟନ୍ତି।

ନେତୃତ୍ୱ ଦକ୍ଷତା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ବଡ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେମାନେ ଯେଉଁଠାରେ ବି କାମ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଶୀଘ୍ର ସେଠାରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଆନ୍ତି। ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଜନସମ୍ପର୍କ ଅଧିକାରୀ, ପବ୍ଲିକ ରି-ଲେସନ ଅଫିସର, ପରାମର୍ଶଦାତା, ମନୋବିଜ୍ଞାନୀ ଏବଂ କ-ଳାକା-ର ହୋଇପାରନ୍ତି।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ନିଜ ଇଷ୍ଟ ଦେବଙ୍କ ନାମ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *