Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧, ଶନିବାର : ଆଜି କନ୍ୟା ଓ ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକେ ଏହି କଥାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ, ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶନିବାର ୨୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ସାମାନ୍ୟ ଭାବରେ ବ୍ୟତୀତ ହେବ। ନକା-ରାତ୍ମ-କ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଆପଣ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଏହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ।ବଡ଼ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ। ହଠାତ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ଚିନ୍ତା ନକରି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କୁ ନିଜର କ୍ରୋ-ଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ବାଣିଜ୍ୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜ-ଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ କୌଣସି ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।ଆପଣଙ୍କର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ବଢାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ କୌଣସି ନୂଆ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି। ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କମ ଚିନ୍ତା ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଏହି ମିଥୁନ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭାଗ୍ୟବାନ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ହଠାତ ଧନର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ଦେଖାଯାଉଛି।କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ନୂଆ ଉପାୟ ମିଳିବ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆଜିର ଦିନ ବ୍ୟାଙ୍କିଙ୍ଗ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜ-ଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। କୌଣସି ପୁରୁଣା ବି-ତର୍କ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ ଚିନ୍ତାଜନକ ଦେଖାଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧା ଉପୁଜିପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଟେନସନ ଦେବ।ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକା-ରାତ୍ମ-କ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ। ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସହଯୋଗ ମିଳିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ଼ କରିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। ବେସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ବାହାରର ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ରହିବ। ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ। ସ୍ୱାମୀ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରକୁ ସଠିକ ଭାବରେ ବୁଝି ପାରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ରହିବ। ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ। ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜି ନିଜର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ରହିବ। କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ କାମ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିପାରନ୍ତି। ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରନ୍ତି। ବଡ଼ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ।ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ତେବେ ଆପଣ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଲାଗିବ। ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ କୌଣସି ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ କଠିନ ରହିବାର ଦେଖାଯାଉଛି। କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଆପଣଙ୍କର ମନ ବହୁତ ବିଚଳିତ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର କୌଣସିବି କାମରେ ତତ୍ପରତା ଦେଖାନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଅନୁସାରେ କରନ୍ତୁ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ। କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ। ଯଦି ଭ୍ରମଣ ଆବଶ୍ୟକ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସ-ତର୍କ ହେବା ଉଚିତ। ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଘରେ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ। ଖାଇବା ପିଇବାର ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି କରନ୍ତୁ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜି ନିଜ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ କାହା ସହିତ ବିତର୍କର ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିବ।ଅନାବଶ୍ୟକ କଥା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣ ନିଜର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଅଫିସ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ। କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବୈଠକ ହୋଇପାରେ। ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଲାଗିବ। କଠିନ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ପୁରା ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଆନନ୍ଦପୂର୍ବକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ମନ ପସନ୍ଦର ଭୋଜନର ଆନନ୍ଦ ନେଇପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କର ମନ କାମରେ ଲାଗିବ। ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ। ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବୁଲି ଯିବା ପାଇଁ କୌଣସି ଭଲ ସ୍ଥାନର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ରହିବେ

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ।ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ମିଳିବ। ବୈଷୟିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଉତ୍ତମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ବ୍ୟବହାରରେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ।ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ନୂତନ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ। କୋର୍ଟ କଚେରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ମିଳିପାରେ। କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିବାଦରୁ ଦୁରେଇ ରହିବା ଉଚିତ। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ କଥାରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ ମାର୍କେଟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ସେମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ। ଧର୍ମ କର୍ମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଧିକ ରହିବ। ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି। ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ନଚେତ ପେଟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *