Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୯ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧, ଶୁକ୍ରବାର : ଏହି ୭ଟି ରାଶି ଉପରେ କୃପା କରିବେ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ, ଧନ ମାମ-ଲାରେ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ୧୯ ମାର୍ଚ୍ଚ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୯ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତତା ଯୋଗୁ ଆପଣ ଟିକେ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ। କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ଏହା ଠିକ ହୋଇଯିବ।ଆଜି ଆଜି କାହାର କ୍ରୋଧ ଅନ୍ୟର ଉପରେ ବାହାର କରିବା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ନକା-ରାତ୍ମ-କ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ। ଗର୍ଭ-ବତୀ ମହିଳାମାନେ ଚାଲିବା ସମୟରେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି। କାହା ସହିତ କୌଣସି ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ କିମ୍ବା ସହଭାଗୀତା ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ପୁରୁଣା କଥା ଗୁଡ଼ିକୁ ମନେ ପକାଇ ଆପଣ ଏହି ଦିନକୁ ବହୁତ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖିଯିବେ।ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ ତେଣୁ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଆଜିର ଦିନଟି ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଯୁକ୍ତ। ଯୁକ୍ତିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ସମୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ। ଆଜି କୌଣସି ବିଶୃ-ଙ୍ଖଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସାଧାରଣ ରହିବ। ଆଗାମୀ ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଜୀବନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ। ଆଜି ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ। ମନୋରଞ୍ଜନ ପାଇଁ ଘରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଖେଳ ଖେଳନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ପସନ୍ଦ ବା ଇଛା ପାଇଁ ଆପଣ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ଆପଣ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ପରିସ୍ଥିତିରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆଜି ଅର୍ଥନୈତିକ ଦିଗ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ସାମ୍ନାରେ ଏହା ଲାଭଜନକ ଦିନ ହେବ କାରଣ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଲାଭ ଆପଣଙ୍କ ପଥରେ ଆସିବ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଦିନଚର୍ଯ୍ୟର କାମକୁ କରିବାରେ ଦିନ ଅତିବାହିତ ହେବ। ଆପଣ ଦିନସାରା କ୍ରୋ-ଧିତ ଏବଂ ଚାପି ରହିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ କିନ୍ତୁ କିଛି ବିଳମ୍ବ ହେବ। ତଥାପି ସେହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ ପ୍ରୟାସ ଜାରି ରଖିଲେ ସେଗୁଡିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ। ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଦିଗକୁ ପୁରା ରଙ୍ଗ ଦେଖାଇବ।ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱଭାବକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଜିନିଷଗୁଡିକ ଉପରେ ଆ-କ୍ରମ-ଣାତ୍ମ-କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜ ଶରୀରରେ ନୂତନ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଖୁସି ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସେହି ବିଷୟରେ ଫୋନରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବେ। ପୁରୁଣା ବି-ବା-ଦର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଆଶା ପାଇଁ ନୂଆ ଦ୍ୱାର ଖୋଲିବ। ଆଜି ଯୋଗ୍ୟତା ଏବଂ ଅଭିଜ୍ଞତା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିପାରନ୍ତି। ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ବିତିଯାଇଥିବା ଦିନକୁ ଭୁଲି କୌଣସି ନୂତନ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି।ଆପଣଙ୍କର କ୍ୟାରିୟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଯାହା ଅବଦାନ ଦେଇଥିବେ ସେଥିରେ ଆପଣ ଭଲ କରିବା ଜାରି ରଖିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସୃଜନଶୀଳତା ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ସାଥୀମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଗେଇ ନେବ। ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ସେଠାରେ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଆଖି ବନ୍ଦ କରି କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ନିଜର ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ସହଭାଗୀତା ଏବଂ ସହଯୋଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭଲ କରିବେ। ଅନେକ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାରୁ ଆପଣ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ନୂଆ ଦିଗ ପାଇବ। ପରିବାର ଲୋକଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ। ଦୂର ସ୍ଥାନର ଲୋକଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା ହେବ। ଆପଣ ଘରେ ଆରାମ କରିପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କର ଭିତରର ସାମର୍ଥ୍ୟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ନିଜକୁ ବିରୋ-ଧୀଙ୍କ ଆଖିରେ ଦେଖିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ତାଙ୍କ କଥା ଆସିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ ଏବଂ ବୟସ୍କମାନଙ୍କଠାରୁ ସହଯୋଗ ମିଳିବ।ମୋନରଞ୍ଜନ ସାଧନା ପାଇଁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବହାର କରିବେ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। କୌଣସି ବି-ବାଦ କିମ୍ବା ବି-ତର୍କ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ।ଆପଣଙ୍କର ପରିଶ୍ରମ ଉପଯୁକ୍ତ ସମ୍ମାନ ପାଇବ ଏବଂ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ୱର ଭାର ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର କାନ୍ଧରେ ରଖାଯିବ। ସ୍ଥାନାନ୍ତର ସମ୍ଭବ। ଖାଇବା ପିଇବାକୁ ଅସମ୍ମାନ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସ୍ନେହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ଯଥେଷ୍ଟ ଉନ୍ନତି କରିବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଆକର୍ଷଣରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଶିକ୍ଷା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ ଅଟେ।ଆପଣଙ୍କର କଥାକୁ କଠୋର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର କୌଶଳକୁ ପରିଷ୍କାର କରିବା ଏବଂ ଜୀବନର ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ନିଜର ଲୁକ୍କାୟିତ କ୍ଷମତାକୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ଼ ହେବ। ଘର ସଫା କରିବାରେ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ପାଇ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ। ଶ୍ରମିକମାନଙ୍କର ଚାକିରି ଅଟକି ଯାଇପାରେ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣ ଅନେକ ନୂତନ ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ। ଅନେକ କାମ ବିଚା-ରାଧୀ-ନ ରହିବ। ଆପଣ ସଠିକ ଭାବରେ ପ୍ରାଥମିକତା ଦେବା ଉଚିତ। ଆପଣଙ୍କର ଅଭିଳାଷକୁ ବୁଝିବା ଏବଂ ଏହାକୁ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାର ଏହା ହେଉଛି ସମୟ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଛୋଟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଏବଂ ମନ୍ଦ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗର ଯୋଜନା ଆଜି କରିପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଚାକିରିରେ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ। ଆଜି କୌଣସି ଭଲ ଏବଂ ଅନୁକୂଳ ଖବର ମିଳିପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ। ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କ୍ଷତିରୁ ବଞ୍ଚିବେ। କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଉନ୍ନତ ହୋଇପାରେ। କୌଣସି ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ଇଚ୍ଛାର ସମାପ୍ତି ହେବାର ବାଟ ଖୋଲିବ। ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ବର୍ଗର ଲୋକଙ୍କ ଚାପ ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ହ୍ରାସ କରିପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:-

କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ ମଧ୍ୟ ସଫଳ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଧନର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।ଖର୍ଚ୍ଚରେ ସାମାନ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ଖାଲି ବସିବାର ଅଭ୍ୟାସ ବିପଦ ଜନକ ହୋଇପାରେ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ କାହାକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।ଆପଣ ଖୁସି ଏବଂ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବେ। ଧନର ଆଗମନ ହେବ। ଧର୍ଯ୍ୟର ଅଭାବ ରହିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *