Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୭ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧, ବୁଧବାର : ଆଜି ଏହି ୬ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ଭଲ ରହିବ, ବଢିବ ରୋଜଗାରର ପନ୍ଥା, ପଢନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଧବାର ୧୭ ମାର୍ଚ୍ଚ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜ-ରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୭ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଯଦି କୌଣସି ପୁରୁଣା ବି-ତର୍କ ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ଜିତିବେ। ମନରେ ଖୁସି ରହିବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜକୁ ଦୃଢ ଭାବରେ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ କରିବେ।ବଡ଼ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଥିବା ଜାତକ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଉପକୃତ ହେବେ। ରୋଜଗାରର ମାଧ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ କୌଣସି ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ଭାଗ୍ୟର ସାଥ ମିଳିବ।ଆ-ଇ-ନଗ-ତ ପ୍ରସ-ଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଲାଗିବ।ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରନ୍ତି। ଘରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକ-ରାତ୍ମ-କ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିପାରେ। ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ ଟେନସନ ରହିବ। କିଛି ପୁରୁଣା କଥା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଅତ୍ୟଧିକ ଉଦାସୀନ କରିପାରେ ତେଣୁ ବେକାର କଥା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସମନ୍ୱୟ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବଡ଼ ବ୍ୟବସାୟୀ ଋ-ଣ କାରବାରକୁ ହ୍ରା-ସ କରନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ପୁରୁଣା ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟ-ନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ଘରୋଇ ସୁଖ ଆରାମ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ। ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନାରେ କୌଣସି ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି। ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ଅପବ୍ୟବହାରରେ ହ୍ରା-ସ ଘ-ଟିବ।ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ଚାଲିପାରେ। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସହଭାଗୀତାରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଆପଣ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ। ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ବ୍ୟବହାରରେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ।

Google

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ  ଶୁଭ ରହିବ।ଆପଣଙ୍କର ମସ୍ତିଷ୍କ ବହୁତ ଶୀଘ୍ର କାମ କରିବ।ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ ଯୋଜନାକୁ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରନ୍ତି। ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ। ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସହଯୋଗ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ। ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସହଜରେ ଦୂର କରିପାରିବେ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ  କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପୁରୁଣା ସ୍ଥଗିତ କାରବାର ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ କଷ୍ଟକର ମନେହେଉଛି। ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଭକ୍ତି ମନରେ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ। ଆପଣ ନିଜର ଆ-ତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ ରଖନ୍ତୁ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବି-ତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ବକ୍ତବ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜ-ଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ନଚେତ ଲାଭର ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟୟନରେ ବା-ଧାବି-ଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ତୁଳା ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ରହିବ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରନ୍ତି। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଧନ ହାନି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସରକାରୀ ବିଭାଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବି-ଚା-ରାଧୀ-ନ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଘରୋଇ ଜିନିଷ କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।

ବିଛା ରାଶି:-

ବିଛା ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ସ୍ୱଭାବ ଟିକେ ଚାପ ରହିବାର ଲାଗୁଛି। ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟବହାରକୁ ନିୟ-ନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ। ପରିବାରର ପରିବେଶ ଟିକେ ନି-ରା-ଶାଜ-ନକ ହେବ। ଘରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟ ଚାପରେ ରହିପାରନ୍ତି। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ଥିବାରୁ ଶାରୀରିକ ଥ-କ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବ-ଳତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ସମର୍ଥିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆଜି କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ କ୍ଷ-ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟର ତାରାଗୁଡ଼ିକ ଉଚ୍ଚ ହେବ। ରୋଜଗାରର ମାଧ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯାହା ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ଗଣମାଧ୍ୟମ କ୍ଷେତ୍ରର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଚାପ କମ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ। ଆପଣ କୌଣସି ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।କୌଣସି ପୁରୁଣା ବି-ତର୍କ ଶେଷ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଲାଗିବ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକ ନିଜର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରିପାରିବେ। ଆପଣ କାମରୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ। ଘରର ସୁଖ ସାଧନା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ।ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ।ଖାଇବା ପିଇବା ଉପରେ ଟିକିଏ ନିୟ-ନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ ନଚେତ ପେଟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ପଦ୍ଧତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଆପଣ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ। ବେରୋଜଗାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର ଭୁଲରୁ କିଛି ଶିଖି ପାରନ୍ତି। ବ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ କାରବାରରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯଦି କୌଣସି କୋ-ର୍ଟ କ-ଚେରୀ ମା-ମ-ଲା ଚାଲିଛି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ବିଜୟ ପାଇବେ।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ମାନସିକ ଚାପ ବଢିପାରେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ଦାୟିତ୍ୱ ମିଳିପାରେ ଯାହାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ବ୍ୟବସାୟିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତଥା ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅବହେଳା ନକରିବାକୁ ପଡିବ। ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ମାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *