Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୪ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧, ରବିବାର : ସୂର୍ଯ୍ୟ କୁମ୍ଭ ରାଶିରୁ ବାହାରି ମୀନ ରାଶିରେ କରିବେ ପ୍ରବେଶ, ବଦଳିବ ଏହି ୩ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରବିବାର ୧୪ ମାର୍ଚ୍ଚ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୪ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ପ୍ରେମୀଙ୍କ ତରଫରୁ କୌଣସି ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିପାରେ। ଶିକ୍ଷା ମାମ-ଲାରେ ଭଲ ଫଳ ମିଳିବ। ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜିର ଦିନଟି ଲାଭଭରା ରହିବ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳ ମିଳିବ। ଆପଣ ନିଜର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ କାରଣ ଶାରୀରିକ ଚିନ୍ତାର ସଂକେତ ମିଳିପାରେ। ଆପଣଙ୍କର କେହି ନିଜ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ଧୋ-କା ଦେଇପାରନ୍ତି, ସେଥିପାଇଁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। କାମ ଆଦିକୁ ନେଇ ମନରେ ଅନେକ ପ୍ରକାର ବି-ଚାର ଆସିପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ଭାବନା ଉପରେ କାବୁ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। କଠିନ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବା ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କର ପରାମର୍ଶ ନେବା ଉଚିତ ଯାହାଦ୍ୱାରା ଏଥିରେ ଆହୁରି ଅଧିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିପାରେ। ବିନା କାରଣର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ଏହାଦ୍ବାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ। ଅବିବାହିତଙ୍କର ବିବାହ ପାଇଁ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଆସିବ, ପାର୍ଟନର ଆପଣଙ୍କର ଭାବନାକୁ ବୁଝିବେ। ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ, ଏହା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଭୟ ଓ ଅଶାନ୍ତି ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ରହିବ। ଝଗଡାରେ ଆଦୌ ପଡନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯାତ୍ରାରେ ଯିବାରେ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ। ପରିବାରକୁ ସମୟ ଦିଅନ୍ତୁ ଓ ଏହା ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ଦ୍ଵାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିବ। ଚାକିରିରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା ହେବ ଓ ଆପଣଙ୍କର ବୋସ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ ଖୁସି ହେବେ। ଜୀବନସାଥିଙ୍କର ଚିନ୍ତା ରହିବ। ଦେବା ନେବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଛୋଟ-ଛୋଟ କଥାରେ ଖୁସି ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରର ସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିପାରେ। ଏକ ପୁରୁଣା ରୋଗ ପୁନର୍ବାର ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କୌଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ମିଳିବ। ଆଜି ଆପଣ ଘରୋଇ ପରିବେଶଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ମନୋବୃତ୍ତିରେ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଅନେକ ଜିନିଷ ଚାଲିପାରେ। କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ। ଅଚାନକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ। ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ନିଜର ପରିବାର ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ। ଲାମ୍ବା ସମୟରୁ କାମକାର୍ଯ୍ୟର ଚାପ ଆପଣଙ୍କର ବୈବାହିକ ଜୀବନ ପାଇଁ କଠିନ ହୋଇପାରେ। ଆଜି କିଛି ପୁରୁଣା ମିତ୍ର କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ କିମ୍ବା ଫୋନରେ ଯୋଗାଯୋଗ ହୋଇପାରେ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ହୋଇଯିବ। ସମ୍ପର୍କରେ ପୁରୁଣା ଭାବନା ଜାଗୃତ ହେବ ଓ ସ୍ନେହ ବଢିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ମିଳିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସୃଜ-ନା-ତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କର କଥାବାର୍ତ୍ତାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ। କେହି ଜଣେ ଆପଣଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ହୋଇପାରେ। ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶ୍ରାମ ଏବଂ ବିଳାସର ଦିନ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ପିତାମାତା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେବେ। ଲୋକଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହନ୍ତୁ। ଘର-ପରିବାରରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ପୋଷାକ ଇତ୍ୟାଦି ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ। ଜଣେ ଗରିବ ମହିଳାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଆଜି ଅଚାନକ ଲାଭର ଅବସର ଆସିବ। ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାରେ ବିଳମ୍ବ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅନଲା-ଇନ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିଲେ ଆଜିର ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ। ପ୍ରେମୀଯୁଗଳ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ବିଶ୍ବାସ ରକହନ୍ତୁ, ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ। କ୍ଯାରିୟରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ। ବି-ରୋ-ଧୀଙ୍କ ଠାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବଞ୍ଚି ରହିବାକୁ ପଡିପାରେ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସାମଞ୍ଜସ୍ଯ ପୂର୍ଣ ରହିବ ଓ ପରିବାରରେ ମାଙ୍ଗଳିକ ଉତ୍ସବ ହୋଇପାରେ। ଦେବା-ନେବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜି କୌଣସି ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ କାମ ସମ୍ପୂର୍ଣ ହେବା ଦ୍ଵାରା ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ପରିଜନଙ୍କ ସହିତ ସତସଙ୍ଗର ଲାଭ ମିଳିବ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମସ୍ଯାର ନିଦାନ ହେବ। କିଛି ନୂଆ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ ଓ ଆପଣଙ୍କୁ ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଘରଠାରୁ ଦୂରକୁ ଯିବାକୁ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଆଜି ଅଧିକତର ମା-ମ-ଲାରେ ଆପଣ ନିଜକୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଯେଉଁ ଲୋକ ପୈତୃକ ବ୍ୟବସାୟରେ ଜ-ଡିତ ସେମାନଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜି ଜୀବନସାଥିଙ୍କ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଆକର୍ଷଣ ଅନୁଭବ କରିବେ, ଯାହା ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖିବେ। ଆପଣଙ୍କ କଥାକୁ କେବଳ ଯତ୍ନର ସହ ଶୁଣିବେ ନାହିଁ, ବରଂ ଗ୍ରହଣ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ପିଲାଙ୍କ ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ବ୍ୟକ୍ତ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର କିଛି ପୁରୁଣା କାମ ପାଇଁ ପୁରସ୍କାର ମିଳିବ। ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଅଳସୁଆ ଲାଗିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିରୁ ଦୂରତା ର-କ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ।

Google

ମକର ରାଶି:-

କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷମତା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକୁଶଳତା ବଢିବ। ଉତ୍ସାହ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଭଲ ରୂପରେ ସମ୍ପନ୍ନ କରିବାକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ଆପଣ କମଜୋର ଅନୁଭବ କରିବେ, ଆପଣଙ୍କ ଛୋଟ ଭାଇ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାର କରିପାରନ୍ତି। ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଦିନ ବିତିବ। ଉତ୍ସାହପୂର୍ବକ ବ୍ଯବସାୟିକ ଯୋଜନା ପୂରଣ ହେବ ଓ ସଫଳ ମଧ୍ୟ ରହିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ କମଜୋର ରହିବ। ବି-ଚାର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ସକା-ରାତ୍ମ-କ ଲାଭ ମିଳିବ

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜି ଯାତ୍ରାର ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ନୂଆ ସୁଖ ଆଣିବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଯୋଗୁଁ ପରିବାରକୁ ଅଣଦେଖା କରୁଛନ୍ତି। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗ ଯୋଗୁଁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢିବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରାଯିବା ଉଚିତ। ଚିନ୍ତାଧାରା କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ। ପ୍ରବାସର ସମ୍ଭାବନା ଓ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଯୋଗ ରହିଛି। ପରିବାରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ପରିଚାଳନା କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସଠିକ ଭାବରେ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ରହିବେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ସମୟରେ ନିଜର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ଆପଣ ନିଜର ବୈବାହିକ ଓ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସାମଞ୍ଜସ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି କାରଣରୁ ବାସ୍ତବରେ ଖୁସି ହେବେ। କିଛି ଲୋକ କାମରୁ ବ୍ରେକ ନେଇ ନିଜର ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କୁଆଡେ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଓ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ମନରେ ବ୍ଯାକୁଳତା ଏବଂ ଅଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଆରମ୍ଭ ହେବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *