Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୩ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧, ଶନିବାର : ମେଷ, ସିଂହ ଓ ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକେ ଏହି ମାମ-ଲାରେ ରହିବେ ସାବଧାନ, ପଢନ୍ତୁ ସମସ୍ତ ରାଶିର ରାଶିଫଳ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶନିବାର ୧୩ ମାର୍ଚ୍ଚ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀ-ବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜ-ରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜ-ରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୩ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ଦୃଢ ଆ-ତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ।ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସ-ତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ ନଚେତ ଧନ ହାନି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ। ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ କରିବେ। ପ୍ରାଇଭେଟ ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କିଛି କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ରହିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ ହେବ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଅସାବଧାନ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣ ଆ-ଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି। ହଠାତ ଆପଣ ଅପରାହ୍ନରେ ଦୁଃ-ଖଦ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ରହିପାରେ। କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗକୁ ଏଡାଇ ଦିଅନ୍ତୁ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି। ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଉତ୍ଥାନ ପତନ ଭରା ହେବ। ଜୀ-ବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଯୁ-କ୍ତିତ-ର୍କ ହୋଇପାରେ।ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋ-ଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟ-ନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରନ୍ତୁ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ ନିଶ୍ଚିତ ନିଅନ୍ତୁ।ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଘରର ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ଆପଣ ବହୁତ ବି-ବ୍ରତ ଦେଖାଯିବେ। ନକା-ରାତ୍ମ-କ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣ ନିଜର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଦେଖାଯାଉଛି। କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତିକରେ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସତ-ର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ଚାକିରି ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ। କୋ-ର୍ଟ କ-ଚେରୀ ମା-ମଲା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ।ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବେରୋଜଗାରୀମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରନ୍ତି। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରିବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ କରିଥିବା ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣ ଫଳ ପାଇବେ। ସାମାଜିକ ଏବଂ ରାଜନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି କରନ୍ତୁ। ନକା-ରାତ୍ମ-କ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିପାରେ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ।ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାରରେ ସଂଯମ ରଖିବା ଉଚିତ। ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ନିୟ-ନ୍ତ୍ରଣ ବାହାରେ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ। କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବି-ତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଚିନ୍ତାଜନକ ରହିବ। କାମ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟ-ନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଅସାବଧାନ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ର-କ୍ଷା କରାଯିବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଠିକ ମନେହୁଏ । ରୋଜଗାରର ମାଧ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ରହିପାରେ। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱକୁ ସଠିକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବେ।ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ତୁରନ୍ତ ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ। ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ବୋଲି ମନେହୁଏ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆ-ତ୍ମବି-ଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ସଫଳତା ଦେଖିପାରିବେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ନିଜ ହାତରେ ରଖିବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ମନ ଅନୁଯାୟୀ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ ମାର୍କେଟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ସେମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀ-ବନରେ ସକ-ରାତ୍ମ-କ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିପାରେ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ। ଭବିଷ୍ୟତକୁ ସୁର-କ୍ଷିତ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସକାଳେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଦିନସାରା ବହୁତ ଖୁସି ରହିବ। ସକ-ରାତ୍ମ-କ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ।ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ।କୋ-ର୍ଟ କ-ଚେରୀ ମାମ-ଲାଗୁଡ଼ିକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ। ଆପଣ ନିଜର କୌଣସି କାମକୁ ତତ୍ପର ହୋଇ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ନଚେତ କାମଟି ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଯାନର ସୁଖ ପାଇବେ। ଘର ନିର୍ମାଣ କରିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଶୀଘ୍ର ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ରହିବାକୁ ଯାଉଛି। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଅଫିସରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ଠାରୁ ମତଭେଦ ହେବା ପରି ମନେହୁଏ। ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ର-କ୍ଷା କରିବେ। ଜୀ-ବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କର ଭାବନା ବୁଝିବେ। ହଠାତ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଲାଗିବ। ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.