Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ-ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ ଏହି ୫ଟି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ମିଳିବ ଖୁସି ଖବର, ଅପାର ଧନ ଲାଭ ହେବାର ରହିଛି ଯୋଗ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଗ୍ରହ-ନକ୍ଷତ୍ରର ଚାଲି ଚଳଣ ଲଗାତାର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୁଏ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀ-ବନରେ କିଛି ନା କିଛି ପ୍ରଭାବ ଅବଶ୍ୟ ପଡିଥାଏ। ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ରାଶିରେ ଗ୍ରହ-ନକ୍ଷତ୍ରର ଚାଲି ଚଳଣ ସଠିକ ରୁହେ ତେବେ ଏହି କାରଣରୁ ତାଙ୍କ ଜୀ-ବନରେ ଶୁଭ ପରିଣାମ ମିଳିଥାଏ କିନ୍ତୁ ଏମାନଙ୍କର ଚାଲି ଚଳଣ ଠିକ ନ ହେବା କାରଣରୁ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥାଏ। ପରିବର୍ତ୍ତନ ପ୍ରକୃତିର ନିଆୟାମ ଅଟେ ଓ ଏହା ନିରନ୍ତର ଚାଲିଥାଏ। ଏହାକୁ ରୋକିବା ଅସମ୍ଭବ ଅଟେ।

ଜ୍ଯୋତିଷ ଗଣନା ଅନୁସାରେ କିଛି ରାଶିର ଲୋକ ଏମିତି ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନଙ୍କର କୁଣ୍ଡଳୀରେ ଗ୍ରହ-ନକ୍ଷତ୍ରର ସ୍ଥିତି ଶୁଭ ସଂକେତ ଦେଇଥାଏ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ ଓ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର କୃପା ରହିବ। ଓ ଜୀ-ବନରେ ପୂର୍ବଭଳି ଖୁସି ଆସିବ। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅପାର ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସଂକେତ ମିଳିବ। ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଲୋକମାନଙ୍କର ରାଶି ବିଷୟରେ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ରାଶି ଉପରେ ରହିବ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ ଓ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର କୃପା ।

ମେଷ ରାଶି:-

ମେଷ ରାଶିର ଲୋକ ନିଜର ପରିଶ୍ରମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ କରନ୍ତି। ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ ଓ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ଦ୍ଵାରା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅଧା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ। ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶୁଭ ଫଳ ମିଳିପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଅସୁବିଧାରୁ ଦୂରରେ ରହିବେ। ଆଖପାଖର ବାତାବରଣ ସକା-ରାତ୍ମ-କ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର ଯୋଜନାକୁ ଅନ୍ତିମ ରୂପ ଦେବେ। ପାରିବାରିକ ମାହୋଲ ହସଖୁସିରେ ରହିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜ-ଡିତ କିଛି ଭଲ ଖବର ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେଇପାରେ। ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ ଏବଂ ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ସେମାନେ ରୋଜଗାରର ମାଧ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଇଶ୍ବରଙ୍କୁ ଉପାସନା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅଧିକ ଲାଗିବ। ଘରେ କୌଣସି ମଙ୍ଗଳ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିପାରନ୍ତି। ମାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ।

Google

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ ଏବଂ ମହାଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର କୃପା ରହିବ। ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଉନ୍ନତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ। ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଶୁଭ ସ୍ଥିତି ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟର ସପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ। ଯୋଜନାଗୁଡିକରେ ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ, ଯାହା ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେବ।

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଶିଶୁର ସୁଖ ମିଳିବାର ଯୋଗ ଦେଖାଯାଉଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ମିଳିବ। ଜୀ-ବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ଅଧୁରା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ। ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ। ହଠାତ୍ ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯଦି ଆପଣ କାହାରିକୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜର ଜୀ-ବନରେ ସୁଖର ପରିଣାମ ପାଇବେ। ଭୌତିକ ସୁଖ-ସାଧନା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ପଇସା ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ। କାମକାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲଫଳାଫଳ ମିଳିବ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ ମନ ପଢାରେ ଲାଗିବ। କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗୀ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ମିଳିବାର ସୁଯୋଗ ରହିଛି। ଭାଗ୍ୟ ସବୁବେଳେ ସହଯୋଗ କରିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଜବୁତ ରହିବ। ଖାଇବା ପିଇବାର ରୁଚି ବଢିବ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବାକି ରାଶି କିପରି ରହିବ:-

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ମିଳାମିଶା ରହିବ। ଭାଗ୍ୟରୁ ଅଧିକ ଆପଣ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ଭରସା କରନ୍ତୁ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ଯା ରହିବ। ବାହାର ଖାଇବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ରୁଚି ବଢିବ। ଆପଣ ପଇସାର ଉଧାର ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ଯଥା ଧନ ହାନି ହେବାର ଆଶଙ୍କା ଅଛି। ଆପଣ ଯେତିକି ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ସେତିକି ଅନୁସାରେ ଫଳ ପାଇବେ। କୌଣସି କାମରେ ତରବର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଦାନ-ପୂଣ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକ ମନ ଲାଗିବ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀ-ବନରେ ଅନେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ତତ୍ପରତା ଦେଖାଦେଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି କିଛି ଖାସ ରହିବ ନାହିଁ, ସେଥିପାଇଁ ଆପଣ ନିଜର ଅଯଥା ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ବଞ୍ଚିତ ରୁହନ୍ତୁ। ଆବଶ୍ୟକ ସ୍ଥଳେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ। ବିବାହିତ ଲୋକମାନଙ୍କର ଜୀ-ବନଯାପନ ଭଲ କରିବେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜର ସ୍ଵଭାବକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ। ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ବିଶେଷକରି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ତାଳମେଳରେ କଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ। ଟଙ୍କା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯଦି ଆପଣ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଯାତ୍ରା କରିବା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ନହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆ-ଘା-ତ ଲାଗିପାରେ। ହଠାତ ଖାସ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ ହେବ, ଯାହାର ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ ମିଳିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ସ,ମୟ ଠିକଠାକ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ଅନ୍ୟଥା କୌଣସି ବା-ଦବି-ବାଦରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। ନୂଆ-ନୂଆ ଲୋକଙ୍କ ସହ ମିତ୍ରତା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ ନିଜର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଚିନ୍ତା କରିନିଅନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ଧୈର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କାମ କରିବେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିପାରେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଜୀ-ବନସାଥିଙ୍କ ସହିତ ତାଳମେଳ ଠିକ ରହିବ ନାହିଁ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତାରେ ରହିବେ। ହରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ପିତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ତାଳମେଳ ରଖିବେ, ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ଲାଭ ମିଳିବ। ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁସାରେ ଆପଣ ନିଜକୁ ବଦଳିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆପଣ ଅଜଣା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ବିଶ୍ବାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ବିଛା ରାଶି:-

ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ କଠିନ ରହିବ। ଭୌତିକ ସୁଖ ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଶକ୍ତି ଉପରେ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ମନକୁ ଖୁସି ଦେବ। ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ଟଙ୍କା କାରୋବାରରୁ ନିଜକୁ ର-କ୍ଷା କରନ୍ତୁ। ହଠାତ ଆପଣ ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯିବେ। ବିବାହିତାଙ୍କ ଜୀ-ବନ ଭଲ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀ-ବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଜୀ-ବନରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

Google

ମୀନ ରାଶି:-

ମୀନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପଇସାର ଧାର ନେବାରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ। ଅନ୍ଯଥା ଧନ ହାନି ହୋଇପାରେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ-ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ନୂଆ-ନୂଆ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ମିତ୍ରତା କରିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଅଜଣା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଆବଶ୍ୟକରୁ ଅଧିକ ଭରସା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଜୀ-ବନସାଥିଙ୍କ ସହ କୌଣସି ଯାତ୍ରାର ପ୍ରୋଗ୍ରାମ କରିପାରନ୍ତି। ପିଲାଙ୍କର ନକା-ରାତ୍ମ-କ ଗତିବିଧି ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ ଅନ୍ଯଥା ସେମାନେ କୌଣସି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ କେଉଁଠି ପଇସା ନିବେଶ କରିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ତା ପୂର୍ବରୁ ଅନୁଭବି ଲୋକଙ୍କର ପରାମର୍ଶ ନିଶ୍ଚୟ ନିଅନ୍ତୁ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ନିଜ ଇଷ୍ଟ ଦେବଙ୍କ ନାମ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀ-ବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *