Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜି ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି ଶିବ ଯୋଗ, ଏହି ରାଶିର ସମୟ ଭଲ ରହିବ, ଏହି ରାଶି ମାନେ ସମ୍ଭାଳି କରି ରହିବେ, ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଜାଣନ୍ତୁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ ବ୍ରହ୍ମାଣ୍ଡରେ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ର ଗୁଡିକର କ୍ରମାଗତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁ ଅନେକ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୁଏ ଯାହା ମଧ୍ୟରୁ ଅନେକ ଶୁଭ ଯୋଗ ହୋଇଥାଏ ତ ଅନେକ ମଧ୍ୟ ଅଶୁଭ ଯୋଗ ହୋଇଥାଏ ଯାହା ସମସ୍ତ ରାଶିର ଜାତକ ଉପରେ କିଛି ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ। ଯଦି କୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତିର ରାଶିରେ ସ୍ଥିତି ଭଲ ତେବେ ଏହା ଜୀ-ବନରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଦେଇଥାଏ କିନ୍ତୁ ଏନଙ୍କର ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ଯୋଗୁ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଅସୁବିଧା ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଲାଗିଥାଏ।

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆଜି ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରମାନେ ମିଶି ଶିବ ଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛନ୍ତି ଯାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସମସ୍ତ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀ-ବନରେ କିଛି ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ। କିଏ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବ ଏବଂ କାହାକୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା ବିଷୟରେ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଶିବ ଯୋଗ ଯୋଗୁ କେଉଁ ରାଶି ମାନଙ୍କୁ ମିଳିବ ଉତ୍ତମ ଫଳ।

ମେଷ ରାଶି:-

ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଶିବ ଯୋଗର ପ୍ରଭାବ ଭଲ ରହିବ। ଯଦି ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏଥର ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି। ଆପଣ ଏଥିରୁ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଭଲ ବ୍ୟବହାରରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ। ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଲାଗିବ। ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି। କ୍ୟାରିୟରରେ ସକ-ରା-ତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ।

Google

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ। ଶିବ ଯୋଗ ଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ମିଳିପାରେ। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ। ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣ ଫଳ ପାଇବେ। କୌଣସି ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଲାଭବାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଶିବ ଯୋଗର ଭଲ ପ୍ରଭାବ ଦେଖିବେ। ପରିବାର ସହିତ ସୁଖଦ ସମୟ ବିତାଇବେ। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।ବ୍ୟବସାୟ ବଢାଇବା ପାଇଁ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ। ବନ୍ଧୁମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ।ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ। ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରାଇଭେଟ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ।ଶିବ ଯୋଗ ଯୋଗୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ମାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ଘରେ କୌଣସି ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ଯୋଜନାର ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ରାସ୍ତା ପାଇବେ। ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କର ପାଦକୁ ଚୁମ୍ବନ କରିବ।

ବିଛା ରାଶି:-

ବିଛା ରାଶିର ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର ସମୟ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ଶିବ ଯୋଗ ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ସକ-ରାତ୍ମ-କ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ। କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବଡ଼ ଲାଭ ହେବ। ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟ ଆଗକୁ ବଢିପାରେ। ବେରୋଜଗାର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ। ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ। ପ୍ରେମ ଜୀ-ବନରେ ନିକଟତର ବଢ଼ିବ।

Google

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଶିବ ଯୋଗର ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼ିବ। ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଛାତ୍ରମାନେ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ। ନୂତନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥିର କରିବାର ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି। ଆପଣ ଅଫିସ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ। ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ। ହଠାତ ଧନର ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କର ମନ ଖୁସି ରହିବ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ।

ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଅନ୍ୟ ରାଶି ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି କିପରି ରହିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କର ସମୟ ସାମାନ୍ୟ ବିତାଇବେ। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୋଇ ଯାଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ କାମଟି ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଲାଭଠାରୁ କମ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ବି-ବ୍ରତ କରିବ। ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକା-ରାତ୍ମ-କ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଗୁ-ପ୍ତ ଶ-ତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇ-ରାଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଅସାବଧାନ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟମ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ।ଚାକିରୀରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ପାଇବେ। ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହକର୍ମୀ ମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି। କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। କଠିନ ବିଷୟକୁ ବୁଝିବାରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବଢ଼ିପାରେ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଭଲ ଭାବରେ ତୁଲାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସଂପୃକ୍ତ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଅସ୍ଥିର ରହିବ। ଋଣ ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଧନହାନି ହୋଇପାରେ।ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରନ୍ତି। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀ-ବନରେ ମଧୁରତା ଆସିବ। ନିଜ ଜୀ-ବନସାଥୀଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରଖନ୍ତୁ। ସମସ୍ତ ପୁରୁଣା ଭୁଲଗୁଡିକ ଦୂର ହୋଇଯିବ। ପିଲାମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ନଚେତ ସେମାନେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି।

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ଠିକ ମନେହେଉଛି। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣ ଫଳ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ ନଚେତ କ୍ଷ-ତି ହୋଇପାରେ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ। ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ନୂତନ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚୟ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ବାଣିଜ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବାର ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ।

Google

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀ-ବନରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଲାଭ ପାଇଁ ଆପଣ ଅନେକ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ। ଜୀ-ବନଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ। ଅଫିସ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କୌଣସି ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିପାରନ୍ତି। ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଘର କାମରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରନ୍ତି। ଶରୀର କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। ପିତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରି ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ଅବହେଳା କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ଖାଇବା ପିଇବାର ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ଆବଶ୍ୟକ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ” ଓଁ ନମଃ ଶିବାୟ ” ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.