Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୧୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧, ବୁଧବାର : ଗ୍ରହ- ନକ୍ଷତ୍ରର ଶୁଭ ଚଳନ ଯୋଗୁଁ ଏହି ୪ ରାଶିକୁ ମିଳିବ ଲାଭ, ମନସ୍କାମନା ହେବ ପୂରଣ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଧବାର ୧୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀ-ବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୧୦ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜିର ଶୁଭ ଖବର ମିଳିପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ରହିବ। ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ। ଆପଣ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଭାବନାରେ ବୁଡ଼ି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଆପଣ ପାର୍ଟୀ କିମ୍ବା ପିକନିକ ଉପଭୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରି ଖୁସି ହେବେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବହାରକୁ ସକା-ରାତ୍ମ-କ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ନିଜର ପରିଶ୍ରମର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ। ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ କରିବେ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ଦାନ ପୁଣ୍ୟରେ ଅଧିକ ମନ ଲାଗିବ। ରୋଜଗାରର ମାଧ୍ୟମ ହଠାତ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶି ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଶୁଭ ଖବର ପାଇବା ଯୋଗୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ରହିବ।ମୋନରଞ୍ଜନ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସମ୍ଭାଳି କରି ରଖନ୍ତୁ।ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବ। ଆଜି ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରି ପାରିବେ। ପୂଜା ପାଠରେ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଧିକ ଲାଗିବ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ବ୍ୟବସାୟରେ ଦୁଇଗୁଣା ଅଧିକ ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଳ୍ପ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବେ। ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ନିଜର ଜୀ-ବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀ-ବନ ବିତାଉଥିବା ଜାତକ ହସ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ଆପଣ ଯେଉଁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ। କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀ-ବନ ବିତାଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ଚାପର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ। ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ଖାଇବା ପିଇବା ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଜୀ-ବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସ୍ଥାନକୁ ବୁଳିଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ମିଳିବ। ବିରୋ-ଧୀମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ। ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ପକ୍କା ହେବ। ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଆଜି ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଭାଗ୍ୟବାନ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଆପଣ ଯେତେ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ ସେହି ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ମିଳିବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଘର କାମ ପାଇଁ ଅଧିକ ଦୌଡ଼ିବାକୁ ପଡିପାରେ। ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ କ୍ୟାରିୟର ସହିତ ଜ-ଡିତ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜର କ୍ରୋ-ଧକୁ ନିୟ-ନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ।କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ। ଗାଡି ବ୍ୟବହାରରେ ସତ-ର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ଅନ୍ୟଥା ଆ-ଘା-ତ ହୋଇପାରେ। କୌଣସି କାମରେ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ। ଘରୋଇ ଜିନିଷ କିଣିବାରେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ।ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଉତ୍ପନ୍ନ ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯାଉଛି। ଜୀ-ବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜ-ଡିତ ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କିଛି ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରନ୍ତି। ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। ଆପଣଙ୍କର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। କୌଣସି ପୁରୁଣା ରୋଗକୁ ନେଇ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର କାମ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସ-ତର୍କ ହେବାକୁ ପଡିବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ। ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଅଧିକ ଚିନ୍ତା ରହିବ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମାନସିକ ଚାପ ବଢିପାରେ। ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସାଙ୍ଗମାନେ ପୁରା ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋ-ଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଅନୁକୂଳ ଦେଖାଯାଉଛି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଖୁସି ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀ-ବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ଉପହାର ପାଇପାରିବେ। ପିଲାମାନଙ୍କର ଉନ୍ନତିର ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରିବ। କୌଣସି ବଡ କାମ କରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କର ମନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି। ହଠାତ ଧନର ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ରହିଛି। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭ ମିଳିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଜୀ-ବନସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଘରେ କୌଣସି ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ପ୍ରେମ ଜୀ-ବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଜାତକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.