Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୫ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧, ଶୁକ୍ରବାର : ଆଜି ଏହି ୩ ରାଶିର ଦିନ ଭଲ ବିତିବ, ସମସ୍ତ ରାଶିର ରାଶିଫଳ ପଢନ୍ତୁ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ୦୫ ମାର୍ଚ୍ଚ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୫ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ।ଆପଣଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ। ବିନିଯୋଗ ସହିତ ଜଡିତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ କଥାରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ। ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ମାନଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ। ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲି ଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ନୂତନ ସାଙ୍ଗ ବନି ପାରନ୍ତି।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ହସ ଖୁସି ଭରା ସମୟ ବିତାଇବେ। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ। ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ। ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ଆପଣ କୌଣସି ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ କାରବାରରେ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ ଆବଶ୍ୟକ। ହଠାତ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ନିଜର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖନ୍ତୁ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶିର ଜାତକ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ  ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଦେଖାଯାଉଛି।ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରବଳ ରହିବ। ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।ସନ୍ତାନ ତରଫରୁ ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ ହେବ। ମାନସିକ ଚାପ କମ ହେବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଆସିବ।ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ  ଟିକେ ଚିନ୍ତାଜନକ ରହିବ। ମାନସିକ ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସ୍ତରରେ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଦୌଡ଼ିବାକୁ ପଡିବ। ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ହ୍ରାସ ପାଇବ। ଆଜି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରନ୍ତି। ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଘରର ବଡ଼ ମାନଙ୍କ ଉପଦେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ଜୀବାନାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ରହିବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ। ଆୟ ବଢିପାରେ। ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ।ଆପଣ ନିଜର ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବେ। ଚାକିରି ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ହାତକୁ ଆସିପାରେ। ମାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ।ସନ୍ତାନ ତରଫରୁ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ସାଧାରଣ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ କୌଣସି ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ। ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ। ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ କଥାରେ ଆସିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଦୂର ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କର ସମୟ ଉତ୍ଥାନ ପତନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆଜି କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇପାରେ। ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ ନାହିଁ। ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆସିପାରେ। ହଠାତ ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଆଜିର ଦିନ ଧନୁ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ଆପଣ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ  ଦେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରନ୍ତି। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣ ନିଜର ଦାୟିତ୍ୱକୁ ସଠିକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବେ। ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଆରାମଦାୟକ ଭରା ରହିବ। ଆପଣ ପୁରୁଣା ପରିଶ୍ରମର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉପକୃତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ। ମାନସିକ ଚିନ୍ତା କମ ହେବ। ଧାନ ରୋଜଗାର କରିବାର ଉପାୟ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସୁଯୋଗ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ  ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ।ନିଜର ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସମୟ ଦୃଢ ହେବାର ମନେହୁଏ। ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ। ହଠାତ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରେ। ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟବାନ ରହିବେ। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। କୋର୍ଟ କଚେରୀ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ରହିବ। ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଉଚିତ। ଖରାପ ସଙ୍ଗତ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରିବାକୁ ପଡିବ। ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ। ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ଜାରି ରଖିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *