Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୦୨ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧, ମଙ୍ଗଳବାର : ମେଷ ଓ ତୁଳା ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ରହିବ ଦୃଢ଼, କାର୍ଯ୍ୟ- ବେପାରରେ ଉନ୍ନତିର ଯୋଗ ରହିଛି

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଙ୍ଗଳବାର ୦୨ ମାର୍ଚ୍ଚ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀ-ବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରି-ଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୦୨ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧।

ମେଷ ରାଶି:-

ମେଷ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ତାରାମାନେ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ଥିବା ପରି ମନେହେଉଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ। ଜମିରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକ-ରାତ୍ମ-କ ରହିବ। ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ହାତକୁ ଆସିପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ସକାଳେ କିଛି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଦିନସାରା ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଯଦି ଆପଣ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇପାରିବେ। ପ୍ରାଇଭେଟ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ। ଛାତ୍ରମାନେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ। ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ମନ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଲାଗିବ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆତ୍ମବଳ ମଜବୁତ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସାମାପ୍ତ କାମ ଶେ-ଷ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ପରିବର୍ତନ ହେବ। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଆପଣ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇ ପାରନ୍ତି। ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କୁ ପଢ଼ା ସହିତ ନିଜର ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିପାରେ।ଅଚାନକ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଯାହା ପରୀକ୍ଷାର ପରିଣାମ ଖରାପ ହୋଇପାରେ।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

କର୍କଟ ରାଶିର ଥିବା ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ନଚେତ କ୍ଷ-ତି ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଅସାବଧାନ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ।କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ।ହଠାତ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଆପଣଙ୍କର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକ ଆଜି ନିଜର ଦିନ ହସ ଖୁସିରେ ବ୍ୟତିତ କରିବେ। ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଧୀରେ ଧୀରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ।କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଉଚ୍ଚ କର୍ମଚାରୀମାନଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କରିବାର ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। ବଡ଼ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତିନାମା ମିଳିପାରିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ମଜବୁତ ରହିବ। ଯେଉଁ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ସେଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବାର ପ୍ରବଳ ଯୋଗ ରହିଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ ହେବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ। ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ। ଘରର ଆବଶ୍ୟକତାରେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ନିଜର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକା-ରା-ତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ନୂତନ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ। ହଠାତ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତର ଯୋଗ ରହିଛି।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମନ ପୁଜା ପାଠରେ ଅଧିକ ଲାଗିବ।ଆପଣ ମାତା ପିତାଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ମନ୍ଦିର ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଯାଇପାରନ୍ତି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଉର୍ଜା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରନ୍ତି। ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାଗଜପତ୍ର କାମ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ପରେ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ। ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ଫଳାଫଳ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ନିଜର କଥା ପ୍ରତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ନଚେତ କାହା ସହିତ ବାଦ ବି-ବା-ଦର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ। ମନରେ କୌଣସି କଥାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଧନ ହାନି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ସେଥିପାଇଁ ଆପଣ ସତ-ର୍କ ରୁହନ୍ତୁ। ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସହିତ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଅସୁବିଧା କମ ହେବ। ଶରୀରରେ କିଛି ଥକ୍କା ହୋଇପାରେ। ଖାଇବା ପିଇବାର ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି।

Google

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ।ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱକୁ ସଠିକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିପାରିବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ କରିବେ। ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନଙ୍କର ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ। କୌଣସି ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଶଶୁର ଘର ପକ୍ଷରୁ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାପ୍ତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଆପଣ ଫଳ ପାଇବେ। ଜୀ-ବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସୁଖ ଏବଂ ଦୁଃଖ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିପାରିବେ। ପ୍ରେମ ଜୀ-ବନରେ ସକ-ରାତ୍ମ-କ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଅପରିଚିତ ଲୋକଙ୍କ କଥାରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଶା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ସ୍ଥଗିତ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିପାରିବ। ଆପଣ ନିଜର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ରହିବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ଘର ପରିବାରର ଚିନ୍ତା ଲାଗି ରହିବ। ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ ନଚେତ ଦୁର୍ଘ-ଟଣା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ହଠାତ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ। କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ଭାବି ଚିନ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ।ତତ୍ପରତା ଦେଖାଇବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆପଣ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.