Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସର ମାସିକ ରାଶିଫଳ: ଏହି ମାସରେ ଏହି ୮ଟି ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ହେଉଛନ୍ତି ମା ଦୁର୍ଗା,ମନ ଚାହୁଁଥିବା ଫଳ ମିଳିବ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଏହି ପ୍ରଶ୍ନ ଥିବ ଯେ ଆଗାମୀ ମାସ ଆମ ପାଇଁ କିପରି ହେବ? ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସ ପାଇଁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ଏହି ମାସିକ ରାଶିଫଳରେ ନିଜର ରାଶିଫଳ ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରେମ,କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆସନ୍ତା ମାସ କିପରି ହେବ ତାହା ଆପଣ ଜାଣିପାରିବେ। ଏହି ମାସିକ ରାଶିଫଳରେ ଆପଣ ନିଜ ଜୀ-ବନରେ ଏକ ମାସର ଘ-ଟଣାଗୁଡ଼ିକର ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରିବେ।

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ମାସରେ କାର୍ଯ୍ୟର ଭାର ଅଧିକ ରହିବ ଏବଂ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଅସହାୟତାକୁ ବୁଝନ୍ତୁ ଏବଂ ସହଯୋଗ କରନ୍ତୁ। ଅତ୍ୟଧିକ କ୍ରୋ-ଧ ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ବିଚଳିତ ରହିବେ। ପିତାଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ସମାପ୍ତ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କାମ ପାଇଁ ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜାଣିବେ।କେବଳ ସେତିକି କାମ ସମ୍ଭାଳନ୍ତୁ ଯେତିକି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ହେବ। ଜମି ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ କିନ୍ତୁ ପରାକ୍ରମ ପୂର୍ବକ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ କରିପାରିବେ।

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମ ଏବଂ ଭଲପାଇବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସବୁ ଭଲ ରହିବ। ରୋମାନ୍ସ ଆପଣଙ୍କ ମନ ହୃଦୟରେ ଛାଇ ରହିବ।

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: ଏହି ମାସ ଆପଣଙ୍କର ପଦନ୍ନତି କିମ୍ବା ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ର-କ୍ତଚାପ ଜ-ନିତ ସମସ୍ୟା ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସାବଧାନ ରହିବା ଉଚିତ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଏହି ମାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ପରିସ୍ଥିତିରେ ହଠାତ ପରିବର୍ତନ କିମ୍ବା ଘ-ଟ-ଣା ଭରା ହୋଇପାରେ।ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି ତେବେ ଭଲ ହେବ। ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ମତି ଦ୍ୱାରା ଘରୋଇ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ହେବ। ମଙ୍ଗଳ କାର୍ଯ୍ୟର ବାଧା ଦୂର ହୋଇ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ବନି ରହିବ।ରାଜନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବି-ରୋ-ଧ କରାଯିବ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ। ଉତ୍ସାହିତ ହୁଅନ୍ତୁ ହୋଇ କୌଣସି ନୂତନ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

Google

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଏହି ମାସ ପ୍ରେମ ଜୀ-ବନ ଭଲ ରହିବ ଆପଣ ନିଜର ସାଥୀଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ହଜି ରହିବେ

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: ଚାକିରି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଜାତକ ଅନୁକୂଳ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଗତି ମିଳିବ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ପେଟ ବ୍ୟଥାର ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ। ଏଥିପାଇଁ ହାଲକା ଖାଦ୍ୟ ଖାଆନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଏବଂ ବହୁ ପରିମାଣରେ ସଫଳ ହେବେ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିର ଉନ୍ନତି ଆଣିବାରେ ଶୀଘ୍ର ସଫଳ ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରାର କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ। ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ମିଳିପାରେ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ କଠିନ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଲାଗିବ ନାହିଁ ଏବଂ ଆପଣ ବହୁତ କଷ୍ଟଦାୟକ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଶକ୍ତିର ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ନିଜର ସାଥୀଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଶିଖନ୍ତୁ।ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥାରେ ଆସି ସନ୍ଦେହ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଭା-ଙ୍ଗି ଯାଇପାରେ।

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟାପାର କରୁଛନ୍ତି ତ ଏହି ମାସ ଟିକେ କମଜୋର ରହିବ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: କଡ଼ା ଜିନିଷ ଖାଇବା ଦ୍ବାରା ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଲୋକଙ୍କର ବିଜନେସ ଏବଂ କାମକାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜ-ଡ଼ିତ ସମସ୍ୟା ଶେଷ ହେବ। ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟସ୍ତବହୁଳତା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଏହି ମାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ। ଘରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁଖଦ ହେବ। ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଏହା କିଛି ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ।ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପରେ ଆପଣ କିଛି ବଡ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ। ତଥାପି ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ।

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଜୀ-ବନସାଥୀଙ୍କୁ ଖୁସି ଦେଖି ଆପଣ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ। ପରସ୍ପର ସହିତ କିଛି ରୋମାଣ୍ଟିକ ସମୟ ମଧ୍ୟ ବିତାଇବେ।

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ:ବ୍ୟାପାରରେ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ଏବଂ ଲାଭ କମ ହେବ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: କୌଣସି ପୁରୁଣା ରୋଗ ସମସ୍ୟା କରିପାରେ। ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ମାସରେ ଆପଣ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ। ସଂଯମତା ଏବଂ ସାହସର ବାଟ ଧରନ୍ତୁ। ବିଶେଷ କରି ଯେତେବେଳେ ଅନ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ବି-ରୋଧ କରନ୍ତି। ଆପଣ ଜୀବନରେ ନିଜ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଲ୍ୟାଣରେ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବନ୍ଦ ହୋଇରହିଛି ତେବେ ଏହି ମାସରେ ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରେ।

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ମାସଟି ଭଲ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କର ଭଲପାଇବା ବୃଦ୍ଧି ହେବ

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ:ମନପସନ୍ଦର ଚାକିରି ପାଇଁ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କର ସ୍ନାୟୁ ଏବଂ ମାଂସପେଶୀ ସହିତ ଜ-ଡିତ ସମସ୍ୟା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଭୌତିକ ସୁଖ ସାଧନା ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ। ଅଚଳ ସମ୍ପତି କିଣିବାରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ବିନିଯୋଗ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ଦାୟିତ୍ୱକୁ ଏତେ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହ ନେବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବୋଝ ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାମ ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ବିନା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠି ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବେ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।

ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ: ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନର ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବା ପାଇଁ ସବୁକିଛି ଚେଷ୍ଟା କରିବେ।

କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ: ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୋ-ର୍ଟ କ-ଚେରୀ ମାମ-ଲାରେ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷ ଦୃଢ ହେବ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବୋଦ୍ଧରେ: ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ଅବହେଳା ଭାରି ପଡିପାରେ।

Google

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ମାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ। ନିଜ ପାଇଁ ସମୟ ନିଶ୍ଚିତ ବାହାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜର ଯତ୍ନ ନିଶ୍ଚିତ ନିଅନ୍ତୁ। ଆପଣ ଯେତେ ଅଧିକ ସମୟ ଦେବେ ସେତେ ଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ବି-ପ-ଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଯାନ, ଯନ୍ତ୍ରପାତି ଏବଂ ଅଗ୍ନି ଇତ୍ୟାଦି ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପରିବାର, ଅଚଳ ସମ୍ପତି ମା-ମଲା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଖାସ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ପ୍ରେମ ମାମ-ଲାରେ: ଲଭଲାଇଫରେ ଆସୁଥିବା ଚାପ ଦୂର ହେବ।ନୂତନ ସମ୍ପର୍କର ଆରମ୍ଭ ହେବ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମ-ଲାରେ: ଚାକିରିରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନିଜର ଭବିଷ୍ୟତ ପ୍ରକଳ୍ପକୁ ବିସ୍ତାର କରିବେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମ-ଲାରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର କଥା କହିବାକୁ ଗଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଛୋଟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ମାସରେ ଆପଣଙ୍କ ସମୟ ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପେ ଆପେ ହେବ। କୌଣସି ପୁରୁଣା ବି-ବା-ଦ ଉପୁଜିପାରେ। ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଜାରି ରହିବ। ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ। ଘନିଷ୍ଠ ସଂପର୍କରେ ହଠାତ ଆଭିମୁଖ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।ସନ୍ତାନର ବିବାହ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଜୀ-ବନକୁ ବଦଳାଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

ପ୍ରେମ ମାମ-ଲାରେ: ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସ୍ମରଣୀୟ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମ-ଲାରେ: ଏହି ମାସରେ ଆପଣ କ୍ୟାରିୟରକୁ ନେଇ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମ-ଲାରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଏହି ମାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଏହି ମାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ ହେବ ରହିବା ସହିତ ଏହା ମଧ୍ୟ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କାହାଠାରୁ ଟଙ୍କା ଋଣ ନେବାକୁ ପଡିପାରେ। ବକେୟା ଅର୍ଥ ଫେରସ୍ତ ହେବ। ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ।ଜୀ-ବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣ ନିଜର ବଜେଟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ।

ପ୍ରେମ ମାମ-ଲାରେ: ଆପଣଙ୍କ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଏବଂ କିଛି ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମ-ଲାରେ: ଆଇଟି ଏବଂ ପରିଚାଳନା କ୍ଷେତ୍ରର ଲୋକମାନେ ନୂତନ ଆଶାରେ ରହିବେ। ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳ ରହିବେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମ-ଲାରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଆସାବଧାନ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କର ଉର୍ଜା ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ପ୍ରତିଦିନ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ।

ମକର ରାଶି:-

ଏହି ମାସରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଯାହା କାହାର ଭଲ ହୋଇପାରେ। ଚାକିରିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନର ଯୋଗ ରହିଛି। ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ହଠାତ ଏକ ପୁରୁଣା ଯୋଜନାକୁ ହରାଇ ପାରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ଏହା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅସୁବିଧାରୁ ଦଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଆ-ଘା-ତ ଏବଂ ଦୁର୍ଘ-ଟଣା ଯୋଗୁ କ୍ଷ-ତି ସମ୍ଭବ। ଅଧ୍ୟୟନରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ। ପରିବାର ସହିତ ମଜା କରିବେ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।

ପ୍ରେମ ମାମ-ଲାରେ: ରୋମାଣ୍ଟିକ ଜୀ-ବନରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମ-ଲାରେ: ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ସହଭାଗୀତା ଯୋଜନା ସଫଳ ହୋଇପାରେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମ-ଲାରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏହି ମାସ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଅଟେ।କାର୍ଯ୍ୟର ଭାର ଅଧିକ ନିଜ ଉପରକୁ ଆଣନ୍ତୁ ନାହିଁ।

Google

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେପରିବାରର ସହାୟତା ପାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାବି ଚିନ୍ତି କୁହନ୍ତୁ। ସମସ୍ୟା ଏବଂ ଚିନ୍ତା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରି ସମାଧାନ ଖୋଜିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। ନିଜକୁ ଦୃଢ କରନ୍ତୁ।ଏକ ଛୋଟ ମାନସିକତା ସହିତ ଆପଣ କେବେବି ଆଗକୁ ଯାଇପାରିବେ ନାହିଁ। ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ପ୍ରେମ ମାମ-ଲାରେ: ବିବାହିତ ଜୀ-ବନରେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଜୀ-ବନସାଥୀଙ୍କ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ।

କ୍ୟାରିୟର ମାମ-ଲାରେ:କାରବାର ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବ। ଆସୁଥିବା ଉତ୍ସରେ ବୃଦ୍ଧି ପ୍ରଦାନ କରିବେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ମାମ-ଲାରେ: କେତେକ ଲୋକଙ୍କର ର-କ୍ତ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗ ହୋଇପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ମାସରେ କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଠାରୁ କାମ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣ ଯେତେ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସ୍ଥଗିତ ରଖିବେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟର ଭାର ଅଧିକ ହେବ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ନିଷ୍ପତ୍ତିଗୁଡିକ ସଚେତନ ଭାବରେ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଏହି ମାସରେ ପିଲାମାନଙ୍କ କାରଣରୁ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଟେନସନ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁଖ ମିଳିବ। କାହାକୁ କଠୋର ଶବ୍ଦ କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ।ସନ୍ତାନ ପକ୍ଷରୁ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

ପ୍ରେମ ସମ୍ବୋଦ୍ଧରେ: ପ୍ରେମ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏହି ମାସ ସାମାନ୍ୟ ରହିବ।ଆପଣ ଇଣ୍ଟରନେଟ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କ ସହିତ ଯୋଡ଼ି ରହିବେ।

କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବୋଦ୍ଧରେ:ଚାକିରିରେ ଥିବା ଜାତକଙ୍କୁ ପଦନ୍ନତି ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ।

ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବୋଦ୍ଧରେ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଚକ୍ଷୁ ରୋଗ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ।

ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଏହି ଆର୍ଟିକିଲଟି ଭଲ ଲାଗିଲା ତେବେ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ଏହାକୁ ସେଆର କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଏମିତି ନୂଆ ନୂଆ ପୋଷ୍ଟ ପଢିବା ପାଇଁ ଆମ page କୁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ । ଭକ୍ତିରେ ଥରେ କମେଣ୍ଟ ବାକ୍ସରେ ନିଜ ଇଷ୍ଟ ଦେବଙ୍କ ନାମ ଲେଖି ଦିଅନ୍ତୁ । ପ୍ରଭୁଙ୍କ କୃପା ହେଲେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀ-ବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ଦୂର ହୋଇ ଯିବ ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.