Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୭ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧, ଶନିବାର : ଏହି ୩ ରାଶିର ଶୁଭ ରହିବ ଦିନ, ବାକି ରାଶିମାନେ ଆଜି ଟିକେ ସାବଧାନ ରହିବେ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶନିବାର ୨୭ ଫେବୃଆରୀ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀ-ବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘ-ଟ-ଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେ-ମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୭ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକ ସକ-ରା-ତ୍ମ-କ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବେ।ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ କୌଣସି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଜୀ-ବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଛୋଟ ମୋଟ କଥାକୁ ନେଇ ବି-ତ-ର୍କ ହୋଇପାରେ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ହୁଅନ୍ତୁ। ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ଅସାବଧାନ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବେ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଜାତକ ଆଜି କୌଣସି ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଆପଣ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଅନାବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ଏଡାଇବାକୁ ହେବ। ନିଜର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ।ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ​​ଉଚ୍ଚ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ହାସଲ ହେବ। କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିବ।ଆପଣ ନିଜର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଖୁସି ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ମିଥୁନ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚର  ହ୍ରାସ ହେବ। ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ। ଖାଦ୍ୟ ଉପରେ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ନଚେତ ପେଟ ଜନିତ ସମସ୍ୟା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଘରର ବଡ଼ମାନଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ। ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

Google

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ ଅସୁବିଧା ଭରା ରହିବ। ଉଚ୍ଚ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଯୋଗୁଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। କୌଣସି ପ୍ରକାର ବି-ତ-ର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଜୀ-ବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କର ଭାବନା ବୁଝିବେ।ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଯେଉଁମାନେ ସେୟାର ମାର୍କେଟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ସେମାନେ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ନ-କାରା-ତ୍ମ-କ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସ-କା-ରା-ତ୍ମ-କ ରଖନ୍ତୁ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଶୁଭ ରହିବ।ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ। ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଗତିକୁ ଆସିବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରନ୍ତି। ହଠାତ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଯୋଗ ନଜର ଆସୁଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତାର ସୁଯୋଗ ହାସିଲ ହେବ। ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ଲାଭ ପାଇପାରନ୍ତି। ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ୱ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣଙ୍କର ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ। ଆପଣ ନିଜର ପିଲାଙ୍କ ସଫଳତାର ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ। ଆୟର ନୂତନ ମାଧ୍ୟମ ସୃଷ୍ଟି ହେବ। ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ।ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ପାରିବାରିକ ମା-ମ-ଲା ପ୍ରତି ଅଳ୍ପ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଯଦି ଆପଣ  ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଉଛନ୍ତି ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ। ଘରର ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ମିଳିପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ। ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। କୋ-ର୍ଟ କ-ଚେ-ରୀ ମା-ମ-ଲା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସତର୍କ ରହିବେ। କାରଣ ଗୁ-ପ୍ତ ଶ-ତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହ-ଇରା-ଣ କରିପାରନ୍ତି। କିଛି କଥାକୁ ନେଇ ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବି-ବା-ଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାବେଳେ ନିଜର କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନ ଖୁସି ହେବ। ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର  ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରେ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଭାଗ୍ୟବାନ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ। ଆୟରେ ବିପୁଳ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ମାନସିକ ଚାପ ଶେଷ ହେବ। ଆପଣ ନିଜର ଶ-ତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବେ। କୌଣସି ପୁରୁଣା ବି-ତ-ର୍କ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ନିଜର ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜ-ଡି-ତ ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି।

Google

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶିର ଜାତକ ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଦକ୍ଷତାର ଶକ୍ତି ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯଥେଷ୍ଟ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ। ପୁଜା ପାଠରେ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକ ମନ ଲାଗିବ। ପ୍ରେମ ଜୀ-ବନ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ। ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ। ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ବଡ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜି ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କଳା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜ-ଡି-ତ ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଇଭେଣ୍ଟରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ହଠାତ ବହୁତ ଧନ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆଜି କୌଣସି ବି-ପ-ଦ ନିଜ ହାତକୁ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ।ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜିର ଦିନ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାହା ସହିତ ବି-ତ-ର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।ଆପଣ ନିଜର କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜ-ରୁ-ରୀ। ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ସମାଜରେ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜ ଜୀ-ବନସାଥୀନଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ। ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ୱ ଗୁଡିକରେ ସଠିକ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବେ। ସନ୍ତାନ ତରଫରୁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ। ଆଜି କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.