Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୬ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧, ଶୁକ୍ରବାର : ଏହି ୬ ରାଶିର ଦିନଟି ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରହିବେ, ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୁକ୍ରବାର ୨୬ ଫେବୃଆରୀ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୬ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜି ଚିନ୍ତା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ। ଆପଣଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ସକରାତ୍ମକ ରହିବ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ। କୌଣସି ନୂତନ ବିନିଯୋଗ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ। ଆଜି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜର ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବେ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ବୃଷ ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ ଚାପ ଭରା ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ଏବଂ ଘରୋଇ ମତଭେଦ ଯୋଗୁ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ତାଙ୍କର ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବା ଉଚିତ। ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣ କିଛି ପୁରୁଣା ରୋଗକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବାହାରର ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

Google

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଭଲ ରହିବ ନାହିଁ।ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ଅନ୍ୟଥା ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ। ପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇଥିବା ଧନ ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ଅନୁଯାୟୀ ହେବ ନାହିଁ। ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଆରାମ ଆଣିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ସହଯୋଗ ମିଳିବାକୁ ଯାଉଛି। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କାହାଠାରୁ ଅଧିକ ଆଶା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ହସ ଖୁସିରେ ବ୍ୟତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାପ୍ତ ହେବ। ହଠାତ ପିଲାମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ। ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ। ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କୁ ଆଜିର ଦିନ ଉତ୍ଥାନ ପତନ ଭରା ରହିବ। ହଠାତ ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପଡିପାରନ୍ତି ତେଣୁ ଏହାର ସୁଯୋଗ ନିଅନ୍ତୁ। ମାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଦୁର୍ବଳ ହେବ ତେଣୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ରୋକିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରର ନୂତନ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରନ୍ତି।ଆପଣ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ। ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲି ଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବ।ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବେ। ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡିକରେ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ଜଣାପଡୁଛି। ଆପଣ ନିଜର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ  ଅଧିକ ପାଇବେ। ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପରତା ଦେଖାନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ। ହଠାତ ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ। ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ସାମାଜିକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଥିବା ଜାତକ ଆଜି ନିଜକୁ ଶାରୀରିକ ଭାବେ ଦୁର୍ବଳ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଉଚ୍ଚ ମାନସିକ ଚାପ ଯୋଗୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହେବ। ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ। ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ। କୋ-ର୍ଟ କ-ଚେ-ରୀ ମା-ମ-ଲା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ରହିବାର ଦେଖାଯାଉଛି। ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାର ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଅଛି। ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସଞ୍ଚୟ କରିବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଳ୍ପ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବୁଲିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିବ। ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଖୁସି ଭରା ରହିବ।ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ।ଆପଣ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ରହିବେ। ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ପାଇବେ। ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲି ଯିବାର ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି। ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ।ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ଆପଣ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଫଳ କରିପାରନ୍ତି।ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ରହିବେ। ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନାକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ।ଘରୋଇ ଜିନିଷ ପାଇଁ ସପିଂ କରିପାରନ୍ତି। ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ। ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ସୁଧାର ଆସିବ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ମକର ରାଶିର ଜାତକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ କଷ୍ଟକର ଭରା ରହିବ। କୌଣସି ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖ ରହିବ। କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଭଲ ବ୍ୟବହାରର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ହଠାତ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଧିକ ଲାଗିବ। ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ନଚେତ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ  ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଘରର ବଡ଼ମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ। ପୁରୁଣା ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଯୋଗୁ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ। ଅତିଥିମାନେ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି ଯାହାଫଳରେ ଘରେ ଗହଳି ଚହଳି ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଜାତକ ରୋମାନ୍ସ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ପ୍ରାଇଭେଟ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକଙ୍କର ଆଜିର ଦିନ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଭରା ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ।କୌଣସି ଖାସ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ବିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପରିବାରର ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ। ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ।ଆପଣଙ୍କର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆପଣ ଅଫିସରେ କିଛି ଅଲଗା ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.