Excuse Me Odisha

ଯାହା କହିବୁ ସତ କହିବୁ

ଆଜିର ରାଶିଫଳ : ୨୫ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧, ଗୁରୁବାର : ଆଜି ବନୁଚି ଗୁରୁ ପୁଷ୍ୟ ଯୋଗ, ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁ କରିବେ ଏହି ୭ଟି ରାଶିର ଉଦ୍ଧାର

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁବାର ୨୫ ଫେବୃଆରୀ ରାଶିଫଳ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ। ରାଶିଫଳର ଆମ ଜୀବନରେ ଅଧିକ ମହତ୍ୱ ରହିଛି। ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଘଟଣା ଗୁଡିକର ଆଭାସ ହୋଇଥାଏ। ରାଶିଫଳର ନିର୍ମାଣ ଗ୍ରହ ଗୋଚର ଓ ନକ୍ଷତ୍ର ଆଧାରରେ କରାଯାଏ। ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ସ୍ଥିତି ଆମ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥାଏ। ଏହି ରାଶିଫଳ ଜରିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ, ବିବାହ, ବ୍ୟବସାୟ ବାଣିଜ୍ୟ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ତ ସୂଚନା ମିଳିପାରି ଥାଏ। ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିପରି ରହିବ, ତେବେ ପଢନ୍ତୁ ରାଶିଫଳ ୨୫ ଫେବୃଆରୀ ୨୦୨୧

ମେଷ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟଭାରର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଶୁଣିବେ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତି ତେବେ ଉପକୃତ ହେବେ। ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ଥିରତା ରହିବ। ପରିବାରରେ ସୁଖଦ ପରିବେଶର ଅନୁଭବ ହେବ। ଅଫିସରେ ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଅଧିକ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ କାରଣ ଶରୀରର ଯନ୍ତ୍ରଣା ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ। ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଆଗମନ ସହିତ ଘରର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ରହିବ।

ବୃଷ ରାଶି:-

ଆଜି କୌଣସି ବଡ ଯୋଜନା ବା ଧାରଣା ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ଦେବ।କାରଣ ଆଜି ପରାକ୍ରମର ଶକ୍ତି ଉପରେ  ଲାଭର ଯୋଗ ଅଛି। ଆପଣଙ୍କର ଆରାମରେ ବାଧ୍ୟବାଧକତା ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ନଚେତ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ହାତରୁ ବାହାରିଯାଇପାରେ। ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବା ଏବଂ କଥା ହେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆଜି କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ପିଲାଙ୍କ ପାଖରୁ ଖୁସିର ଅନୁଭବ ହେବ। ନିଜର ଖୁସି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

Google

ମିଥୁନ ରାଶି:-

ଆଜି ହଠାତ ଧନ ଲାଭ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ। ଛାତ୍ରମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ଆଜି ନିଜର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଆଜି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରନ୍ତି। ଆଜି ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ହଠାତ କାହାର ଚାପରେ ଆସନ୍ତୁ ନାହିଁ। ନଚେତ ଆପଣ ନିଜର ସାମର୍ଥ୍ୟ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ଆଣିପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ କଥା ଉପରେ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ନଜର ରଖିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି।

କର୍କଟ ରାଶି:-

ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ବହୁତ ଦୁର୍ବଳ।ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା କରିପାରନ୍ତି ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ମଧ୍ୟ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି। କାର୍ଯ୍ୟରେ ମନୋବୃତ୍ତି ହେତୁ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରିରେ ଆଗକୁ ବଢ଼ି ପାରନ୍ତି।ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିପାରନ୍ତି। ପରିବାର ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ନିବିଡ଼ତା ବଢିପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ହଠାତ ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଧନ ହାସଲ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ।

ସିଂହ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ କିନ୍ତୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ପୂର୍ଣ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଥିବା ଅସୁବିଧାକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଆଜି ଆପଣ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ହଜିଯାଇପାରନ୍ତି। ପରିବାରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି। ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସାମ୍ନାରେ ଅନୁକୂଳ ଅବସ୍ଥା ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ସହକର୍ମୀମାନେ ଯଥେଷ୍ଟ ସହଯୋଗ କରିବେ।ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ।

କନ୍ୟା ରାଶି:-

ଏହି ରାଶିର ଜାତକ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣ ନିଜର ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ ରହିବେ। ଅଧିକାଂଶ ମାମଲା ଆଜି ସହଜରେ ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆପଣ ବଡ଼ କିମ୍ବା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି। ଅନାବଶ୍ୟକ ବିତର୍କ ଏବଂ ଆଲୋଚନାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ।ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ। ଯଦି ଆପଣ କଳା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଡିତ ଆଜି ଆପଣ ଅଭିନୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।

ତୁଳା ରାଶି:-

ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ। ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ପାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ସିନିୟରମାନଙ୍କର ଚାପ ରହିବ କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱଭାବକୁ ସନ୍ତୁଳିତ ରଖିବ। ଜୀବନସାଥୀ ଅଧିକ ଯତ୍ନବାନ ରହିବେ।ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବ। କେବଳ ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାରେ ଲାଭ ଅଛି। ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଆୟ, ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ଅର୍ଥ ପରୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ।

ବିଛା ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରେ।ଆପଣ ନିଜର ସମସ୍ତ କର୍ତ୍ତବ୍ୟକୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ପାଳନ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣ ଜାଣିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଳସୁଆ ଛାଡି ନିଜର ଶାରୀରିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆପଣ ନିଜର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ଏବଂ ସେଥିରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରନ୍ତି।

ଧନୁ ରାଶି:-

ଧନୁ ରାଶିର ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ। ଆଜି ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ଘରେ କିମ୍ବା ବାହାରେ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣ ନିଜ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ବିଶେଷ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ। ଆ-ଘା-ତରୁ ମଧ୍ୟ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଯାତ୍ରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ। କୌଣସି ନୂତନ ଚାକିରି ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରେ।ବ୍ୟବସାୟ, ଚାକିରି କିମ୍ବା ବୃତ୍ତିରେ ଆପଣଙ୍କର ବୁଦ୍ଧିରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର କୌଣସି ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷକରି ଆପଣଙ୍କ ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ।

Google

ମକର ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ ଏବଂ ଭୌତିକ ସୁଖ ସୁବିଧାର ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଖୁସି ଖବର ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ। ଅନୁକୂଳ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ର ଯୋଗୁଁ ଦିନଗୁଡ଼ିକ ଅଧିକ ଖୁସିପୂର୍ଣ ରହିବ। ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହାକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରନ୍ତୁ। ଆପଣ ଦୁର୍ବଳ ଏବଂ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ ମନରୁ ଚାକିରି ବଦଳାଇବାର ଚିନ୍ତାଧାରା ହଟାନ୍ତୁ। ଚାକିରିରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ କିଛି ନୂତନ ଏବଂ ଉତ୍ତମ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ ରାଶି:-

ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିପାରେ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷଣସ୍ଥାୟୀ ଓଲଟା ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ। ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗରେ ଅସୁବିଧା ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ। ଆପଣଙ୍କର ଅଫିସରେ କାହା ସହିତ ଝଗଡା ହୋଇପାରେ। ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଫଳତା ମିଳିବ। ବଡ଼ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ।

ମୀନ ରାଶି:-

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ବୟସ୍କମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ। ଚାକିରିରେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ରହିବ। ଅନାବଶ୍ୟକ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ। ଧ୍ୟାନ ଏବଂ ଯୋଗରେ ନିଜ ମନ ଲଗାନ୍ତୁ। ଆଜ ନିଆଯାଇଥିବା ସଫଳ ନିଷ୍ପତ୍ତି କାଲିରେ ନିର୍ମାଣ କରିବେ। ଦିନର ସକାରାତ୍ମକତାକୁ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ନିଶ୍ଚୟ ନିଅନ୍ତୁ। ଆପଣଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ଏବଂ ଖ୍ୟାତିର ବୃଦ୍ଧି ସମ୍ଭବ। ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହାୟକ ହୋଇପାରନ୍ତି। କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ବିଚାର କରିପାରନ୍ତି।ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କର ନିୟମିତ କାର୍ଯ୍ୟଠାରୁ ଯଦି ଆପଣ କିଛି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସଫଳ ରହିବେ।

ସେୟାର୍ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published.